General Mobile'in yalanları

Bu konuyu okuyanlar

Oguz.yavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben uzun süredir general mobile kullanıyorum ve hiç memnun değilim ben iki kere gm 5 plus değiştirdim ilki tamamen parçalandı kullanılamayacak kadar sonra tekrar bu telefonu aldım ama keşke başka bir telefon alsaydım şimdi ilk telefonumda snapdragon 617 olduğuna eminim ama ikinci telefonumda 615 var ve internette baktığım kadarı ile arasında bir fark yok ama yani neden işlemciyi değiştirdin ki daha milyon tane sorunu var ben şahsen bıktım bu eziyetten fotoğraf çekecek olurum kamera uygulaması açılmaz bu arada kendi uygulaması flasha ihtiyacım olur çalışmaz ihtiyacım olmadığında çalışır falan sonra telefon bana yamuk bir şekilde kutudan çıktı 2 el satmak istiyorum adam inanmıyor bana ama kutudan böyle çıktı sonra çerçeveler çıkmaya başladı kılıf olmasa kopacak telefondan gps desen hiç çalışmadı yani diyeceğim o ki kimse almasın bu telefonu ve markayı 3 yıldır aynı çileyi çekiyorum ben bezdim gerçekten

mertince

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Ben 2 senedir general mobile 6 kullanıyorum ve hiçte bir sıkıntım olmadı şu ana dek.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Gavurun Mobile adı üstünde...

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Ben uzun süredir general mobile kullanıyorum ve hiç memnun değilim ben iki kere gm 5 plus değiştirdim ilki tamamen parçalandı kullanılamayacak kadar sonra tekrar bu telefonu aldım ama keşke başka bir telefon alsaydım şimdi ilk telefonumda snapdragon 617 olduğuna eminim ama ikinci telefonumda 615 var ve internette baktığım kadarı ile arasında bir fark yok ama yani neden işlemciyi değiştirdin ki daha milyon tane sorunu var ben şahsen bıktım bu eziyetten fotoğraf çekecek olurum kamera uygulaması açılmaz bu arada kendi uygulaması flasha ihtiyacım olur çalışmaz ihtiyacım olmadığında çalışır falan sonra telefon bana yamuk bir şekilde kutudan çıktı 2 el satmak istiyorum adam inanmıyor bana ama kutudan böyle çıktı sonra çerçeveler çıkmaya başladı kılıf olmasa kopacak telefondan gps desen hiç çalışmadı yani diyeceğim o ki kimse almasın bu telefonu ve markayı 3 yıldır aynı çileyi çekiyorum ben bezdim gerçekten
tabi inanmazlar aldığın gibi yamuk bu diye iade edecektin... GPS çalışmıyormuş oda yanlış ayardan GPS resetlemek sorunu çözüyordu... kamerası 7 ilede 8 ilede gayet iyi çalışıyor... parçalanmış mış... oda masal...

Oguz.yavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabi inanmazlar aldığın gibi yamuk bu diye iade edecektin... GPS çalışmıyormuş oda yanlış ayardan GPS resetlemek sorunu çözüyordu... kamerası 7 ilede 8 ilede gayet iyi çalışıyor... parçalanmış mış... oda masal...
Bende çalışmıyo parçalandı araba altında kaldı da sen ne bileceksin yaşadığımı bi allah biliyor bide arkadaşlarım dünya senin gibilere kalmadığı için çok şanslıyız ona yalan buna yalan

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gps geldiğinde çalışmıyodu ve ayarlarımda gayet iyi

Son düzenleme:

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Bende çalışmıyo parçalandı araba altında kaldı da sen ne bileceksin yaşadığımı bi allah biliyor bide arkadaşlarım dünya senin gibilere kalmadığı için çok şanslıyız ona yalan buna yalan

ALLAH yardimcin olsun, güldürdün beni :) Bir insan ayni cukura iki defa düser mi? Birincide cile cektiyseniz neden ikinci kez ayni markayi aldiniz? Ders cikarmis olmakta iyidir saglik olsun :)

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261

Gps geldiğinde çalışmıyodu ve ayarlarımda gayet iyi
üzerinden araba geçmiş parçalanınca çürük diyorsun çerçevesi aluminyum uçak yapımında kullanılan aluminyumdan değil... A-GPS ile konumu doğru bulması zor... sadece GPS oarak ayarlarsan düzgün çalışıyor... sen sadece çamur at izi kalsını uyguluyorsun dua et GM dava açıp tazminat almaya meraklı değil...

