Türkiye Garantili 2000-3000 tl arası telefon önerileri

Bu konuyu okuyanlar

gleipn1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi türkiye garantili bir telefon almak istiyorum biraz araştırdıktan sonra ithalatçı garantili telefonların teknik servislerinin biraz sıkıntılı olduğunu gördüm bu yüzden Türkiye garantili telefonlara yöneldim ama çok fazla bir araştırma yapmadım şuana dek aklımda olan tek telefon asus zenfone 5z.Poco f1 ile hız testinde biraz daha önde olduğunu gördüm bu yüzden ilgimi çekmeyi başardı.Telefonda aradığım özelliklere gelirsek oyun performansı diğer özelliklerinden daha önde olması benim için iyi olur kamera gibi diğer özellikler ortalama düzeyde olabilir(tabiki iyi olursa ne âlâ) önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

gleipn1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Meizunun ithalatçı garantili olduğunu düşündüğüm için hiç araştırmamıştım teşekkür ederim önerin için biraz araştırma yapıcam.Bi sorum daha olucak şuanki fiyatı hbde 3100 tl fiyatında bi düşme olur mu sence biraz beklemeli miyim

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Meizunun ithalatçı garantili olduğunu düşündüğüm için hiç araştırmamıştım teşekkür ederim önerin için biraz araştırma yapıcam.Bi sorum daha olucak şuanki fiyatı hbde 3100 tl fiyatında bi düşme olur mu sence biraz beklemeli miyim
Fiyatlar sürekli değişiyor birşey diyemem

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Sizin istediklerinizi en iyi pocophone f1 karşılar ama şunu derim 2500tl'ye alın 500tl civarı cepte kalsın zaten kılıf ve ekran koruyucu taktıracaksın sağlam kullanırsan düşürme vs. garanti mevzusu hikaye kalacak. Sıkıntı olursada zaten thh var veya garanti farkı ile yaptırırsın. Mesela migrosta 2500 onu alırsan bir yıl ekran onarım ücreti karşılıyorlarmış, cihaz zaten sıvı sıçramasına dayanıklı.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Sizin istediklerinizi en iyi pocophone f1 karşılar ama şunu derim 2500tl'ye alın 500tl civarı cepte kalsın zaten kılıf ve ekran koruyucu taktıracaksın sağlam kullanırsan düşürme vs. garanti mevzusu hikaye kalacak. Sıkıntı olursada zaten thh var veya garanti farkı ile yaptırırsın. Mesela migrosta 2500 onu alırsan bir yıl ekran onarım ücreti karşılıyorlarmış, cihaz zaten sıvı sıçramasına dayanıklı.
Mantıklı 4000mah ve sd845 le iyi pubg oynanır

gleipn1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Haklısınız sanırım pocophone f1 i ilk sıraya alabilirim ekran kırılmasından ve yazılımsal bi hata olabilir mi diye endişe duyduğum için garanti olayı biraz canımı sıkmıştı ama dediğiniz gibi migrostan alındığı takdirde 1 yıl ekran onarım ücreti karşılamaları güzel şuan fiyatı migros sanal markette 2800tl, telefonu 2 3 gün içinde almayı düşünüyorum bu süre zarfında biraz daha araştırıcam teşekkürler

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Haklısınız sanırım pocophone f1 i ilk sıraya alabilirim ekran kırılmasından ve yazılımsal bi hata olabilir mi diye endişe duyduğum için garanti olayı biraz canımı sıkmıştı ama dediğiniz gibi migrostan alındığı takdirde 1 yıl ekran onarım ücreti karşılamaları güzel şuan fiyatı migros sanal markette 2800tl, telefonu 2 3 gün içinde almayı düşünüyorum bu süre zarfında biraz daha araştırıcam teşekkürler

Rica ederiz istersen 2500 civarı internetten alıp fixpack filanda yaparsın ben 2500 diye yazmıştı arkadaş 2500 sandım ilkten.

Aynı hesap fiyat olarak ama daha bir genel onarım sunuyor fixpack.

Edit; yada istersen düz 2489 tl'ye al iyi bir kılıf ve ekran koruyucu ile sıkıntı kalmaz. :)

Son düzenleme:

gleipn1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Rica ederiz istersen 2500 civarı internetten alıp fixpack filanda yaparsın ben 2500 diye yazmıştı arkadaş 2500 sandım ilkten.

