Bu konuyu okuyanlar

Doğukan Toprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu bahsettiğim durum hakkında bi fikrin var mı kameramda yansıma oluyo sadece ışığa karşı tutunca

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181201-115128_Gallery.jpg
    Screenshot_20181201-115128_Gallery.jpg
    23.4 KB · Görüntüleme: 451
  • Screenshot_20181201-115123_Gallery.jpg
    Screenshot_20181201-115123_Gallery.jpg
    26.5 KB · Görüntüleme: 469

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar,daha önce sorduğumu hatırlayamadım.samung s9 kullanıyorum,kamerayla herhangi bir şeyi cekerken o an kamerayı kendime çevirmek istiyorum ama olmuyo.telefonda böyle bi özellik var mi?yokmu?dah önce iph o ne kullanıyordum onda bu sorun yoktu.sizlerin nasıl?çekim yaparken hep aynı yönü çekmek zorunda kalıyorum.sorun benim telefonumdami yoksa genel olarakmi böyle?

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ekran süresi bana az geldi sizcede öyle değilmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181209-001825_Settings.jpg
    Screenshot_20181209-001825_Settings.jpg
    35.9 KB · Görüntüleme: 388

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
S9 + almayı düşünüyordum da batarya hakkında bir kaç kötü sonucu gördükten sonra çekindim batarya performansı kötü mü? Başka sonuç atabilecek arkadaşlar var mı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhabalar,daha önce sorduğumu hatırlayamadım.samung s9 kullanıyorum,kamerayla herhangi bir şeyi cekerken o an kamerayı kendime çevirmek istiyorum ama olmuyo.telefonda böyle bi özellik var mi?yokmu?dah önce iph o ne kullanıyordum onda bu sorun yoktu.sizlerin nasıl?çekim yaparken hep aynı yönü çekmek zorunda kalıyorum.sorun benim telefonumdami yoksa genel olarakmi böyle?
Sanırım bu dediğinizi İnstagram üzerinde yapmak istiyorsunuz. İnstagram maalesef destek vermiyor sadece iPhone cihazlarda oluyor kamera değiştirme olayı. İnstagram dışında normal kamera uygulaması ile ya da farklı bir uygulamada rahatlıkla yapabilirsiniz istediğinizi.

Son düzenleme:

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar ekran süresi bana az geldi sizcede öyle değilmi
Kesinikle az olduğunu düşünüyorum, S8 kullanıyorum min 5 saat maks 8 saat ekran süresi alıyorum genelde 6 saat filan oluyor ama... Bu durum sürekli böyle ise değişim talep et.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,164
SmartSelect_20181211-184356_Settings.jpg

Ekli dosyalar

• SmartSelect_20181211-184442_Settings.jpg
    SmartSelect_20181211-184442_Settings.jpg
    31.9 KB · Görüntüleme: 429

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,164
S9 + almayı düşünüyordum da batarya hakkında bir kaç kötü sonucu gördükten sonra çekindim batarya performansı kötü mü? Başka sonuç atabilecek arkadaşlar var mı?

Sanırım bu dediğinizi İnstagram üzerinde yapmak istiyorsunuz. İnstagram maalesef destek vermiyor sadece iPhone cihazlarda oluyor kamera değiştirme olayı. İnstagram dışında normal kamera uygulaması ile ya da farklı bir uygulamada rahatlıkla yapabilirsiniz istediğinizi.

Samsung Galaxy S9+ batarya oldukça başarılı dün 8 saat 33 dk görmüştüm bugün de 7 saat 33 dk gördüm.
Ve kullanıma göre değişiyor :)

Son düzenleme:

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Samsung Galaxy S9+ batarya oldukça başarılı dün 8 saat 33 dk görmüştüm bugün de 7 saat 33 dk gördüm.
Test edip yazdığınız için teşekkür ederim bence de bir sorun yoktu zaten ama insan alacak olunca endişeleniyor.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,164
Test edip yazdığınız için teşekkür ederim bence de bir sorun yoktu zaten ama insan alacak olunca endişeleniyor.

Rica ederim endişenizi anlıyorum, Çünkü cihaz ile alakalı hiç bir bilgisi olmayan insan sayısı oldukça fazla S9+ kullanıyor olmama rağmen bazı arkadaşlar hala yanlış bilgilendirmeler yapabiliyorlar.
Benim amacım S9+ alacak arkadaşlara yardımcı olabilmek, ve elimden geldiğince doğru bilgiler sunmak.
Bu yüzden hep şu sözü söylerim bilinçli kullanıcı sayısı gerçekten çok az...

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Ekran kalitesini hangi seviyede tutuyorsunuz ben de almayı düşünüyorum ama bazı sorunları okuyunca vazgeçiyorum iPhone 8 ile arasında kaldım

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba..hy

Merhaba hayır instagram için sirmuyo

Merhaba..hy

Normal çekim yaparken bi anda kendime çevirmem gerekiyor ama yapamıyorum malesef.fabrika ayarlarına döndüm on rağmen olmadı.kendimi çekiyorsam ve kamerayı çevirmem gerekiyorsa bu hicbir şekilde olmuyor.

Merhaba..hy

Merhaba..hy

Normal çekim yaparken bi anda kendime çevirmem gerekiyor ama yapamıyorum malesef.fabrika ayarlarına döndüm on rağmen olmadı.kendimi çekiyorsam ve kamerayı çevirmem gerekiyorsa bu hicbir şekilde olmuyor.

Son düzenleme:

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba..hy

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Bildiğim kadarıyla ekrana çift dokunmanız gerekiyor ön kameraya dönmesi için.

