Konsol alma

Bu konuyu okuyanlar

Jeronim_O

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba. Komsol almayı düşünüyorum. Malum fiyatlar uçtu pc almak çok zor o nedenle sevmesemde konsola yöneldim. Sorum şu. Konsol için parayı denkleştirsemde sonrasında oyunları alamam. 4-5 oyun alsam parası çıkıyor zaten. Bunun bir kurtuluşu varmıdır?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
İkinci el oyun alımı&satımı yapan firmalar mevcut. İnternetten araştırırsan rahatlıkla bulabilirsin. Hem mağaza olarak bulunuyor hemde internetten alışveriş yapabiliyorsun

yunusemrerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bahsettiğin konsol ps4 ise güvendiğin birisiyle kardeşlik yapabilirsin. Oyunları dijital olarak birinizin hesabına alıyorsunuz ve 2 hesaptanda oynayabiliyorsunuz. Böylece bir oyun fiyatına 2'nizde kullanıyorsunuz(aynı anda girebilirsiniz sorun olmaz). Hemde bunu indirimde alırsanız sudan ucuza gelmiş olur oyun

Duchessi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Komsol almayı düşünüyorum. Malum fiyatlar uçtu pc almak çok zor o nedenle sevmesemde konsola yöneldim. Sorum şu. Konsol için parayı denkleştirsemde sonrasında oyunları alamam. 4-5 oyun alsam parası çıkıyor zaten. Bunun bir kurtuluşu varmıdır?
Her ps4 almak isteyen kişilere yazdığım yanıtlar gibi sanada aynı cevabı vereceğim, ps4 almak biraz saçmalık olabilir, ps4' de ps plus yapabilmek için aylık 30 tl para ödemen gerekiyor fakat türkler sağolsun gene ps plusun 14 günlük denemesinde bug yapabiliyorsun, ama sana önerim 1500 - 1700'e ps4 almaktansa bir kaç 2. El sitesinden pc toplamanı öneririm, sistemin fps durumunu öğrenmek istiyorsan youtube'dan sistemin özelliklerini öğrenerek görebilirsin.