Aynı hesap fiyat olarak ama daha bir genel onarım sunuyor fixpack.
hazırla bulunması için biraz önce migros sanal markete üye olmaya çalıştım maalesef bulunduğum şehir adres bilgisi girilen yerde bulunmuyordu email attım cevap bekliyorum şuan.Dediğiniz gibi fixpack ile aynı fiyata daha fazla fonksiyonel onarım sağlıyor alternetif olarak kullanılabilir pocophone f1 almam durumunda şu saatte bile yardımcı olduğunuz için çok sağolun 2 3 gündür telefonları araştırmaktan ve bakmaktan hiç birşeye karar veremedim tam olarak sanırım bu konu altında güzel bi sonuca ulaşıcam tekrardan teşekkürler @Leand , @<<Dkn nyz>>

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Rica ederim bakma benim içinde macera oldu öyle sıkılıyorum arada giriyorum, yardım öneri filan. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

hazırla bulunması için biraz önce migros sanal markete üye olmaya çalıştım maalesef bulunduğum şehir adres bilgisi girilen yerde bulunmuyordu email attım cevap bekliyorum şuan.Dediğiniz gibi fixpack ile aynı fiyata daha fazla fonksiyonel onarım sağlıyor alternetif olarak kullanılabilir pocophone f1 almam durumunda şu saatte bile yardımcı olduğunuz için çok sağolun 2 3 gündür telefonları araştırmaktan ve bakmaktan hiç birşeye karar veremedim tam olarak sanırım bu konu altında güzel bi sonuca ulaşıcam tekrardan teşekkürler @Leand , @<<Dkn nyz>>

Aklıma geldide söyleyeyim fixpack filan uğraşacağına direk o paraya temiz bir ithalatçı mi8 alınabilir pocodan kuşkulanıyorsan. Mi8 aksesuarı daha çok, ekran daha sağlam, amoled ekran, daha iyi kamera deneyimide var.

Tabi poco'nunda artıları var ama mi8 düşündüğümüzde daha şık ve daha tam bir amiral cihaz. :)

Son düzenleme:

gleipn1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aklıma geldide söyleyeyim fixpack filan uğraşacağına direk o paraya temiz bir ithalatçı mi8 alınabilir pocodan kuşkulanıyorsan. Mi8 aksesuarı daha çok, ekran daha sağlam, amoled ekran, daha iyi kamera deneyimide var.

Tabi poco'nunda artıları var ama mi8 düşündüğümüzde daha şık ve daha tam bir amiral cihaz. :)
[/QUOTE]
Evet mi8 in tasarımı gerçektende poco f1 e göre çok daha iyi 64gblık versiyonu mevcut muydu acaba internette biraz aradım ama kesin bi sonuca ulaşamadım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Şurdan bakabilirsin 50tl world card ile geliyor.

Şuda 50tl maxipuan veriyor işbankası kredi kartına ayrıca 3 takside kadar fibabank size faizsiz kredi seçeneği sunuyor. Satıcı hepsiburada siyah

Siyah olanı hepsiburada satıyor öteki renkleri başka satıcı satıyor.

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,168
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi türkiye garantili bir telefon almak istiyorum biraz araştırdıktan sonra ithalatçı garantili telefonların teknik servislerinin biraz sıkıntılı olduğunu gördüm bu yüzden Türkiye garantili telefonlara yöneldim ama çok fazla bir araştırma yapmadım şuana dek aklımda olan tek telefon asus zenfone 5z.Poco f1 ile hız testinde biraz daha önde olduğunu gördüm bu yüzden ilgimi çekmeyi başardı.Telefonda aradığım özelliklere gelirsek oyun performansı diğer özelliklerinden daha önde olması benim için iyi olur kamera gibi diğer özellikler ortalama düzeyde olabilir(tabiki iyi olursa ne âlâ) önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Pocophone F1 veya Xioami Mi 8 Öneririm :)

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277

Evet mi8 in tasarımı gerçektende poco f1 e göre çok daha iyi 64gblık versiyonu mevcut muydu acaba internette biraz aradım ama kesin bi sonuca ulaşamadım
[/QUOTE]
Xioami mi 8 migrosda 128 gbligini 2999 tlye gördüm bence al derim

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Apple ve Huawei haricindeki servisler bir işe yaramaz. Hele KVK ve GENPA'mı rezalet... Verilen cihazı kendilerinin yapamayıp merdiven altı tamircilere verdiklerine bizzat şahit oldum. Hatta abartıyorsun diyeceksiniz ama Delta firması bile onlardan iyi. Garanti konusunu çok takmayın ülkemizde...

