Tencent emülatör halen çözüm bulunamadı..

Bu konuyu okuyanlar

oziman06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aynen kardeşim anlamadıgım noktada bu zaten ama düzeltirsen felan bişey bulursan burdan destek sağlarsan sevinirim
halen sonuç yok arkadaş hiç mi yardım edicek biri yok dar boğaz olmadığı netleşti olayın işlemci %90 ve üstü olursa dar boğaz oluyormuş ve bunu biliyordum gta 5 i bile hiç kasmadan yüksek ayarlarda oynuyorum yok mu bunun bir çözümü emülatör sıkıntılı güncellemeden sonra diyen arkadaşlar var ee oynayanlar nasıl oynuyor öyleyse

Kagan60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
halen sonuç yok arkadaş hiç mi yardım edicek biri yok dar boğaz olmadığı netleşti olayın işlemci %90 ve üstü olursa dar boğaz oluyormuş ve bunu biliyordum gta 5 i bile hiç kasmadan yüksek ayarlarda oynuyorum yok mu bunun bir çözümü emülatör sıkıntılı güncellemeden sonra diyen arkadaşlar var ee oynayanlar nasıl oynuyor öyleyse
Aynen adamlar üstelik video kayıtta iken bu kadar akıcı oynuyorlar anlam veremiyorum

Cizcizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oyununun ici yazilim surumu androit kitkat surumunu yani 4.1.1 kullaniyor.hangi bilgisayar olursa olsun emulator den oynayan pubg mobile surumu kasar,kasmama gibi luksu yok. Sadece bu kasmayi daha aza inidirmek icin.ekran karti ayarlarini duzeltmen gerek,ozaman daha akici ve az kasma ile karsilasirsin. Pubg pc veesiyonu varsa mobile ile hic ugrasma oyunun % 90 ni hile kanser eder adami

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Elinin altında bolca seçenek var illa tencent emülatör kullanman şartmi nox Player MEmu player bluestacks Player var bunları denedinmi

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Opengl
bütün ayarları denedim en son da bu şekilde sence işlemcinin çalışması ve ekran kartının çalışma yüzdeleri normal mi
yanlıs anlasılmasın bildiğimden değil ama bir sorum olacak bildiğim kadarıyla linux tabanlı oyunlar opengl ile destekliyor windows tabanlı oyunlar ise DirectX ile destekliyor android de linux tabanlı bir oyun olduguna gore opengl secenegi secili olması gerekmiyormu opengl desteki oyunu DirectX ile calıştırmaya zorlamış olmuyormusun belkide fps sorunu ondandır