4.000 tl kamera önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar 4.000 tl kamera önerisi istiyorum fotoğraf açısından her türlü çekim yapacağım hem video hem fotoğraf önerilerinizi bekliyorum

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 02 -->Aynasız / Kompakt Sistem - Canon - EOS M50 + 15-45mm IS STM Lens
4150 gibi bir fiyata geliyor.
Mikrofon girişi var, 4k çekiyor, dijital 5 yönlü sabitleyici var bunlar video için gerekli olan özellikleri karşılıyor.
Saniyede 10 kare seri çekimi var. Buda magazin ve spor alanında etkili olabilir.
Aynasız olduğu için sokak fotoğrafçılığına uygun.
Üzerindeki lens yeterli genişliğe sahip ve video için sessiz bir motoru var.
Makro çekimler için lens almanız gerekir.
Telefoto işleri için lens gerekir.
Çok geniş açı için lens gerekir. Bunun dışında çok amaçlı bir makine.

Her türlü çekim yapabilen makine yoktur denilebilir. Her makinenin belli bir alana hizmeti var. Bunlar belirtilmeden seçim zor ama bütçenizde seçenekte az zaten.

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 02 -->Aynasız / Kompakt Sistem - Canon - EOS M50 + 15-45mm IS STM Lens
4150 gibi bir fiyata geliyor.
Mikrofon girişi var, 4k çekiyor, dijital 5 yönlü sabitleyici var bunlar video için gerekli olan özellikleri karşılıyor.
Saniyede 10 kare seri çekimi var. Buda magazin ve spor alanında etkili olabilir.
Aynasız olduğu için sokak fotoğrafçılığına uygun.
Üzerindeki lens yeterli genişliğe sahip ve video için sessiz bir motoru var.
Makro çekimler için lens almanız gerekir.
Telefoto işleri için lens gerekir.
Çok geniş açı için lens gerekir. Bunun dışında çok amaçlı bir makine.

Her türlü çekim yapabilen makine yoktur denilebilir. Her makinenin belli bir alana hizmeti var. Bunlar belirtilmeden seçim zor ama bütçenizde seçenekte az zaten.
Ben zaten fotoğraf çekeceğim örneğin sadece manzara çekmek için almayacağım hem video su çok iyi olsun hem geniş açı çok iyi olsun demiyorum zaten.
Ayrıca diğer yerlerde 5.000 civarlarındayken fotozeynep mi ne ? O pek güven vermiyor.

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben zaten fotoğraf çekeceğim örneğin sadece manzara çekmek için almayacağım hem video su çok iyi olsun hem geniş açı çok iyi olsun demiyorum zaten.
Ayrıca diğer yerlerde 5.000 civarlarındayken fotozeynep mi ne ? O pek güven vermiyor.
Ben kendi makinemi buradan aldım. Eskişehir merkezli bir firma ve köklü bir firma. Ben sorun yaşamadım ve güvenilir buluyorum.

Ayrıca güvenli gelmemiş ise buyrun yakın fiyata satan Fotografium.
Canon EOS M50 15-45mm Aynasız Fotoğraf Makinesi

İşin içinde video olmasa Olympus önerirdim ama mikrofon girişi yok o yüzden Canon daha mantıklı geliyor.

khantheroth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba elimde amerikadan aldigim sifir panasonic lumix gx85 body ve lens seti var video konusunda ileri duzeydir. Bir arastir mantikli gelirse konusalim, kesinlikle onerilen canondan daha ileri bir makinedir.