İnstagram girememe sorunu

Bu konuyu okuyanlar

candkmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba 2-3 gündür iPhone 5s ile instagrama giriş sorunu yaşıyorum. "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu." şeklinde bir hata alıyorum ne yapmalıyım?
IMG_6882.PNG

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Uygulamayı komple silip yeniden yükşemeyi dene

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
5s ile instagram engellenmiş olmasın antikacıların instagram kullanması yasaktır... :p

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Siteden denedin mi hiç girmeyi?

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
demedim mi dedim iphone 5s engellenmiş olmasın... :p

candkmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
demedim mi dedim iphone 5s engellenmiş olmasın... :p
Arkadaşım formu dalga geçmek için mi kullanıyorsun? Bu nasıl bir konuşma boşa mesaj atıp ileti mi kasıyorsun. Yeter artık 3 ileti oldu engellendi engellendi diyorsun çözüm bilmiyorsan yazma.

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaşım formu dalga geçmek için mi kullanıyorsun? Bu nasıl bir konuşma boşa mesaj atıp ileti mi kasıyorsun. Yeter artık 3 ileti oldu engellendi engellendi diyorsun çözüm bilmiyorsan yazma.
Ciddiye alma, şu tarz tipleri de atmıyorlar ya siteden gerçekten rezalet.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Kardeş internet ile alakalı olabiliyor mesela evde wifi ile girdiysen olmadıysa wifi kapat hücresel veriyle gir birde telefonu aç kapat bunlar da olmazsa aklıma başka çözüm gelmiyor

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Ya aklıma 2 şey geliyor. Cihazı sıfırlayıp kurman. Kesin çözüm ama yorucu. Ya da tutuapp indirip ordan İnstagram ++ falan kullanacaksın.

candkmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeş internet ile alakalı olabiliyor mesela evde wifi ile girdiysen olmadıysa wifi kapat hücresel veriyle gir birde telefonu aç kapat bunlar da olmazsa aklıma başka çözüm gelmiyor
Dediklerini denemiştim ama işe yaramamıştı maalesef.

Ya aklıma 2 şey geliyor. Cihazı sıfırlayıp kurman. Kesin çözüm ama yorucu. Ya da tutuapp indirip ordan İnstagram ++ falan kullanacaksın.
Telefonu sıfırlamak biraz sıkıntı İnstagram++ güvenli mi?

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
rahatsızsan okuma... troll efendi uygulamayı sıfırlasanda düzelmiyorsa sorun internetten...

candkmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
rahatsızsan okuma... troll efendi uygulamayı sıfırlasanda düzelmiyorsa sorun internetten...
Umarım bir sorunun olur ve bu denli saçma cevaplarla karşılaşırsın. Burası mizah formu değil diye biliyorum, saçma sapan küçük trollüklerini başka forumlarda yapabilirsin. Başka bir internette yararlı olmuyor, herhangi bir gelişme yok.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Umarım bir sorunun olur ve bu denli saçma cevaplarla karşılaşırsın. Burası mizah formu değil diye biliyorum, saçma sapan küçük trollüklerini başka forumlarda yapabilirsin. Başka bir internette yararlı olmuyor, herhangi bir gelişme yok.
Adam haklı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dediklerini denemiştim ama işe yaramamıştı maalesef.

Telefonu sıfırlamak biraz sıkıntı İnstagram++ güvenli mi?
Ya sıkıntı yaşıyanı pek duymadım açıkcası. Sadece arada tutuda bir sorun oluyor işte. Silip yeniden yüklemen gerekiyor (en azından bende böyle bir sorun var). Onun haricinde instagram++ daha farklı avantajları da var. Ama benim sana tavsiyem cihaza temiz kurulum yapıp orjinalini kullanman.

Son düzenleme:

candkmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Adam haklı

Ya sıkıntı yaşıyanı pek duymadım açıkcası. Sadece arada tutuda bir sorun oluyor işte. Silip yeniden yüklemen gerekiyor (en azından bende böyle bir sorun var). Onun haricinde instagram++ daha farklı avantajları da var. Ama benim sana tavsiyem cihaza temiz kurulum yapıp orjinalini kullanman.
Teşekkür ederim, TuTuApp ile İnstagram++ denemeyi düşünüyordum ama pek güvenemedim. Şimdi bir denerim, ilgi ve alakanız için teşekkürler.

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Teşekkür ederim, TuTuApp ile İnstagram++ denemeyi düşünüyordum ama pek güvenemedim. Şimdi bir denerim, ilgi ve alakanız için teşekkürler.

Ekran görüntüsünden anladığım kadarıyla ios sürümün ios 10 veya daha altı bence bundan kaynaklı, sürüm güncelle yüksek ihtimalle düzelecektir yada apple desteğe uzaktan bağlan

candkmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekran görüntüsünden anladığım kadarıyla ios sürümün ios 10 veya daha altı bence bundan kaynaklı, sürüm güncelle yüksek ihtimalle düzelecektir yada apple desteğe uzaktan bağlan
Ekran görüntüsü telefonu güncelleme yapmadan önce alındı. Şu an son iOS sürümünü kullanıyorum.
Hücresel veri ile girdiğinde de aynı sorunu yaşıyor musun
Evet hücresel veri ile girilince de aynı sorun devam ediyor. VPN kullanmayı denedim yine bir çözüm olmadı.

Son düzenleme:

candkmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aldığım hatanın çözümünü buldum ve oldu. Öncelikle instagram hesabınızı bilgisayar veya başka bir telefon üzerinden açın. Sonrasında telefon numaranızı kaldırın ve tekrar ekleyip onaylatın. İnstagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırıp tekrar yükleyin ve şifremi unuttum kısmına tıklayın. Telefon numaranızı girerek gelen onay kodu ekranına, telefonunuza SMS yoluyla gelen kodu yazın. Artık instagrama girebilirsiniz.