türknet altyapı ölçümü aşırı bir sonuç veriyor

Bu konuyu okuyanlar

tolga1123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben vodafone.net kullanıcısıyım vodafone bana en fazla 16 mbps sunabileceğini söyledi ve ben de kabul ettim internetim birkaç kez kesildikten sonra vodafoneneti arayıp şikayetimi bildirdim ve altyapımın 12 ye yettiğini iletip düşürdüler.Fakat türknette ölçüm yaptığımda 75 mbps altyapı var diyor.Böyle bir şey varsa türknete geçmeyi çok isterim fakat güven vermiyor.​

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben vodafone.net kullanıcısıyım vodafone bana en fazla 16 mbps sunabileceğini söyledi ve ben de kabul ettim internetim birkaç kez kesildikten sonra vodafoneneti arayıp şikayetimi bildirdim ve altyapımın 12 ye yettiğini iletip düşürdüler.Fakat türknette ölçüm yaptığımda 75 mbps altyapı var diyor.Böyle bir şey varsa türknete geçmeyi çok isterim fakat güven vermiyor.​
Yaşadığınız evin yakınlarında 75 mhps alabilen varsa kesinlikle sende alırsın.
Turknet'i tavsiye ederim. En azından 35 mhps hız verebiliyor. Duruma göre tabi.

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
Türk neti arayın sorun diyor ki müşteri hizmetleri bizim fiber hizmetimiz yok. Nasıl yani websayfasinda neyden bahsediyor bu adamlar

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Türknet'in sitesinden altyapı sorguladıysanız ve destek var ise geçin. Taahhüt yok, sorun çıkarsa iptal edersiniz. Memnun kalmazsanız para iadesi oluyordu sanırım ama kurulum ücreti iadeye dahil değil.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Bilgileri eksik yazıyorsunuz ne yazık ki! Adsl mi vdsl mi alıyorsun belirtmemişsin.Bilmiyorsan modem değerlerinden bir bak.Sen şu anda vodafone dan adsl alıyorsun diyelim, Turknet diyor ki ben sana vdsl verebilirim.. yani boş vdsl portu varmış..65 TL aylık 35 mbps ye kadar alırsın veya 80 TL ye 75 mbps ye kadar alırsın.1 yıldan fazladır Turknette sorun yaşamadım.Denemekten birşey olmaz.

tolga1123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgileri eksik yazıyorsunuz ne yazık ki! Adsl mi vdsl mi alıyorsun belirtmemişsin.Bilmiyorsan modem değerlerinden bir bak.Sen şu anda vodafone dan adsl alıyorsun diyelim, Turknet diyor ki ben sana vdsl verebilirim.. yani boş vdsl portu varmış..65 TL aylık 35 mbps ye kadar alırsın veya 80 TL ye 75 mbps ye kadar alırsın.1 yıldan fazladır Turknette sorun yaşamadım.Denemekten birşey olmaz.
Adsl