iPhone Gerektiği gibi çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Selamün aleyküm arkadaşlar 15 nisan civarlarında vodofoneden iPhone 6s 32 gb aldım. İlk bi iki ay şarjı falan benim için iyi gidiyordu. Sonra 11.4.1 de şarj sıkıntısı oldu batarya çok çabuk bitmeye başladı sonra iOS 12 betaya geçtim düzeldi sonra final sürüme geçince yine bozdu. Şuanda yarım saatlik kullanımımda şarjım düşük güç modunda değilse 100 den hemen 83e falan düşüyor nerdeyse hiç kullanmama rağmen ( müzik dinliyorum okula giderken sadece) mesela arkadaşlarla pubg oynuyoruz düşük güç modunda benim ayarlar düşük olmasına rağmen arkadaşımın full ayarlı iphone 6s i ( 3 yıllık ) aynı sürede yüzde 5-6 gidiyorbende 10-12 ) bazen de donuyor falan. Telefonu ben sigorlattırmıştım alırken. Şimdi senesi gelmeden değiştirsem değiştirirler mi . 16 yaşındayım 18 yaş altı kullanırsa değiştirmezler diye bişeyler duydum. Bana bi yardım eder misiniz telefonu düzeltebilir miyim yoksa sigortadan değiştirmeye mi kalksam bi akıl verin teşekkürler ( pil ömrü fotoğrafta var not: telefon bi iki hafta önce kendiliğinden kapandı işlemci gücünü düşürdü geri yükseliğe çıkardım)
636ABE43-3063-4F38-9F53-33C37503F395.png

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Sizin kullanımınıza bağlı fakat pil sağlığı yazan yer bazen normalden daha düşük gösteriyor örneğin benim apple ile görüşmelerimde pil sağlığımın 91 olduğunu söylediler fakat pil sağlığı kısmında 89 gösteriyor. Kendi yaptığım testlerdede 91 gösteriyor. Sizinkide 92 değildir aslında daha yüksektir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sizin kullanımınıza bağlı fakat pil sağlığı yazan yer bazen normalden daha düşük gösteriyor örneğin benim apple ile görüşmelerimde pil sağlığımın 91 olduğunu söylediler fakat pil sağlığı kısmında 89 gösteriyor. Kendi yaptığım testlerdede 91 gösteriyor. Sizinkide 92 değildir aslında daha yüksektir.
6S Plus kullanıyorum, 2 sene oldu pil sağlığım % 82. Ben ölçmem için ne yapmalıyım?

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
6S Plus kullanıyorum, 2 sene oldu pil sağlığım % 82. Ben ölçmem için ne yapmalıyım?

 Apple desteğe başvurun oradan sorgulatın kaç şarj döngüsü yaptığınızı sorun.
 Ayrıca bilgisayardan ibackupbot ile kaç kere şarj ettiğinizi ve pilinizin gerçekte kaç mah değer kaybettiğini öğrenebilirsiniz burası daha net bilgiler içermektedir.(iPhone'unuzu Kaç Kez Şarj Ettiğinizi Görün! - ShiftDelete.Net)
 Birde burada belirtilen uygulamaları mağzadan indirerek bazı bilgilere ulaşabilirsiniz (iPhone batarya ömrünü gösteren uygulama! - ShiftDelete.Net)

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Selamün aleyküm arkadaşlar 15 nisan civarlarında vodofoneden iPhone 6s 32 gb aldım. İlk bi iki ay şarjı falan benim için iyi gidiyordu. Sonra 11.4.1 de şarj sıkıntısı oldu batarya çok çabuk bitmeye başladı sonra iOS 12 betaya geçtim düzeldi sonra final sürüme geçince yine bozdu. Şuanda yarım saatlik kullanımımda şarjım düşük güç modunda değilse 100 den hemen 83e falan düşüyor nerdeyse hiç kullanmama rağmen ( müzik dinliyorum okula giderken sadece) mesela arkadaşlarla pubg oynuyoruz düşük güç modunda benim ayarlar düşük olmasına rağmen arkadaşımın full ayarlı iphone 6s i ( 3 yıllık ) aynı sürede yüzde 5-6 gidiyorbende 10-12 ) bazen de donuyor falan. Telefonu ben sigorlattırmıştım alırken. Şimdi senesi gelmeden değiştirsem değiştirirler mi . 16 yaşındayım 18 yaş altı kullanırsa değiştirmezler diye bişeyler duydum. Bana bi yardım eder misiniz telefonu düzeltebilir miyim yoksa sigortadan değiştirmeye mi kalksam bi akıl verin teşekkürler ( pil ömrü fotoğrafta var not: telefon bi iki hafta önce kendiliğinden kapandı işlemci gücünü düşürdü geri yükseliğe çıkardım) Ekli dosyayı görüntüle 57311

Kardeş naptın gönderdinmi garantiye