gleipn1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Apple ve Huawei haricindeki servisler bir işe yaramaz. Hele KVK ve GENPA'mı rezalet... Verilen cihazı kendilerinin yapamayıp merdiven altı tamircilere verdiklerine bizzat şahit oldum. Hatta abartıyorsun diyeceksiniz ama Delta firması bile onlardan iyi. Garanti konusunu çok takmayın ülkemizde...
Evet dediğiniz gibi garantiyi bi kenara bıkarıp telefon almam daha mantıklı olucak sanırım,pocophone f1 alıcam büyük ihtimalle biraz düşündükten sonra yanıma ekstradan 500 tl nin kalması iyi olur benim için ama yinede tam karar vermiş değilim 2-3 gün daha araştırıp net bir karar varıcam umarım .olurda pocophone f1 almam durumunda telefonla birlikte 360 bir kılıf ve nano kırılmaz camda alıcam, şöyle bir ürün buldum

eğer sizlerin bildiği bunun yerine başka ürünler(kırılmaz cam 360 kılıf) varsa önerilerinize açığım şuana kadar bulabildiklerim arasında en iyisi bu

Xioami mi 8 migrosda 128 gbligini 2999 tlye gördüm bence al derim
[/QUOTE]
düşünücem teşekkürler bilgilendirme için

türkiye garantili olarak mate 20 lite düşünülebilecek bir telefon ama konu başlığından biraz saptım galiba daha çok 3000 tlye kadar alıcabilecek telefonlar a döndü değiştirmeyi bilmediğim içinde öyle kaldı ? teşekkürler bu arada genede düşünücem

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Sd845 kullanan herhangi bir cihaz işini görür. Pocophone ve mi8 hem de iyi kamera barındırıyor. 5z’nin kamerası eh işte.

Bilmeni isterim ki hız testleri ve oyun performansı ayrı şeyler. Hız testinde daha hızlı olması,işlemcisinin daha güçlü olduğu anlamına gelmez.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Ön ve arkası gg5 bana göre mükemmel tasarımlı 128 gb hafızalı ve Türkiye garantili Lg v30 plus diyorum.Fiyat 2700 tl. Sd 835 ve 4gb ram kesinlikle yeterli.Telefonu 4 aydır kullanıyorum.Tek sıkıntım dahi olmadı.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ön ve arkası gg5 bana göre mükemmel tasarımlı 128 gb hafızalı ve Türkiye garantili Lg v30 plus diyorum.Fiyat 2700 tl. Sd 835 ve 4gb ram kesinlikle yeterli.Telefonu 4 aydır kullanıyorum.Tek sıkıntım dahi olmadı.

Lg v30+ güzel ama mi8 varken bence biraz ikinci plan'a düşer. :)

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Lg v30+ güzel ama mi8 varken bence biraz ikinci plan'a düşer. :)
3100 tl fiyatıyla Türkiye Garantisiz 64 gb Mi8 almak yerine Türkiye Garantili Meizu 16t tercihim olur.Ama v30+ 2700 lira, konuyu açan kişinin fiyat segmentinde daha düşük bütçeyle tercih edebileceği bana kalırsa kusursuz bir telefon.Tek eksiği ön kamera ama bana yeterli geliyor açıkcası.Arka kamerası zaten muazzam.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
3100 tl fiyatıyla Türkiye Garantisiz 64 gb Mi8 almak yerine Türkiye Garantili Meizu 16t tercihim olur.Ama v30+ 2700 lira, konuyu açan kişinin fiyat segmentinde daha düşük bütçeyle tercih edebileceği bana kalırsa kusursuz bir telefon.Tek eksiği ön kamera ama bana yeterli geliyor açıkcası.Arka kamerası zaten muazzam.

Mi8 zaten 2800 bulunabiliyor, meizu16th mevzusuda tercih meselesi hocam.
Ayrıca v30+'ı zaten beğendiğimi belirttim gerçekten hala alınabilir ön kameranın biraz düşük kalması dışında harika bir cihaz gerek arka kamera, ses çipi, batarya süresi, ekran kalitesi, sağlam ve çok güzel metihlere doyulmaz bir cihaz. Tek kusuru var hani adamın soy ismi uzun olur o hesap üstüne yapışmış olan "ön kamerası biraz geride ama harika bir cihaz." :) ama banada gider o ayrı konu hedefim g7 yada v30+ olabilir.