Turkcell den türk telekoma geçilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar merhaba, geçen sene de böyle bir şey düşünmüştüm ancak turkcellde kalmıştım daha iyi çekiyor diye. Ama artık neti baya yetersiz gelmeye başladı (gnc 4 gb kullanıgorum) mart sonunda taahhütüm bitiyor sanırım.
Türk telekom kullanıcılarına soruyorum, iyi çekiyor mu ? istanbul, izmir gibi büyük şehirlerde kesin iyi çekmesi lazım.
Bide bana önerebileceğiniz 35-40 tllik en iyi faturalı paket nedir ?
Önerileirnizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)
İlk sene her şey çok güzel cazip gibi geliyor ama faturaların falan gitgide artıyor sebepsiz yere. Hayatında verebilceğin en yanlış kararlardan biri olur. Aman diyim uzak dur.

Mois

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bana göre diğer operatörlerin var olmasının sebebi Turkcell'de yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilmek içindir. Git gel yaparak lifecell 7+3GB için 54 TL ödersin.

TT gecersen bi yerde iyiyse iki yerde kötü olur ve cinnet geçirebilirsin. Ucuzcu olma, kalitenin peşinde ol.

Fazla olsun Turkcell olsun.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Arkadaşlar merhaba, geçen sene de böyle bir şey düşünmüştüm ancak turkcellde kalmıştım daha iyi çekiyor diye. Ama artık neti baya yetersiz gelmeye başladı (gnc 4 gb kullanıgorum) mart sonunda taahhütüm bitiyor sanırım.
Türk telekom kullanıcılarına soruyorum, iyi çekiyor mu ? istanbul, izmir gibi büyük şehirlerde kesin iyi çekmesi lazım.
1000dk 1000sms 15gb lık tarife vardı 35 tl ye tt de

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
deli mi öptü derler...

:D

İlk sene her şey çok güzel cazip gibi geliyor ama faturaların falan gitgide artıyor sebepsiz yere. Hayatında verebilceğin en yanlış kararlardan biri olur. Aman diyim uzak dur.
Bana göre diğer operatörlerin var olmasının sebebi Turkcell'de yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilmek içindir. Git gel yaparak lifecell 7+3GB için 54 TL ödersin.

TT gecersen bi yerde iyiyse iki yerde kötü olur ve cinnet geçirebilirsin. Ucuzcu olma, kalitenin peşinde ol.

Fazla olsun Turkcell olsun.
Bu kadar kişi diceni demiş, artık tt soyguncusundan uzak durmalı...

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Anladığım kadar türk telekomdan uzak durmam lazm.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Faturasız gnc paketlerine baktım turkcellde ve 35 tlye bile benimkinden daha iyi paket var. Fiyatların değişmeyeceğinden emin olsam 45 tllik paket var ona geçerim :/

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
arkadaşlar bugün türk telekoma gittim 1 sene taahhüt olunca fiyat değişmez dediler

doğru mu söylüyolar

Son düzenleme:

turantir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar bugün türk telekoma gittim 1 sene taahhüt olunca fiyat değişmez dediler

doğru mu söylüyolar

evet her ay paket fiyatı + vergileri ödersin

diğer soruna gelirsek geçme 30 liraya 8 gb net veriyor diye türk telekoma geçmiştim 120 lirada tahhüt bedeli verip çıktım telefon çekmiyor ki interneti bitirelim, konuşalım. Şuanda turkcell kullanıyorum.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
10 gb internet verip 1500 dk konuşma verip fiyatı da 35-40 tl yapsalar bile tt ve benzerlerine geçmem!!! Çok dolandırıcılar... Ha şu olursa geçerim, sınırsız ama yavaş da olsa internet verirseler bi düşünürüm :D zira bimcell 10 gb 1000 dk 39 tl idi ama geçmedim sonradan cinnet geçirmeyeyim diye :)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
peki vodofone nasıl annem geçmeyi düşünüyo ben turkcellde kalıcam %90

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
peki vodofone nasıl annem geçmeyi düşünüyo ben turkcellde kalıcam %90

Vodafone güzel 26 yaş altına özellikle güzel kampanyaları var 7+7gb bir paketide vardı hatta uygun peki kaç liralık bakıyorsunuz ve içinde internette önemlimi?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Vodafone güzel 26 yaş altına özellikle güzel kampanyaları var 7+7gb bir paketide vardı hatta uygun peki kaç liralık bakıyorsunuz ve içinde internette önemlimi?
yaşım 26 dan küçük. 15 yaşındayım.
45 tllik falan olsun vergi mergi dahil. internet baya önemli. ama işte çekim gücü de önemli baya. vodofoneye de pek güvenemiyorum ama teyzem falan kullanıyo onlar baya iyi çektiğini söylüyo.
ama işte benim bildiğim vodofone daha yavaş.
yani brawl stars oynuyorum, zaman zaman netflix kullanıyorum (bazen indirme için kullanabilirim interneti). baya sosyal medya da kullanıyorum internetli sonuçta hepsi :D

müşteri hizmetleri konusu beni şüphelendiriyor vodofonedeki.
sonuçta bir sorun yaşadığımda benim arayınca düzgün bilgi alma mlazım ama genelde olumsuz yorumlar var müşteri hizmetleri hakkında.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
yaşım 26 dan küçük. 15 yaşındayım.
45 tllik falan olsun vergi mergi dahil. internet baya önemli. ama işte çekim gücü de önemli baya. vodofoneye de pek güvenemiyorum ama teyzem falan kullanıyo onlar baya iyi çektiğini söylüyo.
ama işte benim bildiğim vodofone daha yavaş.
yani brawl stars oynuyorum, zaman zaman netflix kullanıyorum (bazen indirme için kullanabilirim interneti). baya sosyal medya da kullanıyorum internetli sonuçta hepsi :D

müşteri hizmetleri konusu beni şüphelendiriyor vodofonedeki.
sonuçta bir sorun yaşadığımda benim arayınca düzgün bilgi alma mlazım ama genelde olumsuz yorumlar var müşteri hizmetleri hakkında.

