Yeni yaptığım film nasıl olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

ilkayunluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu tarz videolar yapmayı seviyorum ve kendimi bu alanda geliştirmeye çalışıyorum. Hazırladığım video nasıl olmuş devam etmeli miyim video yapmaya? Yorum yazarsanız sevinirim. Kullandığım makine : Sony a6000 - Kit lens

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hiç de fena değil bence. devam etmelisin...

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Hoşuma gitti 1 saat olsa öyle izlerim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba çekim gayet güzel ancak daha da profesyonel çekimler yapmak istiyorsanız. Kamera sarsıntı önleyici kullanırsanız daha net görüntü elde edebilirsiniz.

İkincisi çekim yapmadan önce lens temizliğine dikkat edin, bu çekimde lens temizliği yapmamışsınız.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Videoda efekt kullanmışsa ondan olabilir.
Efekt olduğunu zannetmiyorum.. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----
2.png

Bu efekt olamaz.. Videonun bazı bölümlerinde net olarak gözüküyor. Ben sadece ilk gördüğümü attım..

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Oldukça güzel :D
Ama bazı sahneler oldukça sarsıntılıydı, bunun için ekipman kullanman fazlasıyla iyi olur hatta bu ekipmanla çok daha güzel videolar çekebilirsin, ya da ekipmandan ziyade bu tür sarsıntıları azaltmak için bi kaç teknik kullanılıyor diye de biliyorum :)
Keep going :D

Reaksiyon puanı
5,172
Merhaba çekim gayet güzel ancak daha da profesyonel çekimler yapmak istiyorsanız. Kamera sarsıntı önleyici kullanırsanız daha net görüntü elde edebilirsiniz.

İkincisi çekim yapmadan önce lens temizliğine dikkat edin, bu çekimde lens temizliği yapmamışsınız.
Gimbal fiyatları baya cep yakıyor...

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Güzel bir video olmuş ellerine sağlık. En temel şeylerden birisine değineyim; yaz ruhunu yansıtmak istiyorsanız daha çok vintage ve chillout temalar ve filtre seçmelisiniz. (Kıyafetler, çekilen vakit, lens flare vs.) Sarsıntı giderici kullanmanızda fayda var.

Ek olarak; Deri mont terletir yahu. Palmiyeli gömlek daha güzel olurdu.

Örnek Video: