hotmail de sürekli sorun ?

Bu konuyu okuyanlar

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
arkadaşlar 14 15 senelik kullandığım mail hesabıma ne zaman giriş yapmaya kalksam sürekli güvenlik kodu istemekte ( kısa mesaj olarak gönderiyorlar ) , ve ne zaman şifresini değiştirsem başka yerden veya iş yerinden evden sürekli şifremi değiştirmesi için güvenlik kodu gönderiyor sistem. yapamadım işin içinden çıkamadım, diğer arkadşalarda böyle bir sorun yok, lütfen yardımcı olur musunuz ? neden her mail adresime girdiğimde şifremi değiştirmesi için böyle bir şey çıkıyor.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Hotmail'in güvenlik ayarlarına bak. Belki belli bir cihaz veya İP adresi için ayarlamışsın.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Hotmail'in güvenlik ayarlarına bak. Belki belli bir cihaz veya İP adresi için ayarlamışsın.
Böyle bir şey yok ayarlardada böyle bir şey yok ama yinede kontrol edim

---- Mesajlar birleştirildi ----

tamam şimdi çözdüm olayı, bu pc iş yeri pc si, patron kendi hotmailini kaydetmiş, bende kendi adresimi ve şifremi girdiğim için patronun mail adresine takılıyor güvenlik kipi, yani pc diyor ki eskiden başkasına ait idi , şimdi başka kullanıcı adı altında giriyorsun demek istiyor buradanda şifre değiştirdiğim için akşam eve gidince oradada güvenlik kipine takılı kalıyor. ama şifre girerken aşağıda güvenlik kutusunda bu pc de bir daha sorma kısmı var, ona tıklayınca bu sorun ortadan kalktı. çok şükür ya biraz dikkatli bakınca gördüm onu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

tamam şimdi çözdüm olayı, bu pc iş yeri pc si, patron kendi hotmailini kaydetmiş, bende kendi adresimi ve şifremi girdiğim için patronun mail adresine takılıyor güvenlik kipi, yani pc diyor ki eskiden başkasına ait idi , şimdi başka kullanıcı adı altında giriyorsun demek istiyor buradanda şifre değiştirdiğim için akşam eve gidince oradada güvenlik kipine takılı kalıyor. ama şifre girerken aşağıda güvenlik kutusunda bu pc de bir daha sorma kısmı var, ona tıklayınca bu sorun ortadan kalktı. çok şükür ya biraz dikkat

Son düzenleme: