Bende Şu Pubg Mobile TeTik Tuşlarından Var.Ama Her Zaman Basmıyor Takılıyor Falan.

Bu konuyu okuyanlar

Arda Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Telefonumda Arasıra Takılıyor Ama Kardeşimin Telefonunda Takılmıyor Onda Ekran Koruyucu Yok.Ama Şundan Şüpheleniyorum. O Telefon Samsung Galaxy S5 Bir Tane Ayar VAR Kurşun Kalem Bile Dokunuyor Onunla Alakalı Olabilirmi?Yada Benimki Basması İçin Neler Yapabilirim Şimdiden Teşekkürler. :D

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Benim Telefonumda Arasıra Takılıyor Ama Kardeşimin Telefonunda Takılmıyor Onda Ekran Koruyucu Yok.Ama Şundan Şüpheleniyorum. O Telefon Samsung Galaxy S5 Bir Tane Ayar VAR Kurşun Kalem Bile Dokunuyor Onunla Alakalı Olabilirmi?Yada Benimki Basması İçin Neler Yapabilirim Şimdiden Teşekkürler. :D
Onunla alakalı olabilir. Veya dokunmatik ekranda sorun var gibi geliyor.

Arda Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onunla alakalı olabilir. Veya dokunmatik ekranda sorun var gibi geliyor.
Teşekkür Ederim Yorumun İçin Şey Denesemmi Ekran Koruyucuyu Çıkartıp?

---- Mesajlar birleştirildi ----

O kadar para verdim sınav haftası aldım hiç kullanmadım sınavlar bitsin diye sınavlar bitti şimdi geri de almazlar bari çalışşa güzelde bilsem çalışcanı ekran nkoruyuxu falan çıkarcam

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Samsung A8 2015 Bulman Kolay Değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öyle Akıcıki Diğer Telefonda Yaa
İlk saniyede buldum bile. Performansı s5’e benziyor. Yani büyük ihtimalle kasmadan dolayı dokunmanın sayılmaması gibi bir sorun görmüyorum. Ama s5’te sorun yokken a8’de sorun var...

İstersen şimdi koruyucuyu çıkarıp deneyebilirsin.

Bu arada bu dokunmatik sorun sadece pubgdemi oluyor?

Arda Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk saniyede buldum bile. Performansı s5’e benziyor. Yani büyük ihtimalle kasmadan dolayı dokunmanın sayılmaması gibi bir sorun görmüyorum. Ama s5’te sorun yokken a8’de sorun var...

İstersen şimdi koruyucuyu çıkarıp deneyebilirsin.

Bu arada bu dokunmatik sorun sadece pubgdemi oluyor?
Hayır Sadece Pubg De Değil Genel Dokunurkende Aynı

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sizin tetikleri kardesinizin telefonunda denedinizmi tetiktede sorun olabilir..

Arda Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
O zaman dokunmatik ekranda sorun var gibi görünüyor. Teknik servise götürmeni öneririm.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Samsung a8'in ekranında kavis var o yüzden çalışmıyor olabilir..

ufukevyapan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yav kardeşim anlamayan yorum yapmasın. bende de aynı sorun var elim ekranla temas halindeyken konsollara basmama rağmen çalışmıyor.. fakat elimi ekrandan çekince konsollar çalışmaya başlıyor. tek sorun ekran hem elimi hem konsolu nasıl okuyacak? bilen yazsın

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kullandıkta yazıyoruz değilmi aynı sorunu bizde yaşadık iki parça halinde satılan tetik tuşları çalışmıyor sıkıntı çıkarıyor konsol gibi olanlar var telefonu üzerine yerleştiriyorsun onlar sıkıntı çıkmıyor..

arslangokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler aynı sorun bendede var ekran bozuk felan degil yeni aldım cihazı parmaklar ekrandayken tetik tuşları çalışmıyor oyunu sildim tekrar denedim olmadı ekran koruyucusu çıkardım olmadı mi 8 lite benim cihaz bunu çözümü bulan olursa yardımlaşalim

arslangokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullandıkta yazıyoruz değilmi aynı sorunu bizde yaşadık iki parça halinde satılan tetik tuşları çalışmıyor sıkıntı çıkarıyor konsol gibi olanlar var telefonu üzerine yerleştiriyorsun onlar sıkıntı çıkmıyor..
Kardeşim onlarda da oluyor ben ondan da aldım

Hüseyin Sağlam..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var.Bazen telefon 3.parmağı kabul etmiyor.2 parmak telefondayken 3. Yani pubg aparatındaki tuş (ateş tuşu veya nişan tuşu)basmıyor başta basıyor sonra gidiyor anlamadım.Sorunu çözen var mı ?

Hüseyin Sağlam..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben konsol gibi olandan aldım bazen basıyor bazen basmıyor.Sorunu çözebildiniz mi ?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ben konsol gibi olandan aldım bazen basıyor bazen basmıyor.Sorunu çözebildiniz mi ?
Bende konsol gibi olandan var şimdiye kadar basmama gibi birşey olmadı sadece ateş butonlarının ikisini aynı yere çekince üst üste koyunca sıkıntı yarattı onları ayırınca hiç bir problem yaratmadı..

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Ekranı bozuyor o tetikler. Ayrıca cidden keyif alıyor musun? İyi oynuyorum diye kendini kandırıp tatmin mi oluyorsun?

Sana tavsiyem tetikleri çöpe at ve 3 parmak oynamaya alış. 2-3 gün sıkıntı çekersin sonrasında ise sanki yıllardır 3 parmak oynuyor gibi olursun.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ekranı bozuyor o tetikler. Ayrıca cidden keyif alıyor musun? İyi oynuyorum diye kendini kandırıp tatmin mi oluyorsun?

Sana tavsiyem tetikleri çöpe at ve 3 parmak oynamaya alış. 2-3 gün sıkıntı çekersin sonrasında ise sanki yıllardır 3 parmak oynuyor gibi olursun.
Trlefonun üstüne takılan tetikler ekrana başkı uyguladığı için evet zararlı konsol gibi olanlar ekranla bir teması yok sadece sen kullandıkça ekrana temas ediyor ayrıca herkes kullanıyor..