Windows 10 iso

Bu konuyu okuyanlar

yunik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
Windows 10'u Ä°ndirin dosyalarını Rufus yazılımıyla USB belleğe yazarsam ardından da şu anki Windows 10 anahtarını girersem Windows 10 kurulur mu? Klonlama sağlıklı bir yol değil, ileride dizüstü bilgisayarıma SSD takacağım Windows'u da SSD'ye kuracağım.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Anahtar bir pc içindir. Ben orjinal almıştım. Makinaları çok değiştirdim. Hepsinde de aynı keyi kullandım.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Bu çelişkili bir ifade değil mi?
Biraz karışık oldu galiba. Demek istediğim,orjinal windows cd si almıştım. O cd ve keyini ,bi makinada kullandım. Daha sonra aynı makina da bi çok parça,anakart,işlemci,hdd vs değişti. En sonunda ,ilk makinadan eser bile kalmadı,yani. Her upgrade sonrası windowsu kurduğumda,aynı cd ve keyini kullandım demek istemiştim.

yunik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
Biraz karışık oldu galiba. Demek istediğim,orjinal windows cd si almıştım. O cd ve keyini ,bi makinada kullandım. Daha sonra aynı makina da bi çok parça,anakart,işlemci,hdd vs değişti. En sonunda ,ilk makinadan eser bile kalmadı,yani. Her upgrade sonrası windowsu kurduğumda,aynı cd ve keyini kullandım demek istemiştim.
Ben de upgrade yapmak istiyorum SSD takacağım.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Dizüstü bilgisayarımla birlikte kurulu Windows olarak.
Microsoft hesabınızı, Windows 10 dijital lisansıyla ilişkilendirmeni öneririm. Ürün anahtarını bilmiyorsan, şuradaki aracı kullanıp öğrenebilirsin, onu da bir kenara not et, temiz kurulumunu yeni SSD'ne yaparsın.
Yalnız, bu ay veya gelecek ay Windows 10, Redstone 5 Versiyon 1809 sürümü çıkacak, istersen yeni kararlı sürüm yansıması kullanıma sunulunca format işlemini gerçekleştirirsin. Kolay gelsin.