Spigen Alınır Mı

Bu konuyu okuyanlar

Jasey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei P20 lite için spigen marked armor alınır mı?

AyCAN03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dostum kılıfta uzun yıllardır spigen kullanan biri olarak spigenden şaşma derim.Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

muhuzar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
spigen çok kaliteli bir marka ben tavsiye ederim iphone 8 de kullanıyorum geçen gün telefon elimden düştü herhangi bir sorunla karşılaşmadım sapasağlam duruyor telefonum

Reaksiyon puanı
143
iPhone kullanırken tercih etmiştim. Gerçekten güzel bir kılıftı. Onun üstüne kaç kılıf aldım hatırlamıyorum. Spigen hala ilk gün ki kondisyonunda, gel gör diğerleri ya boya attı yada eskimiş duruyor. Genelde hepsiburada indirimlerinde güzel fiyatlara iniyor. Tavsiye ederim ?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Bende bugun spigejden ince seffaf kilif aldim s10plus icin spigen en kaliteli markalardan biridir ben kullandigim tum cihazlarq 2,3 tane spigen kilif alirim

Ylmzzbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu an kullandığım cihazda olsun , daha önce kullandığım cihazlarda olsun pişman olmadım. Fiyatı diğer kılıflara göre belki pahalı gelebilir ama tuşların hassasiyeti olsun elde duruşundaki kaliteli malzeme vs. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor bence. Telefona özel olarak bire bir üretildiği için ince ayrıntısına kadar oturuyor.