Samsung galaxy tab e ekran dondu(ÇÖZÜLDÜ)

Bu konuyu okuyanlar

Skubilay61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi samsung galaxy tab e ekran dondu.Kardeşim tabletini getirdi abi saat bozuldu diye saati ayarlayacaktım,baktım saat ayarlı ama bildirim çubuğunda donmuş bende yeniden başlatayım dedim power tuşuna basılı tuttum seçenekler sekmesi geldi ordan sonra dokunmatik algılamadı. Güç tuşuna basınca ekran kapanıyor,ss alabiliyorum fakat ne saat ilerliyor nede şarja takınca şarj olduğu gözüküyor(bilgisayar tableti algılıyor ama tablette tık yok).Forum kullanmaya yeni başladım yeniyim yani imla hataları için özür dilerim

Skubilay61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim adına çok teşekkür ederim işe yaradı.Kızcağız baya bi mutlu oldu

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi samsung galaxy tab e ekran dondu.Kardeşim tabletini getirdi abi saat bozuldu diye saati ayarlayacaktım,baktım saat ayarlı ama bildirim çubuğunda donmuş bende yeniden başlatayım dedim power tuşuna basılı tuttum seçenekler sekmesi geldi ordan sonra dokunmatik algılamadı. Güç tuşuna basınca ekran kapanıyor,ss alabiliyorum fakat ne saat ilerliyor nede şarja takınca şarj olduğu gözüküyor(bilgisayar tableti algılıyor ama tablette tık yok).Forum kullanmaya yeni başladım yeniyim yani imla hataları için özür dilerim
Tam çözümü yazacaktımki çözülmüş.Kardeşin adına sevindim.Güle güle kullansın.

Onr5543458383

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam çözümü yazacaktımki çözülmüş.Kardeşin adına sevindim.Güle güle kullansın.
Benimkinde orta tuş yok full dokunmatik samsung tab a7 ve kardesim oynarken dondu bildirim çubuğunu çekmiş ve donmuş kapatilmior ve herhangi bir işlem yapamiorum power tuşundan başlatma seçenekleri açincada her şeyi iptal edior ve bu tablet daha 1 ay oldu alalı 3 rM 32 hafiza var boyle bir şey normalmi