siparişim 50 gündür gelmedi

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ekran Alıntısı.PNG

28.10.2018 de kargoya verilmiş görünüyor.
kargo gönderim süresi max 60 gün yazıyor.
60 dolduktan sonra gelmezse mi iade talep edebiliyorum?
şuanda yapabileceğim birşey var mıdır?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Selam Semih, yüksek ihtimal ile 60 gün sonrasında bence işlemleri başlatın. Çünkü adam demiş 60 gün teslim diyerek. :)

Beraber CS atmışlığımız var mı? Yoksa yanlış mı hatırlıyorum.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
teşekkürler 60 gün sonunda işlem hakkım kalmaz diye kuşkulandımda en iyisi 9 gün daha beklemek.

büyük ihtimalle cs atmışızdır,forumdan toplanıyorduk bir keresinde hakkı abide gelmişti :)
ama iş hayatından sonra bıraktım cs yi oynamayalı 2 yıl olmuştur :)
@Ufuk Tükenmez

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Benimde 45 gün oldu en sonunda satıcıya yazdım hala taşımada gözüküyor diye bana gümrük işlemlerinin başlatıldığını söyledi ne zaman gelir bilmiyorum ama ücretsiz kargolarda takip işlemi sıkıntılı.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Benimde 45 gün oldu en sonunda satıcıya yazdım hala taşımada gözüküyor diye bana gümrük işlemlerinin başlatıldığını söyledi ne zaman gelir bilmiyorum ama ücretsiz kargolarda takip işlemi sıkıntılı.
30 eylülden beri bekliyorum,aynı zamanda verdiğim başka satıcıdan siparişim geleli 15 gün oldu bu ortalıkta yok.

zaten aldığımada pişman oldum 9 gün sonra iade isteyeceğim umarım sıkıntılı bir süreç olmaz.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Tartışma Aç kısmı ne oluyor peki beyler?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Tartışma Aç kısmı ne oluyor peki beyler?
Ürün gelmediği zaman veya eksik, kırık geldiği zaman dispute yani tartışma açarak para iadesi alabiliyorsun ancak sipariş verdikten sonra 60 gün için böyle bir hakkın var bu süre geçerse itiraz hakkın kalmıyor.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ürün gelmediği zaman veya eksik, kırık geldiği zaman dispute yani tartışma açarak para iadesi alabiliyorsun ancak sipariş verdikten sonra 60 gün için böyle bir hakkın var bu süre geçerse itiraz hakkın kalmıyor.
benim ürünüm gelmedi dispute aç dfediğimde çıkan seçeneklerde kargom gelmediyi işaretleyince 60 gün uyarısı çıkıyor.

ne yapmam gerekiyor bu durumda

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
benim ürünüm gelmedi dispute aç dfediğimde çıkan seçeneklerde kargom gelmediyi işaretleyince 60 gün uyarısı çıkıyor.

ne yapmam gerekiyor bu durumda
O sıkıntı galiba masaüstünden yapınca oluyodu mobil uygulamadan dispute açmayı deneyin bazende dispute açmak için son 1-2 güne kadar bekletiyor zorunlu