Bu konuyu okuyanlar

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar s9+ alarak aranıza katıldım.Hangi kılıfı almamı önerirsiniz?Çok kaba yapmayan kılıf var mı

erdalladre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. Dün S9+ aldım ve bugün telefon güncellemelerini yaptım.
Uygulamaların simgelerinin çerçevesini değiştirmek istiyorum ama Ayarlar/Ekran bölümünde Simge çerçevelerini değiştirmek için bir yer yok.
Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
şu gizlenmiş yeni navigasyon tuşlarını çok merak ediyorum. iphone x deki gibi bir akıcılık sağlıyormu? yükleyenler yazarsa sevinirim. bende s8 kullanıyorum beklemedeyim güncellemeyi.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
şu gizlenmiş yeni navigasyon tuşlarını çok merak ediyorum. iphone x deki gibi bir akıcılık sağlıyormu? yükleyenler yazarsa sevinirim. bende s8 kullanıyorum beklemedeyim güncellemeyi.
Bayağı iyi bence kullanışlı. Eski haline getirme gereği duymadım.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bende gizledm emin olum iphoneden dahs guzel altta cizgide yok tamamen ekran ve cok kullanisli

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar ben pie güncellemesini yaptıktan sonra telefon ısınmaya başladı gibi hissediyorum sebebi ne olabilir telefonu cebimden çıkarınca bile ciddi derecede ısınmış oluyor. Ne yapabilirim
Guncelleme sistemi buyuk olcude degistirdigi icin yedeklerinizi alin ve telefonu wipe yaparak sifirlayin bilmiyosaniz fabrika ayarlarina cevirin bu tarz buyuk guncellemelerden sonra bunu yaparsaniz sorun olmaz diye dusunuyorum

Son düzenleme:

adec1c

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba. Dün S9+ aldım ve bugün telefon güncellemelerini yaptım.
Uygulamaların simgelerinin çerçevesini değiştirmek istiyorum ama Ayarlar/Ekran bölümünde Simge çerçevelerini değiştirmek için bir yer yok.
Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Önceden vardı ama şuan kalktı bazı temalarda isteğiniz mevcut samsung themes'ten bakabilirsiniz

Son düzenleme:

erdalladre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Önceden vardı ama şuan kalktı bazı temalarda isteğiniz mevcut samsung themes'ten bakabilirsiniz

Eyvallah sağolasın. Bu arada Samsung Members'ten sordum aşağıdaki cevabı gönderdiler
Samsung Members.jpg

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
Önceki sürümde uygulama çerçevelerini kapatınca bazı simgeler yuvarlak bazı simgeler kare oluyordu ve kimisi küçük, kimisi büyük oluyordu. Bildiğiniz gibi iOS sisteminde bütün simgeler eşit ölçüde ve simetriktir. Bu da iOS arayüzünün çok sevilmesini sağlıyor. Zannedersem samsung ta bu sebeple yeni sürümde daha çok iOS vari bir görünüm sunmak için bu ayarı kaldırmış.

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
S9 da sarj nasıl gidiyor yani 16 17 saatte ne kadar ekran aliyorsunuz oyun falan oynamadan

Lordes Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bugün itibariyle s9 a geçtim iphone 7 alıcaktım ama daha güzel gözüktü gözüme ve şuanlık memnunum tek sıkıntısı eskiden ios kullanıyodum androide geçince tuhaf geldi.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
bugün itibariyle s9 a geçtim iphone 7 alıcaktım ama daha güzel gözüktü gözüme ve şuanlık memnunum tek sıkıntısı eskiden ios kullanıyodum androide geçince tuhaf geldi.
Merak etme. Elbet bir gün alışırsın.

Hatta iostan daha çok sevebilirsin androidi.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,091

Alışırsın merak etme ?

Hayırlı olsun bu arada iyi günlerde kullanin ?

Son düzenleme:

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
En iyisini yapmissiniz emin olun ios ve apple kullanarak yanlis yapmisim dersiniz bende en son 6s+ kullanmisdim ios da s9+ kullaniyorum mayisdan beri son derece memnunum ve bir daha iphone kullanmak istemiyorm :)

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
Bende iPhone 6s den galaxy s9 a geçtim aklım iPhone da kaldı. Habire iphone fiyatlarına bakınıp duruyorum.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bende iPhone 6s den galaxy s9 a geçtim aklım iPhone da kaldı. Habire iphone fiyatlarına bakınıp duruyorum.
Sahsen benim ipad minimde var ios u kullananda birisiym 3 farkli iphone da kullandim 8 ve ust serisi haric s9 plusdan sonra bi rahatlamis gibi hissettim

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
S9 da sarj nasıl gidiyor yani 16 17 saatte ne kadar ekran aliyorsunuz oyun falan oynamadan

Bunlar bugünkü kullanımım. Cihaz galaxy s9. Sabah saat 6.30 civarında şarjdan çektim. İşyerinde yalnızca 15 dakikalık 10:00 15:00 çaylarında ve 45 dakikalık öğle arasında (15 dakikası yemekte geçiyor) kullandım (facebook, forum, ekşi vb mecralarda dolaşma şeklinde) akşam 17.30 da işten çıktığımda %73 şarjım vardı. Eve geldiğimdede bu saate kadar pek elimden düşmedi sonuç bu.