Evet müşteri hizmetleri konusu sıkıntı olabilir çekimde çok öyle ahım şahım değil film, video ve indirme işinde sıkıntı yaşamazsın ama çevrim içi karşılıklı oyunlarda bilemem sizin oynadığınız oyun içinde pek bir bilgim yok ama iş görüyor elde bir gb deposu sim olması sizin orda teyzenlerin teli iyi çekiyorsa sende sıkıntı çekmezsin.

Bende god of olympus oynuyordum ama bıraktım benimki geç bağlanıyor yada bağlanmıyor diye sonuçta telefondan kaynaklı olabilirde benim sorun. Rakip köyü yüklerken bulutlarda kalıyordu bu telefona fazla geldiğinden herhalde yeni telefona geçip denemek lazım. :)

Son düzenleme:

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Çekim gücü için Turkcell'i bırakmam Turktelekom maalesef çekmiyor fatura ve fiyat tarifesine gelirsen Turkcell'ler daha avantajlı bana kalırsa bir çok uygulaması var her uygulamaya özel hediye internet veriyor sürekli kampanya yapıyor bu kadar uygulamayı ve hediye interneti Turktelekomda sanmıyorum bulacağını hadi buldun diyelim ya çekim gücü ne olacak bir düşün istersen.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Turkcell'e geçtim rahat ettim, bedava konuşmalar veriyor, internet de veriyor az da olsa ama yetiyor... Kalite demek turkcell, neredeyse hiç işim düşmüyor mim servisine, her şey şeffaf ve denildiği gibi ayrıca çok da samimi bir şekilde ilgileniyolar. tırttelekom ve vodiş insanı canından bezdiriyodu ...

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Turkcell'e geçtim rahat ettim, bedava konuşmalar veriyor, internet de veriyor az da olsa ama yetiyor... Kalite demek turkcell, neredeyse hiç işim düşmüyor mim servisine, her şey şeffaf ve denildiği gibi ayrıca çok da samimi bir şekilde ilgileniyolar. tırttelekom ve vodiş insanı canından bezdiriyodu ...
Kesinlikle çok haklısın, ben Turkcell den TT ye geçtim pişmanım şimdi taahhüdümün bitmesini dört gözle bekliyorum Turkcelle geçeceğim yine.

Reaksiyon puanı
24
2 yıl Vodofon 1 yılda Turktelekom kullandım şuan son 4 yıldır Turkcelliyim burada ki rahatı ve hizmeti diğerlerinde bulamadım her şeyi geçtim Turkcellin çekmediği yer yok valla ee hediyeleride var tabi

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bu arada eklemeyi unutmuşum git gel yaparak Turkcell den 49 tlye 5 gb lifecelle geçtim ama 1 sene 3 gb hediye veriyo benim geçtiğim dönemde o hediyeli geldi bide 2 gb face twitter (face çok kullanıyorum). İşimi görüyor.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Aklık varsa sakın ben bin pişmanım.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Turktelekom da cicim ayı bittiği anda sizi kazıklamaya başlıyor o yüzden kalıcı olarak değil ama yeni üye avantajından faydalanmak için geçilebilir bittiğinde yine farklı operatöre geçip avantaj kovalamak mantıklı olacaktır çekim kalitesi olarak Turkcell TT den bir iki gömlek üstün ama kırsal alana pek gitmeyen insan için hiç sorun olacağını düşünmüyorum en azından bende olmamıştı.

Mellinsane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Turkcellden Turk telekoma geçmiş birisiyim.Öğrenciysen normal vatandaşsan falan daha mantıklı türk telekom.İş adamı veya dağda bayırda çalışıyosan falan turkcell o zaman uygun bir seçenek.

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Aman aman sakın diyim ucuz paket ayağına adam gondikliyorlar resmen, TURKCELL candır.
Hem fiyata bakma, kaliteye bak, kaliteden şaşma. Turkcell'le bağlan hayata ??

AbdulkadirGUNAY

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Faturasız kullanmama sebebim her dakka paket yükleme şeyi oluyo faturalı daha iyi hem spotify falan da ödenebiliyo ya da net yetmezse paket falan
Lifecell paketlerine baktım da 1 gb netli paket 30 tl diyo benimki daha karlı :D

LifeCell Mix diye bir paket var şurada, faturasız ama güzel bir paket.
Pek çok sosyal medya ve müzik uygulaması arasından 4 tane seçme hakkın var seçtiğin her uygulama başına 5'er GB internet veriyor.
Onun dışında herhangi bir yerde kullanabileceğin ekstradan 3GB internetin oluyor.

Ayrıca BiP'ten BiP'e sınırsız konuşma ve eğer varsa Fizy, TV+ ve Dergilik'tede 20GB internetin oluyor.

500DK'yıda unutmamak lazım tabii :D
Senin için tek kötü tarafı faturasız olması.

Arkadaşın da dediği gibi Turkcell'le bağlan hayata... ??

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
ben her yıl değiştiriyorum kampanyalı olur güzel oluyor

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben tt kullanıyorum 5 yıldır nerdeyse hiç sıkıntı olmadı