MEB f@tih tablet

Bu konuyu okuyanlar

SuicideMassacre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar öncelikle merhaba, benim problemim şu..

Şuan Almanya'da yaşıyorum ve Türkiye'de okurken dağıtılan tabletlerden birini kullanıyorum. Root işlemi de yapıldı fakat tablet yurtdışında iken internete bağlanmıyor. WiFi'ye bağlıyorum bağlı da gözüküyor fakat internete dair hiçbirşey yapamıyorum, internet yok gibi.

Bunun bir çözümü var mıdır? Şimdiden, teşekkürler...

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
En baştan yeni ROM at bence o sıkıntılı zaten

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaşlar öncelikle merhaba, benim problemim şu..

Şuan Almanya'da yaşıyorum ve Türkiye'de okurken dağıtılan tabletlerden birini kullanıyorum. Root işlemi de yapıldı fakat tablet yurtdışında iken internete bağlanmıyor. WiFi'ye bağlıyorum bağlı da gözüküyor fakat internete dair hiçbirşey yapamıyorum, internet yok gibi.

Bunun bir çözümü var mıdır? Şimdiden, teşekkürler...
Merhaba, nasıl rom attınız anlatma şnsınız var mı ? Bizde de var belki kullanırım diyr sordum.

_Trinity_

Asistan
Reaksiyon puanı
81
O tabletlerin bir hayrını görmedim ben, root attıktan sonra kafayı yemişti tablet.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
O tabletlerin bir hayrını görmedim ben, root attıktan sonra kafayı yemişti tablet.
Hocam nasıl root atılıyo ya şuna 2 uygulama indirmek istiyorum pcye bağlamadan root atılmıyo sanırım.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
2 marka var vestel ve gm nin 2side çöp

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Pcye bir program indirmenin zararı yok ki. İndirip hemen silersiniz
Ne bileyim sanki eskiden mobageneden virüs giriyodu gibi şeyler aklımda kalmış güvenemiyorum bir virüs girse format atmam gerekse benim bu internet hızıyla aylarımı alacak şeyler var belki içinde.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben şuan etab 5 kullaniyorum nesi çöp anlamadım 3 yıldır bende canavar gibi çalışıyor 2015 de çıkan bir tablet olmasına rağmen hala canavar gibi
Valla elime çok geçti işe yaramıyor ucuz etin yahnisi gibi tat vermedi

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Valla elime çok geçti işe yaramıyor ucuz etin yahnisi gibi tat vermedi
Şuan ağır oyunlar oynanmıyor ama ben ders calisirken baya bir video izliyorum ve halende tıkır tıkır gene beleş mala göre iyidir benim çok kahrımı çekti yani emektar :)

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Şuan ağır oyunlar oynanmıyor ama ben ders calisirken baya bir video izliyorum ve halende tıkır tıkır gene beleş mala göre iyidir benim çok kahrımı çekti yani emektar :)
O işlere yarar ben=m demek istedğiğm para verip alınmaz