2019 Apple indirimi ne zaman olacak?

Bu konuyu okuyanlar

AnakinSkywalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz apple ceo su tim cook türkiye gibi parası değer kaybeden ülkekerde satışların azalmasından dolayı indirime gideceğini söylemişti acaba bu indirim ne zaman olur tahmini? Yüzde kaç gibi bi indirim olur yada tahmini?

yagizaden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Öyle bir indirim olacağını hiç düşünmüyorum

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz apple ceo su tim cook türkiye gibi parası değer kaybeden ülkekerde satışların azalmasından dolayı indirime gideceğini söylemişti acaba bu indirim ne zaman olur tahmini? Yüzde kaç gibi bi indirim olur yada tahmini?

evet öyle bir açıklaması var ama zamanı hala belli değil bekliyoruz.

Aequx105tas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
25 Mart 2019'da yapılacak bahar etkinliğiyle beraber belli bölgelerde ( türkiye dahil) apple ürünleri daha alınabilir fiyatlara çekilecektir. Ben şahsen 7399 tl olan İphone xr ın 6200-6500 seviyelerine kadar düşeceğini tahmin ediyorum

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
B
Benim düşüncem yaza dogru yaparlar her hangi bir bilgim yok ama yaza dpgru yapacaklarını düşünüyorum

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
25 Mart 2019'da yapılacak bahar etkinliğiyle beraber belli bölgelerde ( türkiye dahil) apple ürünleri daha alınabilir fiyatlara çekilecektir. Ben şahsen 7399 tl olan İphone xr ın 6200-6500 seviyelerine kadar düşeceğini tahmin ediyorum
Saglam indirim lazım apple da