Hoşlandığım bi kız var ama...

Bu konuyu okuyanlar

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
"Nasıl kız tavlanır" diye kitablar var. Onlardan bi tane al. (İşe yaramaz ama güven verir)
Öyle bir kitap okumadım ama vakti zamanında böyle araştırmalar yapmıştım internette (ergenlik :/ ) ve bu tür bir kitap satışı için tanıtım gibi bir kesit yazılmıştı internete.

Tam bir berkecan ve Pelinsu ilişkisi kitabı [emoji1787]Yok kızı yemeğe çıkarın, sonra birden dudağına yapışın sonra sarılıp uyuyun felan. Arka cepte prezervatif olsun diye yazmamışlar ama ayıp etmişler [emoji23]

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Fikirleriniz çok güzel ama bi sorun var. Lisede bi kıza sevdiğimi söyledim ama reddetti o gündür hiç bir kıza sevdiğimi söylemedim. Korktum çünkü ne kadar sevdiğimi bilmiyorlar. Ben kurstaki kıza şiir bile yazdım adına özel olarak ne kadar sevdiğimi anlayın artık.. Redderse dünyam yıkılır

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fikirleriniz güzel ama bir sorun var kızı seviyorum adına şiir bile yazdım gerisini siz düşünün artık. Redderse dünyam kararır.

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Fikirleriniz çok güzel ama bi sorun var. Lisede bi kıza sevdiğimi söyledim ama reddetti o gündür hiç bir kıza sevdiğimi söylemedim. Korktum çünkü ne kadar sevdiğimi bilmiyorlar. Ben kurstaki kıza şiir bile yazdım adına özel olarak ne kadar sevdiğimi anlayın artık.. Redderse dünyam yıkılır

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fikirleriniz güzel ama bir sorun var kızı seviyorum adına şiir bile yazdım gerisini siz düşünün artık. Redderse dünyam kararır.
Bence beklemeyin.

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Herkese merhaba ben ardunio kursuna gidiyorum hafta sonları tek var.Yarın 4.cü günü bitirecez. Ama orda bi kız arkadaş var Osmaniyede elektrik ve elektronik mühendisliğini bitirmiş,tanıştık bana çok yardımcı oluyor diğer arkadaşlara da tabi. Numarasını bi şekilde buldum ama konuşamıyorum korkuyorum. Daha önce ilk defa arkadaşıma sevdiğimi söyledim. Ve benim ile arkadaşlığını kesti. Ondan dolayı korkuyorum açılmaya, bu kızda arkadaşlığı keser diye korkuyorum nasıl açılacağımı bilmiyorum instagram hesabınıda buldum ama istek atmaya korkuyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa iyi yada kötü fikirlerinizi bekliyorum.
Acele etme :) Takip isteğinden , mesaj atmaktan önce yüzyüze muhabbet kurman daha iyi olur. Hoşlandığını da söylemek yerine hissettirmen daha sonra onun hareketlerine bakarak da onun hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman bence daha mantıklı olur

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Acele etme :) Takip isteğinden , mesaj atmaktan önce yüzyüze muhabbet kurman daha iyi olur. Hoşlandığını da söylemek yerine hissettirmen daha sonra onun hareketlerine bakarak da onun hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman bence daha mantıklı olur
Nasıl hissettirecem yanlış birşey yapmaktan korkuyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Nasıl hissettirecem yanlış birşey yapmaktan korkuyorum
Saçını çek ???

İşin gerçeği laf yapmak ilgi alanlarını sevsiği var mı bunları öğren yanına gidince mesela sana gizliden bakmaya çalışıyor mu veya sen onu seyrederken oda sana bakarak donup kalıyor mu

Not: hiç sevgilim olmadı?

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Herşey iyi hoşta telefon numarası var ama mesaj atamıyorum koyuyor adama ya

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Soru sorun gerisi gelir

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Saçını çek ???

İşin gerçeği laf yapmak ilgi alanlarını sevsiği var mı bunları öğren yanına gidince mesela sana gizliden bakmaya çalışıyor mu veya sen onu seyrederken oda sana bakarak donup kalıyor mu

Not: hiç sevgilim olmadı?
Yok kardeş kaçırıp fidye mi isteyeyim ?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Karşı cinsi hiç bir zaman üstün bir varlık olarak görmeyin. Olacağı varsa olur zaten, olmayacaksa da yalandan mutluluk yaşamaya ne gerek var. Platonik aşk kadar insanı yıpratan salakça bişey yok.

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dostum bunları düşünme kendini okuluna ver mesleğini eline al sonrası çözülür zaten

iNestle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
açık açık söyle içinde ne varsa filmlerdeki gibi itraf et yeter.... :D

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Pisman olmamak icin soylemelisin.Kaybedecegin birsey yok gayet normal duygular asil siylemezsen bu hep icini yiyecek ve pisman olarak kalicaksin belki oda senden hoslaniyordur☺
Herkese merhaba ben ardunio kursuna gidiyorum hafta sonları tek var.Yarın 4.cü günü bitirecez. Ama orda bi kız arkadaş var Osmaniyede elektrik ve elektronik mühendisliğini bitirmiş,tanıştık bana çok yardımcı oluyor diğer arkadaşlara da tabi. Numarasını bi şekilde buldum ama konuşamıyorum korkuyorum. Daha önce ilk defa arkadaşıma sevdiğimi söyledim. Ve benim ile arkadaşlığını kesti. Ondan dolayı korkuyorum açılmaya, bu kızda arkadaşlığı keser diye korkuyorum nasıl açılacağımı bilmiyorum instagram hesabınıda buldum ama istek atmaya korkuyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa iyi yada kötü fikirlerinizi bekliyorum.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Pisman olmamak icin soylemelisin.Kaybedecegin birsey yok gayet normal duygular asil siylemezsen bu hep icini yiyecek ve pisman olarak kalicaksin belki oda senden hoslaniyordur☺
Benden hoşlanıyor mu bilmiyorum cilve yapmıyor ama arkadaş olarak görüyor beni sanki böyle kalmamızı istiyor gibi. Söylersem beni dostu olarak görüyorsa dost kaybederim kurs 2 hafta sonra bitiyor ondan sonra numaramı vereceğim gerisini ona bırakıyorum

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Kesinlikle ne hissediyorsan oyledir cok fazlada abartma.Kaybedecegin birsey yok.

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Mesela ben sevdiğim kıza ilk hamleyi Instagram üzerinden yapmıştım, internet ortamında korkmana gerek yok. Sen ona takip isteği atarsan o da sana atar diye tahmin ediyorum. Sonra havadan sudan konuşmayı başlatıp muhabbet ayağına konuşmuş olursunuz.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Ağzından laf aldım ve beni sevmediğini öğrendim YIKILDIM tek kelime ile