Sahsen benim ipad minimde var ios u kullananda birisiym 3 farkli iphone da kullandim 8 ve ust serisi haric s9 plusdan sonra bi rahatlamis gibi hissettim
Bilmiyorum dediğim gibi bende ios u özlüyorum. Android her ne kadar kendini geliştirmiş olsada iosun tadını vermiyor bana.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190107-220325_Device care.jpg
    Screenshot_20190107-220325_Device care.jpg
    34.7 KB · Görüntüleme: 456
  • Screenshot_20190107-220344_Settings.jpg
    Screenshot_20190107-220344_Settings.jpg
    26.5 KB · Görüntüleme: 520
Son düzenleme:

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bunlar bugünkü kullanımım. Cihaz galaxy s9. Sabah saat 6.30 civarında şarjdan çektim. İşyerinde yalnızca 15 dakikalık 10:00 15:00 çaylarında ve 45 dakikalık öğle arasında (15 dakikası yemekte geçiyor) kullandım (facebook, forum, ekşi vb mecralarda dolaşma şeklinde) akşam 17.30 da işten çıktığımda %73 şarjım vardı. Eve geldiğimdede bu saate kadar pek elimden düşmedi sonuç bu.

Bilmiyorum dediğim gibi bende ios u özlüyorum. Android her ne kadar kendini geliştirmiş olsada iosun tadını vermiyor bana.
Ben bu cihazı almaktan vazgeçtim 3600 3700 tl para vericem ekran süresi 4 saar bile değil en azından mate20 lite alırım bundan 1300 lira daha ucuz en azından 7 8 saat ekran süresi var çok rahat

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ben bu cihazı almaktan vazgeçtim 3600 3700 tl para vericem ekran süresi 4 saar bile değil en azından mate20 lite alırım bundan 1300 lira daha ucuz en azından 7 8 saat ekran süresi var çok rahat
s8 de alabilirsin o fiyata.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
Aslında pie güncellemesi gelmeden önce en aşağı 4.30 saat veriyordu güncellemeden sonra bozdu.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,091
Aslında pie güncellemesi gelmeden önce en aşağı 4.30 saat veriyordu güncellemeden sonra bozdu.

Gelecek olan güncellemede bu sorunu ortadan kaldıracaklardır :)

Hocam alacak olduğun cihazın ekran teknolojisini ve batarya kapasitesine göre al o zaman almak istediğin cihaz Ips Lcd ekran teknolojisi kullanıyor ve 409 PPI piksel yogunluğu var pil de 3750 mAh. istediğin cihazı almakta özgürsün sonuçta,
Samsung Galaxy S9 da Ekran teknolojisi Super AMOLED ve 570 PPI piksel yoğunluğuna sahip batarya kapasitesi 3000 mAh kablosuz hızlı şarj desteği var optik görüntü sabitleyici var 2160p (Ultra HD) 4K 30 & 60 fps video çekimleri yapabiliyor ki görsel zeka desteği de geldi. Yonga seti Samsung Exynos 9 Series 9810 olarak geliyor ve Cpu Frekansı da 2.8 GHz.
Suya ve Toza karşı koruması var ve ayrıca Hoparlör Özellikleri Çift Hoparlör Stereo Dolby Atmos özelliğini barındırıyor cihaz.

Son düzenleme:

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
S9 u o cihazla kiyaslamak bile yanlis bende s9+ var en az 6 saat aliyordum pieden sonra 4.5 saat oldu buyuk android guncellemelerinde normal ocak subat guncellemelerinde eskisindende iyi olacakdir akilli batarya ozelligide geldi cunku tabi siz bilirsinz ama mate20 lite s9 un rakibi degl

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
S9 u o cihazla kiyaslamak bile yanlis bende s9+ var en az 6 saat aliyordum pieden sonra 4.5 saat oldu buyuk android guncellemelerinde normal ocak subat guncellemelerinde eskisindende iyi olacakdir akilli batarya ozelligide geldi cunku tabi siz bilirsinz ama mate20 lite s9 un rakibi degl
Tabi ki değil ben sadece sarj süresini kıyasladım

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
S9plus icin bir turlu edge ekrani kapatmayan bir kilif bulamadim ve ekran korumasi icinde siz neler kullaniyorsunuz ekran ve kilif icin onerileriniz varmi

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,091
Spigen liquid skin diye var hocam 1 tane oda incelemelere baktim asiri ince urun edge ekrani kapatmayan guzel bir kilif mlsf bulamadm peki ekran icin oneriniz varmi

Ben kendi cihazım da Spigen Neo Flex HD kullanıyorum oldukça memnunum :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,091
Hocam o urunu bende dusundum yorumlara baktm 2 3 ay icinde kenarlardan kalkma ve tirnak izi birakiyormus sizdede oyle sorun varmi

Hayır net 6 ay dayanıyor kalkma sorunu yaşamazsın sadece peçete havlu ile silmeye çalışma cihazın ekranını ancak o zaman atma yapıyor.
Benim tırnaklarım uzundur genelde ama ekranda tırnak izim pek kalmadı doğruyu söylemek gerekirse :)

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Hayır net 6 ay dayanıyor kalkma sorunu yaşamazsın sadece peçete havlu ile silmeye çalışma cihazın ekranını ancak o zaman atma yapıyor.
Benim tırnaklarım uzundur genelde ama ekranda tırnak izim pek kalmadı doğruyu söylemek gerekirse :)
Ozaman kilif olarak spigen liquid cristal ve ekrana sizin onerdiginizi internetten alayim sagolun :)