Sevdiğim kıza şiir

Bu konuyu okuyanlar

ustundaggg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kız yaklaşık 2 hafta önce gelip benimle tanışmıştı Instagramımı falan aldı , ben 9. sınıfa gidiyorum. Kız 11e gidiyor. Ama ben kıza aşık olmuştum. Kızla hergün telefonda konuşup saatlerce mesajlaşıyorduk. Kız bana başka erkeklerle yaptığı şeyleri anlatınca sevdiği kişiyi anlatıyordu bana. eski sevgililerini bende kıskanıp sinirleniyordum sonra kavga ettik bir kaç kez. ben kıza ondan hoşlandığımı söyledim kız sen benim arkadaşımsın dedi. ondan evet yada hayır cevabı bekliyordum ama kız bana biraz zaman geçsin dedi.oda benim başka kızlara bakmamı kıskanıyordu. sonra 2 gün ben ona hep güzel sözler söylüyordum hep hediyeler alıyordum falan hatta bitmeseydi birlikte balon uçurup gezecektik okuldaki herkesbizi sevgili sanıyordu ama kız bana sevgili olmakla alakalı ümit verdiği için artık bitsin sevgilim olmayacaksın ben bir ilişki istemiyorum dedi. ama kız beni değil ilişkiyi istemiyordu. kızın başından çok şey geçmiş kızı çok üzmüşler. kıza seni beklerim dedim ama o bıraktı beni 2 gün oldu arada bi farklı numaralar arayıp açamadan kapatıyor bu son 2 gün içinde olmaya başladı ya neyse bende kıza şiir yazdım ona vereceğim sizin onayınızdan geçsin kızla belki eskisi gibi olabiliriz

Didem, bu satırlar sana hece hece
Ağlamaktan gözlerim kızarmıştı o gece
Şartlar bizi ayırsada ne yazar
Kalbimde yaşayacaksın her zaman

Gözlerin benim Yüreğimin anahtarı
Hayatımın tek dinmeyen acısı
Umudumun kalan son parçaları
İçimde bir pasif nefret

Sen ve ben, en adaletsiz kader
Herkeste var farklı bir dert
Yakınır bana sürünen keder
Ben sana karşı ilk defa mert

İçimdeki hoş ama garip hissin
Henüz bitmedi, buna inanmayan s.....sin gitsin
Taştan kalbimin içinden gerçek aşkı çıkardın
Sen ve ben, aşk tarihinin yazılmalı bir köşesine

bekliyorum yazdığım ilk şiir ve içten gelerek yazdım

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Çok güzel bir şiir tebrik ederim?

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Küfürü çıkartırsan daha iyi olur :) seni kaba biri olarak iyice uzaklaşabilir :)

Son mesajlar