AİRPODS Hakkını veriyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Sporla ilgileniyosan ıconx ten başkasını düşünme spor yapıpta iphone kullananların çoğu airpods yerine ıconx alıyor bu dediğim ülkemizde geçerli değil tabiki yurtdışından bahsediyorum bizim insanlarımızın tek amacı hava civa olduğu için airpodsttan aşağısı kesmez
Airpods spor sırasında düşmez mi ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Airpods ile spor yapmayı denediniz mi?
İstediğim ses kalitesini hissedemediğim için denemeye gerek duymadım ama 1 saate yakın her türlü müziği dinledim sonra kulaklığı kulağımdan çıkarıp ıconx imi taktım arada net hissedilecek şekilde ses kalitesi farkı var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Airpods spor sırasında düşmez mi ?
Düşeceğini pek sanmam kulağa güzel oturuyor ama yanlışlıkla kulağına temas eden herhangi bi nesnede anında düşebilir çünkü alt tarafı çok uzun özellikle kışları şapka takıp çıkarırken sıkıntı olabilir

Son düzenleme:

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Diğer kulaklıklar kulağında tıpa varmış gibi bir his veriyor dış dünya ile bağlantını koparıyor bence bu da spor yaparken bir dezavantaj

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Airpods eğer birkaç tane apple cihazınız varsa (saat, tablet gibi) harika bir deneyim sunuyor. Ama diğer marka cihaz kullananlara tavsiye etmem

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Kaliteli bir cihaz fakat o paraya değmez. Apple her ürününü ateş pahası yaptığı gibi AirPods'ta da aynı şeyi yapmış. Ben sizin yerinizde olsam çakmasını alırdım. (Çakma denilemez ama Xiaomi'nin ürünlerine bakılabilir.)

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kesinlikle düşmez rahatsızda etmez neredeyse kulağınızda yok gibi
Ben Temmuz ayında aldım, 2-3 defa kulağımdan düşürdüm. Ayrıca bir kaç kişinin de (kutusunu değil) kulaklığı düşürüp kaybettiğini gördüm.

Düşeceğini pek sanmam kulağa güzel oturuyor ama yanlışlıkla kulağına temas eden herhangi bi nesnede anında düşebilir çünkü alt tarafı çok uzun özellikle kışları şapka takıp çıkarırken sıkıntı olabilir[/QUOTE]

Kışın bere kullanırsan AirPods'ları tutar, diğer türlü senin dediğine geliyor. Ben 5-6 ay önce temmuz ayında aldım 1-2 ay kullandım, 2-3 defa düşürdüm. Ayrıca (kutusunu değil) kulaklıkları düşürüp kaybedenleri gördüm.

Düşeceğini pek sanmam kulağa güzel oturuyor ama yanlışlıkla kulağına temas eden herhangi bi nesnede anında düşebilir çünkü alt tarafı çok uzun özellikle kışları şapka takıp çıkarırken sıkıntı olabilir[/QUOTE]

Kışın bere kullanırsan AirPods'ları tutar, diğer türlü senin dediğine geliyor. Ben 5-6 ay önce temmuz ayında aldım 1-2 ay kullandım, 2-3 defa

Kışın bere kullanırsan AirPods'ları tutar, diğer türlü senin dediğine geliyor. Ben 5-6 ay önce temmuz ayında aldım 1-2 ay kullandım, 2-3 defa

Son düzenleme:

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Düşmez diye bir şey yok bütün kulaklıklar düşer, dikkatli olmakta fayda var.

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Kaliteli bir cihaz fakat o paraya değmez. Apple her ürününü ateş pahası yaptığı gibi AirPods'ta da aynı şeyi yapmış. Ben sizin yerinizde olsam çakmasını alırdım. (Çakma denilemez ama Xiaomi'nin ürünlerine bakılabilir.)

Çakma dediğiniz cihazlar sadece dıştan benziyor özellik olarak yanından bile geçmez. Sadece hava atmak isteyen alır o da dikkatli bakınca çakma olduğu anlaşılır