pocophone f1 mi xiaomi mi 8mi

Bu konuyu okuyanlar

polam123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben bu iki cihaz arasında kaldım. Bir fark var mı bilmiyorum. Araştırdım ama bir fark göremedim (fiyat hariç). Fark varsa belirtin. Siz olsanız hangisini alırdınız? Nedenini yazarsanız iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sizin beklentiniz tam olarak nedir.
Kamera, batarya?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mi8 tasarım ve kamera, pocophone f1 ise performans için tercih edilebilir ben mi8 derim şahsen.

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Performans olarak sadece soğutması pocophone f1 ama tasarım ve kamera konusunda mi 8 işlemcilerde aynı zaten sp 845

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kamera önemli değil. Batarya ve performans iyi olsun, teknik ve kronik sorunları olmasın.

Sizin için mi8 bence daha uygun daha sorunsuz ve malzeme kalitesi daha iyi poco birazda f/p arayanlar için. :)

polam123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardım eden herkese teşekkürler.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ben bu iki cihaz arasında kaldım. Bir fark var mı bilmiyorum. Araştırdım ama bir fark göremedim (fiyat hariç). Fark varsa belirtin. Siz olsanız hangisini alırdınız? Nedenini yazarsanız iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
Mi8 daha iyi kameraya sahip,ekranı amoled ve kasası plastik değil. Poco ise daha ucuz,ekranı lcd ve işlemcisini soğutan bakır boruya sahip.

Daha çok aralıksız oyun oynayacaksan poco daha mantıklı bir seçim olur. Yoksa mi8 daha iyi

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Öyleyse Mi 8'e amiral gemisi, F1'e de gamer telefonu diyoruz. :)

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Tasarım ve malzeme kalitesinden ötürü Mi8 i seçerdim

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Arkadaşın kriterlerine göre ben Poco F1'in daha yakın olduğunu düşünüyorum. Batarya ve sıvı soğutma nedeniyle yazdığımı da belirteyim.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Vallahi dostum. ben ekmekçi F/P ci bir adamım bence mi 8 almaktansa poco al. Hem pili biraz daha iyi hem fiyatı ucuz. Ha birde şu var malzeme kalitesinden düşmüş adamlar o yüzden kılıf ve cam ile kullanman gerekiyor, Gerçi bu devirde her telefonu risk almamak için kılıf ve camla kullanıyorsun o da ayrı bir messele.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sizin için mi8 bence daha uygun daha sorunsuz ve malzeme kalitesi daha iyi poco birazda f/p arayanlar için. :)
Batarya performansı mi 8 'in iyi olduğu kanısına nasıl vardınız acaba. Ben neredeyse bütün karşılaştırma videolarını youtube den izledim gece çekimleri de dahil çoğu şeye baktım, poconun tek eksiği malzeme kalitesi, Onun dışında bir eksiği yok. Bence poco almalı performans istiyorum demiş zaten.

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,139

Xiaomi Mi 8 Almanızı tavsiye ederim :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Vallahi dostum. ben ekmekçi F/P ci bir adamım bence mi 8 almaktansa poco al. Hem pili biraz daha iyi hem fiyatı ucuz. Ha birde şu var malzeme kalitesinden düşmüş adamlar o yüzden kılıf ve cam ile kullanman gerekiyor, Gerçi bu devirde her telefonu risk almamak için kılıf ve camla kullanıyorsun o da ayrı bir messele.

Batarya performansı mi 8 'in iyi olduğu kanısına nasıl vardınız acaba. Ben neredeyse bütün karşılaştırma videolarını youtube den izledim gece çekimleri de dahil çoğu şeye baktım, poconun tek eksiği malzeme kalitesi, Onun dışında bir eksiği yok. Bence poco almalı performans istiyorum demiş zaten.
Pocophone F1'de ois yok.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Daha önce de belirttiğim gibi...
Premium bir telefon isteniyorsa Mi 8
F/P telefonu isteniyorsa gaming telefonu isteniyorsa F1

polam123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardım eden herkese teşekkürler.

Daha önce de belirttiğim gibi...
Premium bir telefon isteniyorsa Mi 8
F/P telefonu isteniyorsa gaming telefonu isteniyorsa F1
Ben telefonda oyun oynuyorum evet ama fiyat yinede önemli değil benim için. Oyunda zaten 24 saat oynamıyorum sonuçta. Benim istediğim kronik sorunlar olmasın yani eski cihazım olan lg g4 ile az sorun yaşamadım. Anakart ve ekran bozuldu falan. Bu yüzden yani ben şimdi poco f1 veya mi 8 alırsam ne kadar dayanır cihaz? Benim için telefonda önemli olanlar. Batarya, oyun (kasmadan açsın yeter), güncelleme desteği ve kronik sorun olmasın. Bana uyan sanki mi 8.

Son düzenleme:

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Mi 8 öneririm kamerada ve tasarımda çok daha iyi