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Deniyorum ama olmadı malesef.

İnstagram ve snapchatte kamera değiştirebiliyorum sorun yok,am normal çekimde olmuyor.Bunun için servise götürmeliyim? Açıkçası çok sorun değil ama madem telefonun böyle bi özelliği ve ve benim kullanamıyor olmam ilginç.

Son düzenleme:

Lordes Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar selam ben telefon almayı planlıyorum s9 güzel gözüktü gözüme s9 mu almalıyım yoksa iphone 7 mi şuan iphone se kullanıyorum iphonun peformansını seviyorum. Ama samsungla da bir problemim yok o yüzden hangisini almalıyım ? Yanlış anlaşılmasın fanboy olarak değilde dürüstçe cevaplarsanız sevinirim pil tüketimi falan nasıl ?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,164
Deniyorum ama olmadı malesef.

İnstagram ve snapchatte kamera değiştirebiliyorum sorun yok,am normal çekimde olmuyor.Bunun için servise götürmeliyim? Açıkçası çok sorun değil ama madem telefonun böyle bi özelliği ve ve benim kullanamıyor olmam ilginç.

sorun oldugunu düsünmüyorum, ben kendi cihazimda da denedim olmuyor ama iphone Xs Max ile denedigimde oluyor sanirim bu özellik s9 ve s9+ da olmayabilir.

Arkadaşlar selam ben telefon almayı planlıyorum s9 güzel gözüktü gözüme s9 mu almalıyım yoksa iphone 7 mi şuan iphone se kullanıyorum iphonun peformansını seviyorum. Ama samsungla da bir problemim yok o yüzden hangisini almalıyım ? Yanlış anlaşılmasın fanboy olarak değilde dürüstçe cevaplarsanız sevinirim pil tüketimi falan nasıl ?

Alabiliyorsaniz S9+ almanizi tavsiye ederim s9 un pil performansi uzebilir.

Son düzenleme:

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Cok teşekkür ederim Emre Yonat.Daha önce uzun yıllar iphone kullandım.Samsung s9 nisandan buyana kullanıyorum.Hep kendi telefonumda sorun olduğunu düşündüm;) çünkü ilk aldiğimda telefonda aşırı ısınma vardı,şikâyet ettim yenisini vermişlerdi.Bundada bu yüzden sorun var diye düşündüm.Tekrar teşekkür ederim..

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,164
Cok teşekkür ederim Emre Yonat.Daha önce uzun yıllar iphone kullandım.Samsung s9 nisandan buyana kullanıyorum.Hep kendi telefonumda sorun olduğunu düşündüm;) çünkü ilk aldiğimda telefonda aşırı ısınma vardı,şikâyet ettim yenisini vermişlerdi.Bundada bu yüzden sorun var diye düşündüm.Tekrar teşekkür ederim..

Rica ederim, İyi formlar dilerim.

Son düzenleme:

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Kesinlikle S9+ Iphone 4 ten beridir iphone kullanirim. En son 7 plus kullandim S9+ a gecis yaptim. Ve cok menmunum ara ara uygulama durduruldu vermese iyi tabi appleda alistik cihaza yuklenmeyi bunda yapinca uygulamadan atiyor

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kesinlikle S9+ Iphone 4 ten beridir iphone kullanirim. En son 7 plus kullandim S9+ a gecis yaptim. Ve cok menmunum ara ara uygulama durduruldu vermese iyi tabi appleda alistik cihaza yuklenmeyi bunda yapinca uygulamadan atiyor
Batarya olarak nasıl

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Hocam ben Mayisda aldim hic oyle bir hata almadim he bundan once note4 kullaniyodum onda ara ara oluyordu ama s9+ da hic uygulamadan atmadi beni

Batarya olarak nasıl
Full mobil veride 5-5 bucuk saat wifide 6-6 bucuk saat ekran suresi aliyorum

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,164
Hocam ben Mayisda aldim hic oyle bir hata almadim he bundan once note4 kullaniyodum onda ara ara oluyordu ama s9+ da hic uygulamadan atmadi beni

Full mobil veride 5-5 bucuk saat wifide 6-6 bucuk saat ekran suresi aliyorum

İphone 8 Plus ve Note 4 cihazımı satıp S9+ aldım, Bende arkadaşın saydığı uygulamadan atma sorununu yaşamadım, artı mobil veride 6 saat ekran süresi ve wifi de 8 saat 33 dakika ve 7 saat 33 dakika ekran süresi aldım.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Batarya olarak nasıl
Full mobil veride 5-5 bucuk saat wifide 6-6 bucum s
İphone 8 Plus ve Note 4 cihazımı satıp S9+ aldım, Bende arkadaşın saydığı uygulamadan atma sorununu yaşamadım, artı mobil veride 6 saat ekran süresi ve wifi de 8 saat 33 dakika ve 7 saat 33 dakika ekran süresi aldım.
Hocam o sureli normal kullanimda ben almiyorum ama ornegin film izlerseniz veya video izlerseni ozaman 7 8 saatleri goruyor yoksa normal kullanimda hic 6 6 bucuk saat uzerini gormedim konu disi ama şu android 9.0 gelsede rahatlasak hergun haber varmi diye kontrol ediyorum bize gelmesi yine subati bulur ama.olsun :)

İbrahimHKeleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S9+ Kullanıyorum Aldığım Duyumlara Göre pie Güncellemesi Bazı Ülkelere Gelmiş Bizim Ülkemize Ne zaman Gelicek ?