SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Şuan telefonsuzum :( Yılbaşında kırıldı telefonum yenisi alacağım. Bu sefer apple yerine samsung ürünlerinden yada xiaomi ürünlerinden birini tercih etmeyi düşünüyorum.
xiaomi al sakın samsung alıp pişman olma...

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
apple cı tayfa yüzünden bu hafıza olayını çözmüyor adam piyasaya ne sürerse anında kapılarda kuyruk var ama şuan eskisi gibi değil bence millet uyanmaya başladı artık 2-3 seneye kalmaz çözülür diye düşünüyorum
Vallahi ben apple kullanıyorum. sıkıntıyı çözmekle bitmez daha bu pil sorununu çözemediler. Onu geçtim 2 sene sonra sistem 16 gb nin 7 veya 6 gb sini tüketiyor insanı bezdiriyor. Halletmesi gereken çok seyi var ama ben soğudum apple dan şahsen.

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Vallahi ben apple kullanıyorum. sıkıntıyı çözmekle bitmez daha bu pil sorununu çözemediler. Onu geçtim 2 sene sonra sistem 16 gb nin 7 veya 6 gb sini tüketiyor insanı bezdiriyor. Halletmesi gereken çok seyi var ama ben soğudum apple dan şahsen.
şahsen bende soğudum bundan sonra tercihim xiaomi baya kaliteli işler yapıyolar bence fiyatlarda uygun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şuan telefonsuzum :( Yılbaşında kırıldı telefonum yenisi alacağım. Bu sefer apple yerine samsung ürünlerinden yada xiaomi ürünlerinden birini tercih etmeyi düşünüyorum.
xiaomi kesinlikle

Son düzenleme:

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
şahsen bende soğudum bundan sonra tercihim xiaomi baya kaliteli işler yapıyolar bence fiyatlarda uygun

xiaomi kesinlikle
Aynen öyle. Aslında Çin menşeli telefonların çoğusu iyi. Mesele huawei oppo vivo meizu. Bunları alıpda kronik istisnalar dışında şikayet eden kimse görmedim. Benimde bir sonraki telefonum Oppo R17 PRO olacak nasipse. Gayet güzel ve futuristik bir tasarımı var.

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Aynen öyle. Aslında Çin menşeli telefonların çoğusu iyi. Mesele huawei oppo vivo meizu. Bunları alıpda kronik istisnalar dışında şikayet eden kimse görmedim. Benimde bir sonraki telefonum Oppo R17 PRO olacak nasipse. Gayet güzel ve futuristik bir tasarımı var.
Aynen katılıyorum. şuan bir apple fanatikliği var zamanında nokia önde götürüyordu zamanın yeniliklerine ayak uyduramadı gitti şimdide apple böyle giderse sonu kaçınılmaz olacak.

ctnserkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.
Öncelikle bütçe durumun idealse mate 20 lite kalite-fiyat- olarak ilk sırada olur benim şahsi görüşüm( tabii bütçe durumun elverişli ise)
Eğer daha düşük maliyetli bir cihaz istiyorsan huawei serilerinden şaşma.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Lite modeller çok kırpılmış oluyor... huawei kırpmaya başladı mı sapıtıyor...

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Öncelikle bütçe durumun idealse mate 20 lite kalite-fiyat- olarak ilk sırada olur benim şahsi görüşüm( tabii bütçe durumun elverişli ise)
Eğer daha düşük maliyetli bir cihaz istiyorsan huawei serilerinden şaşma.
Ahhh az araştırın Allah Peygamer aşkına ya...
yanlış bilgi vermeyin, tam aksine huawei giriş-orta segmentte çöp heleki o lite serileri sağlam kazık.
Amiral gemisinde belki tercih edilebilir.

P20 lite yaklaşık 90 bin alıyor antutuda şaka gibi. 1800-1900 tl civaeında en ucuzu, o fiyata xiaomi mi 8 lite almak çok daha mantıklı.

