Strateji ve simülasyon oyunları sevenler derneği

Bu konuyu okuyanlar

ProMaster

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Strateji ve simülasyon oyunları seven kişilerin toplanıp birbirlerine oyun önerdiği güzide bir konu olması ümidi ile kendi top10'umu sizlerle paylaşmak ve sizlerinde listelerinizi öğrenmekten mutlu olacağım. İyi forumlar.

Strateji Top 10 :
  1. Company of Heroes: Tales of Valor
  2. Total War Empire
  3. Xcom: Enemy Unkown
  4. Sid Meier's Civ 5
  5. Hearts of Iron 4
  6. Xenonauts
  7. Total War: Shogun 2
  8. Crusader Kings II
  9. Wargame Airland Battle
  10. Tropico 5
Simülasyon Top 10:
  1. This war of mine
  2. Frostpunk
  3. Cities: Skylines
  4. Euro Truck 2
  5. Mad Games Tycoon
  6. Oxygen Not Included
  7. Prison Architect
  8. Democracy 3
  9. Don't Starve
  10. Papers Please
Dipnot: Eski kültlere girmedim, zaten strateji ve simülasyon sevenlerin kaçırmadan oynadıklarına emin olduğumdan mümkün olduğunca güncel oyunlara yer verdim.

Spekulatius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana göre en iyi strateji oyunu Hearts of iron 4.Simulasyona gelirsek tabiki herkesin en çok oynadığı zaman geçirdiği Euro truck simulator 2.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ben eski klasik adamım dır o yüzden sadece starcraft derim :)

Reaksiyon puanı
61
Strateji stronghold crsuder vardı. Bayramlarda harçlık alır almaz 4 arkadaş gider 4-5 saat internet cafede oynardık.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Age of empires serisi & Cossack 3 favori oyunlarımdır. En iyisi gibi bir modelleme yapamam denemediğim bir çok oyun var.

Son düzenleme:

ProMaster

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Age of empires serisi & Cossack 3 favori oyunlarımdır. En iyisi gibi bir modelleme yapamam denemediğim bir çok oyun var.
Başlarındaki numaralar benim için kalite belirtisi değildi hocam aklıma gelen 10 güncel oyun şeklinde düşünebiliriz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Strateji stronghold crsuder vardı. Bayramlarda harçlık alır almaz 4 arkadaş gider 4-5 saat internet cafede oynardık.
Hocam o zaman için o detay inanılmaz iyiydi bir sömestrımı ona ayırmıştım, çok güzel zamanlardı :)

Son düzenleme:

theconfused

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tbs'lerin yeri her zaman benim için ayrı olmuştur. Civilization serisi derim. Güncellerden ise Battle Brothers, Battletech, Phantom Doctrine olabilir. Bu arada Civilization özellikle multiplayer daha zevkli hâle geliyor, beraber oynamak isteyen olursa bir şekilde haberleşelim.