Akıllı Saat Önerisi Limit: 400 TL

Bu konuyu okuyanlar

bahad124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar, yaklaşık 1 aydır akıllı saatlerle ilgili araştırma yapıyorum ancak yetersiz inceleme videoları ve yüksek fiyatlardan ötürü ne yapmam gerektiği konusunda kararsız kaldım.

-Öncelikle belirtmek isterim ki telefonum IOS işletim sistemine sahip.
-Akıllı bileklik kullandım ve işi bir tık üste çıkarıp saate geçmeye karar verdim.
-Rica ediyorum saat gereksiz diye düşünenler değil de marka-mağaza önerisi yapabilecekler yorumda bulunsun.
-GearBest vb. sitelerden alışveriş yapmış olanlar da alışverişin nasıl gerçekleştiğine dair bilgilendirme yaparlarsa çok müteşekkir olurum.
Önerilerinizi bekliyorum.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Gear Fit 2 almanızı öneririm

bahad124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam tam olarak anlatamadım galiba temel olarak istediğim olay iosla uyumlu Uygulama bildirimi okuyabileceğim,aramaları görüp yanıtlayabileceğim ortalama pil süresi sunan 400 bilemedin 500 lira limit bir cihaz. Hani illa apple,samsung vs marka değil de dark - kingswear vb. fiyat perfomans ürünlerinin de dahil olduğu öneriler daha işlevsel. Gearbest sitesinde var bazı cihazlar ama alışveriş konusunda tereddüt yaşıyorum.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Hocam tam olarak anlatamadım galiba temel olarak istediğim olay iosla uyumlu Uygulama bildirimi okuyabileceğim,aramaları görüp yanıtlayabileceğim ortalama pil süresi sunan 400 bilemedin 500 lira limit bir cihaz. Hani illa apple,samsung vs marka değil de dark - kingswear vb. fiyat perfomans ürünlerinin de dahil olduğu öneriler daha işlevsel. Gearbest sitesinde var bazı cihazlar ama alışveriş konusunda tereddüt yaşıyorum.
Amazfit Pace
Kingwear KW88 gibi cihazlara bakabilirsiniz