Son düzenleme:

meızucu29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
MEIZU 16TH 6+64 GB KULLANIYORUM
HENÜZ 2 BUÇUK AY OLDU HIZ KONUSUNDA EN UFAK SIKINTI ÇEKMEDİM ZATEN TAHMİN ETTİĞİM GİBİYDİ TELEFON CANAVAR GİBİ ŞUAN DA PUBG YE ULTRA HD ÖZELLİĞİ DAHA GELMEDİĞİ HDR EN YÜKSEK AYARLARDA OYNUYORUM KASMADAN DONMADAN BİR DE SIVI SOĞUTMA ÖZELLİĞİ SAYESİNDE TEK BİR FPS KAYBI YAŞAMIYORUM KAMERASINI ANLATMAK İSTEMİYORUM MÜTHİŞ PEK ÇOK ÖZELLİĞİ YOK AMA BENİM İÇİN ÇÖZÜNÜRLÜLÜK DAHA ÖNEMLİ ZATEN YOUTUBE DEN KARŞILAŞTIRMA VİDEOLARI VAR BİR DE KAMERASINA ORADAN BAKIN TASARIM KONUSUNA DEĞİNİRSEM ELİMDE GERÇEKTEN ULTRA İNCE (7,3 MM) PREMIUM TELEFON TUTUYORUM EKRAN İÇİ PARMAK İZİ ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR AMA ARKA KAPAK PARMAK İZİ KADAR HIZLI DEĞİL HOPARLÖRÜ İSE ÇOK YÜKSEK SES ÇIKARIYOR MUZİK AÇTIĞIMDA HEM AHİZEDEN HEM DE HOPARLÖRDEN SESİ VERİYOR STEREO OLARAK AYRICA 100000:1 KONTRAST ORANI VAR EKRAN DA DELİ GİBİ DİYEBİRİM İNŞALLAH İLERİDE BİR ŞEY OLMAZ TEK KELİME İLE HAYRAN KALDIM ALMANIZI TAVSİYE EDERİM.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
MEIZU 16TH 6+64 GB KULLANIYORUM
HENÜZ 2 BUÇUK AY OLDU HIZ KONUSUNDA EN UFAK SIKINTI ÇEKMEDİM ZATEN TAHMİN ETTİĞİM GİBİYDİ TELEFON CANAVAR GİBİ ŞUAN DA PUBG YE ULTRA HD ÖZELLİĞİ DAHA GELMEDİĞİ HDR EN YÜKSEK AYARLARDA OYNUYORUM KASMADAN DONMADAN BİR DE SIVI SOĞUTMA ÖZELLİĞİ SAYESİNDE TEK BİR FPS KAYBI YAŞAMIYORUM KAMERASINI ANLATMAK İSTEMİYORUM MÜTHİŞ PEK ÇOK ÖZELLİĞİ YOK AMA BENİM İÇİN ÇÖZÜNÜRLÜLÜK DAHA ÖNEMLİ ZATEN YOUTUBE DEN KARŞILAŞTIRMA VİDEOLARI VAR BİR DE KAMERASINA ORADAN BAKIN TASARIM KONUSUNA DEĞİNİRSEM ELİMDE GERÇEKTEN ULTRA İNCE (7,3 MM) PREMIUM TELEFON TUTUYORUM EKRAN İÇİ PARMAK İZİ ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR AMA ARKA KAPAK PARMAK İZİ KADAR HIZLI DEĞİL HOPARLÖRÜ İSE ÇOK YÜKSEK SES ÇIKARIYOR MUZİK AÇTIĞIMDA HEM AHİZEDEN HEM DE HOPARLÖRDEN SESİ VERİYOR STEREO OLARAK AYRICA 100000:1 KONTRAST ORANI VAR EKRAN DA DELİ GİBİ DİYEBİRİM İNŞALLAH İLERİDE BİR ŞEY OLMAZ TEK KELİME İLE HAYRAN KALDIM ALMANIZI TAVSİYE EDERİM.
baboş pil durumu nedir.

