Diş etim sarkıyor ne yapmalıyım?!

Bu konuyu okuyanlar

waterflow_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar ben mete. bu gün diş çıktığı için diş etim koptu,fotoğrafta gördüğünüz siyahımsı yeri diş eti olarak kabul edin. karbonatla gargara yapmayı denedim ama midem bulanıyor,ne yapmam gerekiyor. kesmeye/koparmaya çalışırsam yani diş etidir arkadaş bu. acır yani.lütfen yardım edin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

[EK BİLGİ] arkadaşlar yarım daire şeklinde bir diş eti düşünün diş çıktığı için bunun bir ucu kopuyor,diğeride sarkıyor. ne ypamam gerekir?

---- Mesajlar birleştirildi ----

[EK BİLGİ] arkadaşlar yarım daire şeklinde bir diş eti düşünün diş çıktığı için bunun bir ucu kopuyor,diğeride sarkıyor. ne ypamam gerekir?

Ekli dosyalar

• download.jpg
    download.jpg
    8.8 KB · Görüntüleme: 605

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Doktor bir şeyler yapar ona. Doktora git.

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Doktora gitmeniz en sağlıklı çözüm.

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Böyle bir sorunu teknoloji forumuna yazıp çözüm aramak ne diyeyim bilemedim. Doktora gitmen en mantıklısı olacaktır.

waterflow_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Böyle bir sorunu teknoloji forumuna yazıp çözüm aramak ne diyeyim bilemedim. Doktora gitmen en mantıklısı olacaktır.
:DD sarkınca ne yapacağımı bilemedim sağlığa yazayım dedim. tamam sağolun beyler

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Böyle bir soruyu foruma sormak da ne biliyim yani. Doktora gitsene bize soracağına
Böyle bir soruyu foruma sormak da ne biliyim yani. Doktora gitsene bize soracağına
Neden karşıma 2 yıl önceki konu çıktı :D Ben yeni yazılmış sandım.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658

Neden karşıma 2 yıl önceki konu çıktı :D Ben yeni yazılmış sandım.
Hortlatmışlar ondandır :D

• Beğen
Reactions: CCD