Vestel Venus Telefonum Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Vestel Venus 5.5 V (VSP355g) cihazına sahibim. Cihazda hiç bir sorun yoktu belli başlı zorlanmalar yaşasamda idare ediyordu fakat dün akşam yolculuk sırasında aniden telefon kapandı ve kendini yeniden başlatmaya çalıştı ekrana VESTEL yazısı geliyor ve daha sonra tekrardan yeniden başlatmayı deniyordu sürekli kısa kısa oraya kadar gelip yeniden başlamaya başladı cihazı şarja taktım cihaz şarj alıyordu ve tamamen dolmasını bekledim tamamen dolduktan sonra telefonu açmak istedim telefon biraz zorlanarakta olsa açıldı fakat 3 saniye sonra tekrar kendini yeniden başlatmaya başladı.

Sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
Telefon pek umurumda değil yeni telefon alacağım ama içerisinde ki belgeleri, fotoğrafları telefon bu şekildeyken almanın bir yolu var mı?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Pili bitmiş olabilir mi, hiç erkenden bittiği oldu mu? Kaç yıldır kullanıyordunuz?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Format atın açma tuşu ve ses açma tuşuyla

---- Mesajlar birleştirildi ----

Anakart çatlak değilse düzelir

Son düzenleme:

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Pili bitmiş olabilir mi, hiç erkenden bittiği oldu mu? Kaç yıldır kullanıyordunuz?
4 yıldır kullanıyordum hiç sorun yaşamamıştım. Pil ile ilgili değilmiş ya gittim teknik bir servise yazılımsal çıktı uğraşmaya değmez dedim zaten yeni telefon alacaktım bütçe arttırmak için bekliyordum tam bozulacak zamanı buldu napalım gittim aldım yeni bir telefon.

Format atın açma tuşu ve ses açma tuşuyla

Anakart çatlak değilse düzelir
O tarz şeyleri ben de denedim gittiğim serviste denedi ama maalesef olmadı rom falan atıldı yine olmadı gittim yeni telefon aldım zaten alacaktım

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Anakart çatlak de
4 yıldır kullanıyordum hiç sorun yaşamamıştım. Pil ile ilgili değilmiş ya gittim teknik bir servise yazılımsal çıktı uğraşmaya değmez dedim zaten yeni telefon alacaktım bütçe arttırmak için bekliyordum tam bozulacak zamanı buldu napalım gittim aldım yeni bir telefon.

O tarz şeyleri ben de denedim gittiğim serviste denedi ama maalesef olmadı rom falan atıldı yine olmadı gittim yeni telefon aldım zaten alacaktım
hayırlı olsun
Anakart çatlak ozaman