Razer Cortex Gibi Programlar İşe Yarar mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
303
Merhaba Az Önceye Kadar Razer Cortex Kullanıyordum İçime Doğdu ve Programı Sildim Peki Gerçekten Game Booster,Razer Cortex Gibi Programlar İşe Yarar mı? Donanım a bir zararı varmı?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Merhaba Az Önceye Kadar Razer Cortex Kullanıyordum İçime Doğdu ve Programı Sildim Peki Gerçekten Game Booster,Razer Cortex Gibi Programlar İşe Yarar mı? Donanım a bir zararı varmı?
Külliyen yalan bir program o.
Atıyorum 30 FPS mi veriyor. 60 gösteriyor. Oha oha diyorsun. Ama aç yanında Fps gösteren bir şey. 30 olduğunu aynı durduğunu görüyorsun.

Dertliyim aga...

Reaksiyon puanı
303
Atıyorum 30 FPS mi veriyor. 60 gösteriyor. Oha oha diyorsun. Ama aç yanında Fps gösteren bir şey. 30 olduğunu aynı durduğunu görüyorsun.

Dertliyim aga...
Evet Bende Çok Şaşırdım 60 fps gösteriyor hala oyun takılıyor acaba virüs felan zannettim

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459

Dertliyim aga...
Hahahaha
Ben Razer Cortex kullanıyordum seve seve.
İşe yaradığına da eminim. Sistemimi bellek olarak rahatlatıyordu ve FPS göstergesine bakmadan aradaki farkı anlayabiliyordum. Çünkü oyun oynayabilir hale geliyordu az da olsa.

Reaksiyon puanı
303
Hahahaha
Ben Razer Cortex kullanıyordum seve seve.
İşe yaradığına da eminim. Sistemimi bellek olarak rahatlatıyordu ve FPS göstergesine bakmadan aradaki farkı anlayabiliyordum. Çünkü oyun oynayabilir hale geliyordu az da olsa.
Bilemiyorum Zaten her sisteme uyum sağlayacak değil....
yak yak yak ?

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bilemiyorum Zaten her sisteme uyum sağlayacak değil....
yak yak yak ?
Yaptığı tek şey sistemi bellek bakımından rahatlatıyordu. Bakım yapsaydım etkisi azalırdı. Bellek açısından sıkıntı çeken epey düşük sistemlerde işe yarar anca. Her kullanıcı da yaramaz.