Oguz.yavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ALLAH yardimcin olsun, güldürdün beni :) Bir insan ayni cukura iki defa düser mi? Birincide cile cektiyseniz neden ikinci kez ayni markayi aldiniz? Ders cikarmis olmakta iyidir saglik olsun :)
İlkinde hiç sıkıntı yoktu ama ama aynen sağlık olsun

üzerinden araba geçmiş parçalanınca çürük diyorsun çerçevesi aluminyum uçak yapımında kullanılan aluminyumdan değil... A-GPS ile konumu doğru bulması zor... sadece GPS oarak ayarlarsan düzgün çalışıyor... sen sadece çamur at izi kalsını uyguluyorsun dua et GM dava açıp tazminat almaya meraklı değil...
1-Sen Gm nin avukatı değilsin
2-Ben telefon çürük demedim
3-gps ayarlarımda hiç bir sıkıntı olmadığına eminim

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
gm çöptür, montaj artığıdır, hurdaların defolu toplamasıdır... Daha ne diyeyim, garantisi de berbattır.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
İlkinde hiç sıkıntı yoktu ama ama aynen sağlık olsun

1-Sen Gm nin avukatı değilsin
2-Ben telefon çürük demedim
3-gps ayarlarımda hiç bir sıkıntı olmadığına eminim
A-GPS açıkken uyduyu bulması yavaş olması sana sorunsuz mu geldi? şebeke olmayan yerde A-GPS gereksiz + batarya süresini düşürüyor... 2~3 versiyonu olabilir ondan farklı hassaslık olmuştur...

Oguz.yavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A-GPS açıkken uyduyu bulması yavaş olması sana sorunsuz mu geldi? şebeke olmayan yerde A-GPS gereksiz + batarya süresini düşürüyor... 2~3 versiyonu olabilir ondan farklı hassaslık olmuştur...
Yavaş değil hiç çalışmıyor

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bende gm 1 vardı ve
2 yi
2 mini yi
elite yi
air i
gm 4ü
gm 5 ve 5plus u
6 yı 8 i
kullandım hepsi çöp ucuz maliyet ile üretilmiş dandik cihazlar bulaşmamak lazım

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bende gm 1 vardı ve
2 yi
2 mini yi
elite yi
air i
gm 4ü
gm 5 ve 5plus u
6 yı 8 i
kullandım hepsi çöp ucuz maliyet ile üretilmiş dandik cihazlar bulaşmamak lazım
Bulaşmamışsınız zaten hiç :p

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
3 yıl telefonculuk yaptım geçen sene buraktım çoğu marka ile haşır neşir oldum en gıcığı gm idi
Size bir şey soracağım doğru söyleyin.:)
Telefoncuların kötü bir telefonu iyi diye yutturduğu sizce de doğru mu?:p

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Evet elindeki malı satmak zorunda kırk tane yalan söyleniyor malesef 3 yıl çalıştım gördümki herkes doğru düzgün iş yapmıyor bize gelişi bu deyip satıyorlar toptancılar çok para kazanıyor ip x 5500tl iken toptancı dışardan 4900tl ye alıyordu 64lüğü

O yüzden diyorum 2. Ele güvenip almayın diye vede en çok ucuz telleri satarlar samsun gm gibi

Gm ve ucuz samsunglarda çöp zaten

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
2 tane gm 5p var iki huysuz teyze şikayetleri yok sen sadece çamur atmak için konu açmışsın samsung'ların hepsi kalitelidir çöp yok.

Sherlock.Holmes

Asistan
Reaksiyon puanı
51

Bir telefoncular iki galericiler üç emlakçılar bu sektörlerde faaliyet gösterenlerin satamayacağı mal yoktur (anasını boyar babasına satar) dikkatli olmak lazım :D:D:D

Oguz.yavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 yıl telefonculuk yaptım geçen sene buraktım çoğu marka ile haşır neşir oldum en gıcığı gm idi
2 tane gm 5p var iki huysuz teyze şikayetleri yok sen sadece çamur atmak için konu açmışsın samsung'ların hepsi kalitelidir çöp yok.
Suçlu oduğu için bu konuyu açtım yazdığımı doğru düzgün okumamamışsın sallıyon biz burada gm den bahsediyoruz samsung ne alaka

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
teknoloji işi blackjack gibi kasa kazanır hep...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Suçlu oduğu için bu konuyu açtım yazdığımı doğru düzgün okumamamışsın sallıyon biz burada gm den bahsediyoruz samsung ne alaka
Samsung un ürünlerini en çoksatıyoruz dedim asıl sen okumamışsın

A j grand serisi hertürlü çöp iş görmüyor

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Telefonlara ne iş gördürüyorsun da iş görmüyor. 3 senedir J2 kullanıyorum ve bir sıkıntısını görmedim.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Telefona hiç yük bindirmiyorsanız, sadece alo deyip şarkı dinleyip arada sosyal medyaya giriyorsanız zaten her türlü yeter. Ama android her türlü kasar. J A serisi veya Gm'de kalitesiz malzeme kullandıklarından yavaşlama erken oluyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Telefona hiç yük bindirmiyorsanız, sadece alo deyip şarkı dinleyip arada sosyal medyaya giriyorsanız zaten her türlü yeter. Ama android her türlü kasar. J A serisi veya Gm'de kalitesiz malzeme kullandıklarından yavaşlama erken oluyor.
yok beya android kasmaz açtığın uygulamaları kapatmayınca windows bile kasar...
kasma yok kullanmayı bilince.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Gm 5plus un bir kötülüğünü görmedim (ailemde kullanan var) tamamen kullanıma bağlı

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
A serisinde 4 kamera var diye 4100TL gibi fiyatasatılması normal mi? GM markasını beğenmeniz gerekmez almayın sen beğenmediysen niye 2 defa aldın?

Son mesajlar