Oyun Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

hmk_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
- amd 8 gb RX590 256 bit ekran kartı
-16 gb ram
* battlefield, Call of duty ,Pubg, tom raider, resident evil 2 gibi oyunları kasılmadan oynuyorum. Varsa başka güzel oyun önerisi olan tavsiyeleri bekliyorum

Son düzenleyen moderatör:

Kusurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar Rust Oyunu Gerçekten Güzel Bir Oyun Alta Vericeğim oyunlara bak bir istersen
-Ark Survivor Evolved
-Battlefield 1
-Player Unkown Battle Grounds (PUBG)
-Rainbow Six Siege
-Battlefield 4
-Crysis 3 Ama Sana Tavsiyem 1 ile 2 yi bitir 3 ü oyna ben 3 kere bitirdim hala oynuyorum :)
-Far Cry 5
-Metro EXODUS (Aşırı Güzel Bir şey kesinlikle oyna.)
-Anthem (Pek Beğenmedim)
-Resident Evil 2 (Pahalı Ama Değer )

Ben Bunları Bitirdim Sadece Resident Evil 2 İle Anthem Kaldı Sende Oyna Seviceksindir. Pahalı Bazıları Ama Değiyor Ben Resident Evil 2 Bilgisiyardan Oynadım Aşırı Güzel Git Al oyna Ve Değerlendir 10 Üzerinden Tahminen 8 Vericeksindir

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhabalar Rust Oyunu Gerçekten Güzel Bir Oyun Alta Vericeğim oyunlara bak bir istersen
-Ark Survivor Evolved
-Battlefield 1
-Player Unkown Battle Grounds (PUBG)
-Rainbow Six Siege
-Battlefield 4
-Crysis 3 Ama Sana Tavsiyem 1 ile 2 yi bitir 3 ü oyna ben 3 kere bitirdim hala oynuyorum :)
-Far Cry 5
-Metro EXODUS (Aşırı Güzel Bir şey kesinlikle oyna.)
-Anthem (Pek Beğenmedim)
-Resident Evil 2 (Pahalı Ama Değer )

Ben Bunları Bitirdim Sadece Resident Evil 2 İle Anthem Kaldı Sende Oyna Seviceksindir. Pahalı Bazıları Ama Değiyor Ben Resident Evil 2 Bilgisiyardan Oynadım Aşırı Güzel Git Al oyna Ve Değerlendir 10 Üzerinden Tahminen 8 Vericeksindir
Anthem nasıl almaya degermi online tarafı tek kişi zevklimi

bbli07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hikayeli oyunlar seviyorsan Metro Exodus'a bir bak derim,Harika oyun.

hmk_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyunları nereden indiriyorsunuz genelde siz ?

Kusurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anthem nasıl almaya degermi online tarafı tek kişi zevklimi
Merhabalar Ben Pek Fazla Anthem Oyununu Beğenmediğimden Online Özelliğini Denemedim Sadece Hikaye Modu Ama Pek Fazla Oynamadım Herkesin Oyun Bakış Açısı Farklıdıren Beğenmedin Ve İade Ettim İyi Günler :)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhabalar Ben Pek Fazla Anthem Oyununu Beğenmediğimden Online Özelliğini Denemedim Sadece Hikaye Modu Ama Pek Fazla Oynamadım Herkesin Oyun Bakış Açısı Farklıdıren Beğenmedin Ve İade Ettim İyi Günler :)
Bende almayı düşünmüyorum aslında ama aklımı çeliyor. Kendimi zaptetmeye çalışıyorum oynayıp begenmeyip köşeye atıcamı düşünüyorum

Kusurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende almayı düşünmüyorum aslında ama aklımı çeliyor. Kendimi zaptetmeye çalışıyorum oynayıp begenmeyip köşeye atıcamı düşünüyorum
Birçok Pahalı Aldığım Oyunları Beğenmediğim Oyunları İade Ediyorum. Anthem İade Ettiklerimden Birisi. Ama Para Vermeyip Sadece Atmosferini Tadıcam Diyorsan Crackli İndirebilirsin.Çok Tavsiye Etmiyorum Çünkü Oyun Yapımcıları da Kazansın İsterim Sonuçta Emek Var Ama Sadece Tadımlık Dersen İndirebilirsin Eğer Oyunu Beğenip Devam Edeceksen Oyunu Satın Alabilirsin (Bu Bir Tavsiyedir) İyi Günler