meızucu29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
baboş pil durumu nedir.
Hocam pi̇l durumu aslinda kapasi̇te olarak göründüğü gi̇bi̇ değİl İyi̇ ama ultra İyi̇ di̇yemem yoğun kullanimda 1 buçuk günü çikarabi̇li̇yorum ama şarjinin 60 daki̇kada fulledi̇ğİne çok şaşirdim çok az sürede şarj edebi̇li̇yor bu bi̇razda ki̇şİye göre değİşebi̇li̇yor ayrica sevdi̇ğİm başka bi̇r özelli̇ğİ basi̇t yerlerde sekmelerde yada programlarda şarjini neredeyse harcamiyor çok İyi̇ zaten bunu anlamamin bi̇r nedeni̇ var ki̇ eski̇ telefonum j7 2016 kullananlar bi̇li̇r şarji koklayan bi̇r telefondu 3300 mah kapasi̇tesi̇ndeydi̇ ama o telefonun pi̇lden aşiri harcayacağI bi̇r özelli̇ğİ yoktu ne bi̇leyi̇m amoled ekran 286 ppi̇ ve arayüz hafi̇fli̇ğİ gi̇bi̇ vesai̇re vesai̇re şarj yemeyen özelli̇klerdi̇ ona göre test etti̇m neredeyse çok yakin di̇yebi̇li̇ri̇m lafi uzattim toparlayayim herşeyi̇yle memnunum İyi̇ günler. :D

Son düzenleyen moderatör:

hasantartici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huawei g8 kullanıyorum
iyi cihaz. malzeme kalitesi vs güzel 2.5 ekran
suan yeni telefon alacak olsam Iphone7 alirim

Ekli dosyalar

• feature-1-gold.jpg
    feature-1-gold.jpg
    18.6 KB · Görüntüleme: 506
Son düzenleme:

Mustafa_elms

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.
Şu anda Huawei p smart 2018 kullanıyorum. Önceden pubg yi akıcı grafik ayarlarında takılma ve donma olmadan rahatça oynuyordum ama şu gpu turbo guncellemesinden sonra ne olduysa pubg durmadan takılmaya basladi. Gerçi sorunun gpu turbo guncellemesinden kaynaklandığı dan emin değilim beli pubg ye gelen güncellemelerden sonrada böyle olmuş olabilir.Biraz canım sıkıldı buna. Ama şu anda bana hangi telefonu almak isterdim Mate 20 Pro ?

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
LG G4 kullanıyorum. En azından şuan 20.kattan aşağıya atıp acı çekişini izlemek istiyorum. Mi Mix3 almayı düşünüyorum.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
İphone 6 aldım 1000liraya memnunum. Okey haricinde oyunda oynamıyorum.

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhaba . İphone 7 plus telefonum var note 8 e geçmeyi düşünüyorum .Sizce geçeyim mi deneyim ve önerileriniz nelerdlr .Teşekkürler

BaranAydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus Zenfone 5 Kullanıcısıyım Kesinlikle Bir Sorunu,Arızası Olmadı Gayet Kullanıışlı Bir Telefon. Zaten Benim Önerim Her Zaman Asus Markadır.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
J7 prime 16 gb kullaniyorum gunluk kullanima uygun oyun için hiç almayın kamera idare eder
Alacak olsam s8 veya s7 alırdım(param olsa)

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Samsung m20 kullanıyorum.Pili için tercih ettim.Kamerası ile hızı ile fiyatına göre normal bir telefon.Htc 10,redmî 5 plustan geçtim.Sar değerini önceden önemsemiyordum ama bu telefonu alınca iyice anladım.5 plusta yaptığım dolaşımdan sonraki göz yorgunluğunu bunda hiç yaşamadım.Aldığım için çok memnunum.Hediyelerden sonra telefon bana 1.300 tl ye geldi.32mb hafıza kartı ve pc giriş aparatı da hediye geldi.Iyiki almışım.Arka kapak plastikmiş ama hiç de fark edilmiyor.Tavsiye ederim.