Ekran kendi kendine basıyor

Bu konuyu okuyanlar

ECHOO_44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaslar ben htc 820 kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan belli bir süre sonra bir sorunla karşılaştım. Bu sorun ise ekranın dokunmatigi ekranın herhangi bir yerine kendiliğinden çok seri bir şekilde basıyor. Özellikle ilk başlarda şarj %10 nun altına indiğinde oluyordu şuan ise güç tasarrufundan çıkıp oyun açtığımda oluyor.
Ama telefon şarj da iken böyle bir sorun olmuyor bunun nedenini ve çözümü hakkında yardımcı olurmusunuz çok acil bi konu.

muzlu süt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu biraz donanımsal gibi.Garantisi varsa bence hiç gecikmeden verin.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Benim tab3 lite'da aynısını yapıyor. Ekranda en ufak buğu varsa bile basıyor. Şarjı azalınca çekilmez oluyor. Garantiye verin direk.

ECHOO_44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bu biraz donanımsal gibi.Garantisi varsa bence hiç gecikmeden verin.
Malesef garanti süresi doldu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim tab3 lite'da aynısını yapıyor. Ekranda en ufak buğu varsa bile basıyor. Şarjı azalınca çekilmez oluyor. Garantiye verin direk.
Garantiye verdikten sonra duzeldimi. Duzeldiyse sorunun neyden kaynaklandığı ile ilgili bir bilgi aldınız mı?

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Malesef garanti süresi doldu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Garantiye verdikten sonra duzeldimi. Duzeldiyse sorunun neyden kaynaklandığı ile ilgili bir bilgi aldınız mı?
Benimde garanti bitti. Sorun kaynağı ise bence hani bunların ekranları esnek oluyor ya işte bir kenarı tam oturmadığı için kavisli gibi olduğunu düşünüyorum. Ondan dolayı basıyor.

ECHOO_44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ben ekrana veya ekranla ilgili parçalara yeterli enerji gitmemesinden kaynaklı olabileceğini düşünmüştüm. Çünkü şarj azaldiginda ve çok fazla şarj harcayan bir şey yaptığımda oluyor . Mesela pubg oynarken güç tasarrufunu kapatıp girince oyun açılmadan sağa sola basmaya başlıyor.
Eskiden pubg böyle bir sorun olmuyordu muhtemelen yeni güncelleme ile telefona daha çok yük biniyordur. Güç tasarrufunu açıp oyuna girdiğimde ise bir sorun la karşılaşıyorum(pubg nin biraz kasmasi dışında, güç tasarrufunda bu kasma normal ama).