Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba;
Huawei Mate 20 Lite için spigen kılıflar ne zaman çıkacak? Özellikle kılıf almıyorum Spigen kılıfın çıkmasını bekliyorum
Merhaba,

Aralık ayı içerisinde stoklarımızda görebilirsiniz.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Osmxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
pocophone f1 kılıfları ne zaman Türkiye'ye gelecek?

fatih1291

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1_1.jpeg
1_2.jpeg
2_1.jpeg

Merhaba
9 Kasım 2019 Tarihinde 2 ad Note9 Slim Armor Midnight Black aldık
Bu kadar kısa sürede bu hale geldiler. Çok kötü.

powerranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

S7 Edge için "Galaxy S7 Edge Case Thin Fit" kılıfını neden artık Türkiye de satışa sunmuyorsunuz.

İyi günler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Ekli dosyayı görüntüle 56747Ekli dosyayı görüntüle 56750Ekli dosyayı görüntüle 56751

Merhaba
9 Kasım 2019 Tarihinde 2 ad Note9 Slim Armor Midnight Black aldık
Bu kadar kısa sürede bu hale geldiler. Çok kötü.
Merhaba,

Konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz?

Yaşanan mağduriyetiniz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar,

S7 Edge için "Galaxy S7 Edge Case Thin Fit" kılıfını neden artık Türkiye de satışa sunmuyorsunuz.

İyi günler
Merhaba,

Ürün modellerinde stok çeşitliliğimiz genelde 2 yılı kapsamaktadır. Bu süreyi aşan sürelerde ürün tedariğinde problemler yaşanabilmektedir.
Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza iletiyorum

İyi günler dileriz.

powerranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Ürün modellerinde stok çeşitliliğimiz genelde 2 yılı kapsamaktadır. Bu süreyi aşan sürelerde ürün tedariğinde problemler yaşanabilmektedir.
Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza iletiyorum

İyi günler dileriz.
Yurtdışında hala satışta bu ürün. Demek ki sorun spigen türkiye ile alakalı bir durum.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Yurtdışında hala satışta bu ürün. Demek ki sorun spigen türkiye ile alakalı bir durum.

Merhaba,

Konu ile ilgili departmanımız thin fit serisi ürünün yakın zamanda stoklarımızda olacağını iletti

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

Thatday

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kırılmaz ekran ürününü note 9 telefonumu alır almaz spigen in kendi sitesinden sipariş verip taktım. İlk zamanlar gördüğüme inanamadım ama ciddi ciddi kameranın ve sensörün olduğu yerlerden toz almaya başladı ki çok titizlikle taktım camımı hatta şöyle söyleyeyim fabrika jelatinin söküp taktım yani toz olması imkansızdı ekranda. Bugün yaşadığım olaya anlam veremedim çünkü telefon yere düştü ve kırılmaz ekran uçtu gitti ve telefonumun ekranı kırılmasada, kırılmaz ekran telefondan fırladığı için özellikle sağ köşede bir çok derin çizik oluştu ekranımda. Daha 1 aylık bir telefonda bu durumun olmasına gerçekten üzüldüm. Spigen den 3 farklı kılıfa sahibim ve severek kullanıyorum. Kılıflar çok güzel ama ekran koruyucuları için maalesef aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Almayı istemesem de mecburen tekrar aynı kırılmaz ekranı sipariş verdim çünkü piyasada olan kırılmaz ekranları denedim ve spigen kılıflarına uyumlu olanı bir türlü bulamadım ileride bulursam değiştireceğim. Shiftdelete`nin çekilişinde Spigen kap kazandığım içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
capture(47).png

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Kırılmaz ekran ürününü note 9 telefonumu alır almaz spigen in kendi sitesinden sipariş verip taktım. İlk zamanlar gördüğüme inanamadım ama ciddi ciddi kameranın ve sensörün olduğu yerlerden toz almaya başladı ki çok titizlikle taktım camımı hatta şöyle söyleyeyim fabrika jelatinin söküp taktım yani toz olması imkansızdı ekranda. Bugün yaşadığım olaya anlam veremedim çünkü telefon yere düştü ve kırılmaz ekran uçtu gitti ve telefonumun ekranı kırılmasada, kırılmaz ekran telefondan fırladığı için özellikle sağ köşede bir çok derin çizik oluştu ekranımda. Daha 1 aylık bir telefonda bu durumun olmasına gerçekten üzüldüm. Spigen den 3 farklı kılıfa sahibim ve severek kullanıyorum. Kılıflar çok güzel ama ekran koruyucuları için maalesef aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Almayı istemesem de mecburen tekrar aynı kırılmaz ekranı sipariş verdim çünkü piyasada olan kırılmaz ekranları denedim ve spigen kılıflarına uyumlu olanı bir türlü bulamadım ileride bulursam değiştireceğim. Shiftdelete`nin çekilişinde Spigen kap kazandığım içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 61722
Merhaba,

Yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kavisli ekranlı cihazlarda maalesef Cam Ekranlarda sorunlar oluşmaktadır. Nedeni ise Cam Ekran Koruyucuların sadece kenarlara yapışabilmesidir. Alternatif olarak Neo Flex ve Curved Crystal modellerimizi kullanarak tam anlamıyla koruma sağlayabilirsiniz

İyi günler dileriz.

ozgurzor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben de çoğu kişi gibi Huawei Mate 10 pro telefonuma spigen rugged armor kılıf almayı planlıyordum bundan 2-3gün önce indirimde olan ürün (~76 TL) dün itibari ile 109.90 TL den satılıyor. Spigen açılış sayfasındaki %40 indirim yazmasına rağmen herhangi bir indirim bu modelde uygulanmamış. Bu ani değişikliği satış stratejisi olarak mı kabul etmek gerekir?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba ben de çoğu kişi gibi Huawei Mate 10 pro telefonuma spigen rugged armor kılıf almayı planlıyordum bundan 2-3gün önce indirimde olan ürün (~76 TL) dün itibari ile 109.90 TL den satılıyor. Spigen açılış sayfasındaki %40 indirim yazmasına rağmen herhangi bir indirim bu modelde uygulanmamış. Bu ani değişikliği satış stratejisi olarak mı kabul etmek gerekir?
Merhaba,

Spigen.com.tr adresimizde şu an gözüken %40 indirim Linke tıkladığınızda hepsiburada.com sayfasına yönlendirmektedir. Bu indirim Hepsiburada.com da geçerlidir. Ondan dolayı sitemizde gözükmemektedir.

Spigen.com.tr ürünlerimizde ki indirimlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz

Anlayışınız için teşekkür ederiz

ertanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Mi 6 cihazımda Spigen kılıf kullanıyordum. Cihazımı değiştidim. Redmi Note 6 Pro (tulip) oldu. Redmi Note 6 Pro için kılıf çıkacak mıdır?

Osmxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
31 aralıkta sipariş ettiğim poco f1 kılıfı hala elime ulaşmadı. Ne zaman kargoya verilir?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba Mi 6 cihazımda Spigen kılıf kullanıyordum. Cihazımı değiştidim. Redmi Note 6 Pro (tulip) oldu. Redmi Note 6 Pro için kılıf çıkacak mıdır?
Merhaba,

Şu anda net bir bilgi merkezden tarafımıza ulaşmadı. Ancak Xiaomi Mi A2 Lite / Redmi 6 Pro için bir kılıfımız mevcut, bu model ile ölçüler uygun ise kontrol edebilirsiniz

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

m.erkilic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Türkiye öncelikle iyi çalışmalar dilerim. 11 Ocak tarihinde websiteniz üzerinden Xiaomi Mi 8 Spigen Rugged Armor kılıf satın aldım. Geçen hafta görüştüğümde kılıfın daha Türkiye'ye gelmediği söylendi. Ürünler bu hafta içinde elinize ulaşıp müşterilerinize kargolanmaya başlayacak mı acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.
Ayrıca geliştirdiğiniz teknolojiler sayesinde telefon kılıflarına ve ekran koruyucularına yeni bir bakış açısı getirdiniz. Ekran koruyucunuzu güvenle kullanıyorum. Spigen markası altında umarım Türkiye'de daha fazla ürün çeşitliliğine yer verirsiniz; biz kullanıcılar bu ürünleri deneyimleme fırsatı buluruz. İyi günler.

Osmxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kılıf bugün elime ulastı. Biraz geç ulaşsada ürün güzel. İyi çalışmalar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Moto z ye aldım çok güzel

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen Türkiye öncelikle iyi çalışmalar dilerim. 11 Ocak tarihinde websiteniz üzerinden Xiaomi Mi 8 Spigen Rugged Armor kılıf satın aldım. Geçen hafta görüştüğümde kılıfın daha Türkiye'ye gelmediği söylendi. Ürünler bu hafta içinde elinize ulaşıp müşterilerinize kargolanmaya başlayacak mı acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.
Ayrıca geliştirdiğiniz teknolojiler sayesinde telefon kılıflarına ve ekran koruyucularına yeni bir bakış açısı getirdiniz. Ekran koruyucunuzu güvenle kullanıyorum. Spigen markası altında umarım Türkiye'de daha fazla ürün çeşitliliğine yer verirsiniz; biz kullanıcılar bu ürünleri deneyimleme fırsatı buluruz. İyi günler.
Merhaba,

Ön siparişle alınan ürünlerin kargo gönderimleri yapıldı, anlayışınız için teşekkür ederiz

Sizlerden gelen taleplere göre ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam edeceğiz, bizi tercih ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz

İyi günler

Saru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,

cep telefonu dışında başka bir ürün için private label üretim yapabilir misiniz?

teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
merhaba,

cep telefonu dışında başka bir ürün için private label üretim yapabilir misiniz?

teşekkürler
Merhaba,

Farklı tarz ürünlerde üretim planlaması yapılıyor, Spigen Co. olarak Tquens ve Cyrill gibi alt markalarımız bulunmaktadır. Sizlerden gelen önerilere göre geliştirmeye devam edeceğiz

Saygılarımızla

Muhammet Tayyip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
S7 edge Thin Fit Ultra Ince Black kılıf stoklara gelecek mi. Yaklaşık 6 aydır türkiye stoklarında yok.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
S7 edge Thin Fit Ultra Ince Black kılıf stoklara gelecek mi. Yaklaşık 6 aydır türkiye stoklarında yok.
Merhaba,

Konu ile ilgili talebinizi departmanımıza iletiyorum, en yakın sürede tedariğini talep edeceğiz

İyi günler dileriz

powerranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Konu ile ilgili departmanımız thin fit serisi ürünün yakın zamanda stoklarımızda olacağını iletti

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz
Bir ay önce yakında stoklarımızda olacak dediğiniz ürün hala stoklarınızda yok. Siz insanların isteklerini ciddiye almamaya devam ederseniz yakında kimse sizden ürün almamaya başlayacak. Ben yurtdışından sipariş versem daha hızlı gelirdi ürün.

powerranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz
Yaklaşık bir ay önce stoklarımızda olacak dediğiniz ürün hala stoklarınızda yok. Siz insanların isteklerini ciddiye almamaya devam ederseniz yakında kimse sizden ürün almamaya başlayacak. Ben yurtdışından sipariş versem bu kadar sürede geçerdi elime.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Kardeşim bana da aynı şeyi söylediler ama hiçbir işlem yapmıyorlar. Burada her şeye tamam diyorlar ama iş yapmaya gelince yok.
Merhaba,

Daha önce ki yazışmalarda arkadaşlarında belirttiği ürünlerin tedariğini talepler doğrultusunda sağladık, ancak ilk yazdığımız yazıda belirttiğimiz gibi 2 yıldan önce üretilen cihazlarda ürün tedariği uzun sürebilmektedir.

Konunun hassasiyetini merkezimize ilettim, bu ay sonuna kadar stoklarımızda olabileceğini söylediler.

Ürün stoğumuzda olduğunda bilgi verebilmemiz için özel mesaj yolu ile e-posta adresinizi paylaşabilir misiniz?

İyi günler dileriz.

Muhammet Tayyip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bana da aynı şeyi söylediler ama hiçbir işlem yapmıyorlar. Burada her şeye tamam diyorlar ama iş yapmaya gelince yok.
Ben şuan bakıyorum [email protected] adresine 26.09.2018 ve geçen ay 14.01.2019 tarihlerinde mail atıp sormuştum ürün stoklara gelecekmi diye.Her iki seferde

"Ürün stok bilgisi henüz tarafımıza bildirilmemiştir.
Ürünlerimizi www.spigen.com.tr adresimizden takip edebilirsiniz.
Talebiniz gerekli departmana bildirilecektir."

Şeklinde geri dönüş yapmışlardı. Şansımı bir de burda denemek istemiştim :)