TP-Link RE305 Ac Extender

Bu konuyu okuyanlar

Selim23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sealamlar;
Re305 model extender menzil genisleticiyi kurdum butun ayarlamalri yaptim ancak ayarlarini bilgisayar uzerinden yapamiyorum Tplink Tether uygulamasinda da butun ayar icerikleri yok (youtube dan izledigim kadariyla)
Yardimci olan arkdaslara simdiden tesekkurer

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
102
Sealamlar;
Re305 model extender menzil genisleticiyi kurdum butun ayarlamalri yaptim ancak ayarlarini bilgisayar uzerinden yapamiyorum Tplink Tether uygulamasinda da butun ayar icerikleri yok (youtube dan izledigim kadariyla)
Yardimci olan arkdaslara simdiden tesekkurer
Merhabalar,

Ürünün kurulumu bilgisayar üzerinden yapmak istiyorsanız linkte bulunan kurulum videosunu izleyebilirsiniz. Arayüzü ayarları ve kurulum aşamaları aynı adıma sahip olan ürün kurulum videosunu izleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,
TP-Link Türkiye

Selim23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cevap ve destek icin tesekkur ederim, ancak kurulum asamasinda sorun yok. kurulum sonrasinda ayar sayfasina tekrar bilgisayar uzerinden erisim yapamiyorum. bazi ayarlar ise tether uygulumasinda yok mesela extenderìn menzilini belirleyebilecegim ayar. 192.168.0.254 baglantisina bir daha erisim yapamiyorum kurulum sonrasida. ayarlar bilgisayar uzerinden yapilamiyor mu?

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
102
Merhabalar ;

Detaylı bilgi verebilmek adına [email protected] adresimize probleminizi belirtebilirseniz. Sizlere bilgilendirme maili iletilecektir.

Saygılarımızla