Arabadan anlayanlar buraya!! Otomatik vites sedan araba önerileri?

Bu konuyu okuyanlar

tremovski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaslar merhaba 19 yasindayim bu yaz ehliyet alip ilk arabami almak istiyorum bütçe 40bin lira. Hatchback arabalari sevmiyorum. Otomatik vites sedan uzun ömürlü modeli cok eski olmayan (minimum 2008-2009) araba önerilerinizi bekliyorum. Benim için görünüş önemli ama aracin uzun ömürlü,kolay sorun çıkarmayan teknik ozelliklere sahip olmasi daha önemli. Önerilerinizi bekliyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
65807
1.6 cvt otomatik sıkıntısız araç biraz araştırırsan bulabilirsin

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Teşekkürler , kasasinin arka kısmını pek beğenmedim baska önerin var mi ?
2009 ve üstü modele bakın arkası böyle
65810

---- Mesajlar birleştirildi ----

Model veremem ama ford ve chevrolet e bakın

Son düzenleme:

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
O paraya ancak bu tarz tutulmayan yada daha eski araçlar alabilirsin. Malum piyasa yüksek.

tremovski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O paraya ancak bu tarz tutulmayan yada daha eski araçlar alabilirsin. Malum piyasa yüksek.
Hyundai Accent era , Chevrolet aveo , fiat linealar bütçeme uygun aralarindan en cok Chevrolet ibegendim ama araştırınca hakkinda hep kötü yorumlar var bu da beni ikilemde bıraktı. Sizlere sorup yeni fikir edinmek istedim. Evet piyasa pahali ama birkac tane daha model vardir herhalde isteklerime gore

Lancer in piyasası ondan daha iyi oda güzel araç ama biraz pahalıdır
Kusura bakma uğraştıriyorum ama arabalarla aran iyi galiba bir sey daha sormak istiyorum. Chevrolet aveo veya cruze un inceleme videolarini izledim genelde iyi demis inceleyenler ama forumlarda da tam tersi söylenmiş. Donanım ve kasa olarak çok hoşuma gitti Chevrolet ama sürekli sorun çıkartır mi diye de suphede birakiyor fikrin var mi Chevrolet ile ilgili

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Hyundai Accent era , Chevrolet aveo , fiat linealar bütçeme uygun aralarindan en cok Chevrolet ibegendim ama araştırınca hakkinda hep kötü yorumlar var bu da beni ikilemde bıraktı. Sizlere sorup yeni fikir edinmek istedim. Evet piyasa pahali ama birkac tane daha model vardir herhalde isteklerime gore
Fiat çöptür 2 ye bölünür
Avo oyu kullanan tanıdığım var memnun sen herkese bakma onlata sorsan 600hp lik araç kullanıyor
Chevro iyi dir
Fiat a bulaşma çok dandik

tremovski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Lancer in piyasası ondan daha iyi oda güzel araç ama biraz pahalıdır
Kusura bakma uğraştıriyorum ama arabalarla aran iyi galiba bir sey daha sormak istiyorum. Chevrolet aveo veya cruze un inceleme videolarini izledim genelde iyi demis inceleyenler ama forumlarda da tam tersi söylenmiş. Donanım ve kasa olarak çok hoşuma gitti Chevrolet ama sürekli sorun çıkartır mi diye de suphede birakiyor
Fiat çöptür 2 ye bölünür
Avo oyu kullanan tanıdığım var memnun sen herkese bakma onlata sorsan 600hp lik araç kullanıyor
Chevro iyi dir
Fiat a bulaşma çok dandik

Kusura bakma uğraştıriyorum ama arabalarla aran iyi galiba bir sey daha sormak istiyorum. Chevrolet aveo veya cruze un inceleme videolarini izledim genelde iyi demis inceleyenler ama forumlarda da tam tersi söylenmiş. Donanım ve kasa olarak çok hoşuma gitti Chevrolet ama sürekli sorun çıkartır mi diye de suphede birakiyor
Ne yalan söyleyeyim benim de en cok icime sinen Chevrolet ,otomatiklerin arizalari da pahaliya patliyor o yuzden korkuyordum ama dediklerin içimi rahatlattı teşekkür ederim yardımcı oldugunuz icin

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sorun dedikleri chev türkiyeden çekildiya parça sıkıntısı için diyorlar birde motor gücü bi tık düşük diğerlerine göre dizel araç sanıp kullanamayıp bayırda bayıyorlar aracı sonra çekmiyor diyorlar
Araba ne kadar iyi olsada şöförde iyi olmalı

Ama artık devir internet devri her parçayı bulabiliyorsun

Son düzenleme:

tremovski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ne yalan söyleyeyim benim de en cok icime sinen Chevrolet
Sorun dedikleri chev türkiyeden çekildiya parça sıkıntısı için diyorlar birde motor gücü bi tık düşük diğerlerine göre dizel araç sanıp kullanamayıp bayırda bayıyorlar aracı sonra çekmiyor diyorlar
Araba ne kadar iyi olsada şöförde iyi olmalı

Ama artık devir internet devri her parçayı bulabiliyorsun
Teşekkür ederim

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Lancer de öyle mesela 1.5 107 hp lik lanceri üye olduğum gurupta turbo ve yazılımla 200hp oldu hatta geçti ve yol tutuşu arttırıldı resmen ateş ediyor
İlk hali
65812
son hali
65813

tremovski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Baya ilgilenmis adam arabasıyla harbiden sağlam olmuş

tremovski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Valla bana göre fiyat araligina göre en havalı görünüş cruze da bence. Ama maalesef şanzıman vs. Sorunlari var diyolar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Valla bana göre fiyat araligina göre en havalı görünüş cruze da bence. Ama maalesef şanzıman vs. Sorunlari var diyolar
Oto ya bulaşmayın manuel en iyisi
İlle oyomatik derseniz
Cvt cvvt sst şanzumanlar en sağlamı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çok uçmuşsun ilk araba ucuz olmalı al bir Lada Niva bak keyfine.

drop dead 4174

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
otomatik alıcaksan her ihtimale karşı 3 ila 5 bin lira oto vites parasi ayirman gerekicek hiç belli olmuyor bozulursa bu fiyati gözden çıkarman gerekecek

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Bak yeğenim, otomatik deyince Honda akla gelir. Hem her yerde parça sıkıntısı olmayan, hem de rahat bir arabadır. Yukarıdaki adreste olan araba kazalıymış, ama pek bir zararı yok sanırım. Zaten kazası olmasaydı 50 binden aşağı bu tip bir araba bulamazsın. Aynı siteden benzer başkalarını da bulabilirsin. Chevrole tasarım olarak insanı cezbetse de daha sonra çıkabilecek sorunlarda çok sıkıntı yaşayabilirsin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Bak yeğenim, otomatik deyince Honda akla gelir. Hem her yerde parça sıkıntısı olmayan, hem de rahat bir arabadır. Yukarıdaki adreste olan araba kazalıymış, ama pek bir zararı yok sanırım. Zaten kazası olmasaydı 50 binden aşağı bu tip bir araba bulamazsın. Aynı siteden benzer başkalarını da bulabilirsin. Chevrole tasarım olarak insanı cezbetse de daha sonra çıkabilecek sorunlarda çok sıkıntı yaşayabilirsin.
17 bin hasar var ve 2bparça doğrultma demiş macunu basmış olabilir

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
otomatik vitesler zengin işi bozulursa lada samara parası kadar masrafı olur ki hiç otomatik kullanmadıysan garanti bozarsın al bir Lada Samara yansa bile kafaya takmazsın kimseye bişey olmadı diye şükredersin...