SteelSeries Arctis 3 veya o fiyata önerebileceğiniz oyun kulaklığı?

Bu konuyu okuyanlar

tgrlylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar, Gamepower Luna aldım 299 TL'ye ve 100TL'lik olan eski kulaklığım çok daha iyiydi bunu açıkça söylüyorum onu iadeye gönderdim umarım kabul edilir.
Yeni araştırmalarım sonucu steelSeries Arctis 3 çok hoşuma gitti. Sizin önerileriniz nelerdir bu cihaz dışında? Max 380 TL bütçem var.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
O fiyat bandında Arctis 3 rakipsiz bence tavsiye ederim. Özellikle rahatlığı, terleme yapmaması ve mikrofonu çok iyi.

tgrlylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O fiyat bandında Arctis 3 rakipsiz bence tavsiye ederim. Özellikle rahatlığı, terleme yapmaması ve mikrofonu çok iyi.
Cevap için teşekürler usta. Peki oyunlar dışında müzik dinleme ve film izlemede de kalitesini beğeniyor musunuz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Cevap için teşekürler usta. Peki oyunlar dışında müzik dinleme ve film izlemede de kalitesini beğeniyor musunuz?
Ben Arctis 5 modelini kullanıyorum her türlü kullanımda memnunum. Müziklerde basslar çok hissedilmiyor tek dezavantajı bu.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bassları windows veya dolby ile desteklesem bile yetersiz mi kalıyor?
Ürünün kendi yazılımı var zaten. Yetersiz değil ama önceki kulaklığım Sony'nin çok kaliteli bir kulaklığıydı ondan buna geçince bass anlamında biraz düşüş yaşadım onun haricinde midler, tizler çok net ses çok berrak. Kulaklık bass kulaklığı değil zaten kaldı ki gaming kulaklıkların çoğunun bass anlamında iddiası yoktur hele ki bu fiyat bandında.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Genel olarak modumuzun dediği gibi.
Müziklerde pek başarılı değil.
Hem müzik hem oyun için arıyorsan MH530 daha iyi olabilir. Müzik konusunda epey daha başarılı. Ancak rahatlık konusunda ben Arctis serisinden aşırı memnunum, müzik performansı için rahatlıktan vazgeçmezdim şahsen. Tabi müzik için ayrı kulakiçi kulaklığım var.

tgrlylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Genel olarak modumuzun dediği gibi.
Müziklerde pek başarılı değil.
Hem müzik hem oyun için arıyorsan MH530 daha iyi olabilir. Müzik konusunda epey daha başarılı. Ancak rahatlık konusunda ben Arctis serisinden aşırı memnunum, müzik performansı için rahatlıktan vazgeçmezdim şahsen. Tabi müzik için ayrı kulakiçi kulaklığım var.
Sağolasın kardeşim zaten 5 saat oyun oynuyorsam 1-2 saat müzik dinlerim o yüzden sıkıntı olmaz. Ayrıca müzik kalitesinde Gamepower Luna'dan daha iyidir değil mi? Onu denedim çünkü FPS oyunları dışında kulaklık çok kötü ve 300 TL'yi asla hak etmiyordu iade ettim.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bilemiyorum, hiç denemedim. Ancak gene idare edecek kadar var.
Rica ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dostum mikrofon senin için çok önemli değilse ve müzik konusunda bu kadar takıntılıysan bence müzik kulaklığı alsan o fiyata çok daha karlı çıkarsın. Oyunlarda da tatmin eder illa profesyonel şekilde oynamak niyetinde değilsen. Bir yerden fedakarlık yapman lazım. Ya gaming kulaklık alır müzik kısmından fedakarlık yaparsın ya da müzik kulaklığı alır gaming kısmından fedakarlık yaparsın.

tgrlylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum mikrofon senin için çok önemli değilse ve müzik konusunda bu kadar takıntılıysan bence müzik kulaklığı alsan o fiyata çok daha karlı çıkarsın. Oyunlarda da tatmin eder illa profesyonel şekilde oynamak niyetinde değilsen. Bir yerden fedakarlık yapman lazım. Ya gaming kulaklık alır müzik kısmından fedakarlık yaparsın ya da müzik kulaklığı alır gaming kısmından fedakarlık yaparsın.
Çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakanıza ustam. Muhtemelen müzikten fedakarlık edip Arctis 3 alacağım inşallah.

tgrlylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Usta yine hortlattım konuyu kusra bakmayasın. Arctis 5, Arctis 3’ün o ufak sorunlarını örtüyor mu sizce? Mikrofon,müzik kalitesi gibi...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Usta yine hortlattım konuyu kusra bakmayasın. Arctis 5, Arctis 3’ün o ufak sorunlarını örtüyor mu sizce? Mikrofon,müzik kalitesi gibi...
Arctis 3 de mikrofon sorunu yok ki gayet iyi. Arctis 5 ile 3'ün farkı 5 serisi USB ile bağlanıyor bu sebeple 3 modeline göre ses kalitesinde bir artış var ama aradaki farka değeceğini pek sanmam. Birde 5 serisinde game-chat konsolu tarzı bir şey var o kadar. Ben alacağım zaman N11 den indirimle 400 TL gibi bir fiyata almıştım Arctis 5'i yoksa 3 alırdım bende.