Sağ meme de şislik ve acı 16 yaşındayım

Bu konuyu okuyanlar

siannn

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Sağ göğsüm de var bu şey internete ne zaman baksam erkek meme kanseri vs diyorlar sinirim bozuldu okul başlangıcında farkettim küçük diye sallamadım şuan fark edilir gibi ne dir yaşayan varmı? Birde ankara da doktor tavsiyesi bekliyorum acilen

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Sağ göğsüm de var bu şey internete ne zaman baksam erkek meme kanseri vs diyorlar sinirim bozuldu okul başlangıcında farkettim küçük diye sallamadım şuan fark edilir gibi ne dir yaşayan varmı? Birde ankara da doktor tavsiyesi bekliyorum acilen

Ankara da yaşamıyorum tavsiye de bulunamam ancak en kısa sürede sağlık kuruluşundan randevu al derim. Yağ bezesi dir ailede kanser geçmişiniz yoksa pek kafaya takmayın.

siannn

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Ankara da yaşamıyorum tavsiye de bulunamam ancak en kısa sürede sağlık kuruluşundan randevu al derim. Yağ bezesi dir ailede kanser geçmişiniz yoksa pek kafaya takmayın.
Anladım :/ kanser teşhisi vs koyulan bir akrabam yok fakat gine de korkuyorum bu hafta içi kesin gidecegim tesekkurler

HugoBoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Lütfen en kısa zamanda aile hekiminize başvurun. Erken tanı ve teşhis çok önemlidir. Erkekler de meme kanseri olabilir ve oran hızla artmakta.

ondemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ergenlik Sürecindesiniz ve Bu Durum Genellikle Normaldir Bedeniniz Hormonal Bir Patlama Yaşıyor ve O Bölgede Oluşan Sert Cisim İse Hormonların Etkisidir Sakın Sıkıp Patlatmayın Ama Yine de Endrokrinoloji Bölümüne Gitmenizi Tavsiye Ederim..!