Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
arkadaşlar vpnlerin hemen hemen hepsi ücretli ücretsiz farketmez en fazla tutukluluk yapmadan dayanabilen vpn bile 5 dakikayı zor buluyor.orfoxda kullandığım için yeraltının ağır tor internetiyle beraber 2-3 dakika anca dayanabiliyor.bu süreyi daha yukarılara çekme ve bunu daha da hızlandırmak mümkün mü ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Infinity'i denemelisin.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
valla şu ana kadar hotspot shiel o da 15 snde açıyor orfoxda birazda güvenlikli sitelere 30 snyeyi buluyor ulaşması ama hala yeterli değil.bana şu ana kadar en iyi vpn söyleyin.söyleyin ki 5 sn 30 sn yerinev10 snde ve bağlanılamayan çoğu yere girsin ne bileyim eklentiler meklentiler geliştiririm ya.infinitiyi denemedim.başka dahiyane fikri olan ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Infinity'i denemelisin.
infinite vpn var.infinity göremedim link atarmısınız ?

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aynen gayet iş görüyor.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
yeteri kadar iş görmezse ben kendim vpn yapacâm.çok süper iş gören 100 dolara da satarım.yazık günah senelik 30-40dolar abonelik istiyolar.ben daha itisini yapıp 100 dolara satarım.

denedim 5 üzerinden 0 puan bağlanmıyor bile vpn servisine.hadi siz tavsiye ettiniz nasıl çalıştığını söyleyin.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
denedim 5 üzerinden 0 puan bağlanmıyor bile vpn servisine.hadi siz tavsiye ettiniz nasıl çalıştığını söyleyin.
Ben kullanmadım, konuda adı geçmiş ve linkini paylaştım.

58 bin küsur kullanıcının oyunu almış, 4.7/5.0 oy ortalamasına sahip bir uygulama ve yapılan yorumlar da daha çok olumlu yönde.

Uygulama ücretsiz yalnız reklamlar var. Aşağıda, kullanımına ilişkin bir video buldum;
bağlanmıyorsa senin telefonunun bağlantı ayarlarında sorun olabilir
Ve her bulduğun vpn uygulamasını telefonuna yükleme.

yeteri kadar iş görmezse ben kendim vpn yapacâm.çok süper iş gören 100 dolara da satarım.yazık günah senelik 30-40dolar abonelik istiyolar.ben daha itisini yapıp 100 dolara satarım.
Yani, hani yap böyle bir şey de, gururla kullanalım. Ama bu kadar da pahalı olmasın tabi. :)

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
olabilir.ama 30-40 dolara yıllık kiralatıyolar.hiçbir faydası da yok üstelik premiumda bile reklam geliyor.reklamdan kyrtulmak için ayrıca para ödemen gerekiyor.

olabilir.ama 30-40 dolara yıllık kiralatıyolar.hiçbir faydası da yok üstelik premiumda bile reklam geliyor.reklamdan kyrtulmak için ayrıca para ödemen gerekiyor.ben 100 dolara yapıcam.onun yapaca şeyin biraz kalitesini 30-40 dolara satarım.adamlar satmıyor bile.hadi 100 tlye olur size.parana göre.

Son düzenleme:

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
arkadaşlar vpnlerin hemen hemen hepsi ücretli ücretsiz farketmez en fazla tutukluluk yapmadan dayanabilen vpn bile 5 dakikayı zor buluyor.orfoxda kullandığım için yeraltının ağır tor internetiyle beraber 2-3 dakika anca dayanabiliyor.bu süreyi daha yukarılara çekme ve bunu daha da hızlandırmak mümkün mü ?
deep web e mi giriyorsun orfox kullanıyon

Ekli dosyayı görüntüle 44951
hız ın böyle ise kasması normal ama değilse çok sitedendir yani vpn yavaşlatmıyor o kadarda (hız testi bana ait :D)

Son düzenleme:

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
deep web e mi giriyorsun orfox kullanıyon

Ekli dosyayı görüntüle 44951
hız ın böyle ise kasması normal ama değilse çok sitedendir yani vpn yavaşlatmıyor o kadarda (hız testi bana ait :D)
aynen deep webe giriyorum.orfoxdan normal google hızlı giriyor ama torun sitelerinde hızı düşüyor.çözüm bulursanız söyleyin.

EvansLambda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Serverleri stabil ve sürekli bir VPN bulmak zor. Yapabilirsen VPS ile OpenVPN kurman daha kullanışlı olur.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
aynen deep webe giriyorum.orfoxdan normal google hızlı giriyor ama torun sitelerinde hızı düşüyor.çözüm bulursanız söyleyin.
vpn üzerinden ya da tor üzerinden vpn kullanırsan performansın baya düşer bunu araaştır bak internetinin ıp si stabil olmadığından ping ya da jitter patlaması yaşarsın yani bu normal ama eğer vpn siz tor kullanırsan performansın düzelir

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
onu da denedim tora bazen bağlanıyor devlet bazen engelliyor.vpn kurarsan anında bağlanıyor orbota da.vpn kurdun mu ?ceza dinlemiyor.bir süre idare edip sonra tutukluluk yapıyor ya da bazı onion sitelere girmiyor.bilgisayardab program yapıp charter webe kadar girdim ama bilgisayar pek kullanamadığım için şu sıralar androidden giriyorym.bunu kesin ayrıntılı bir çözümü var mı ?

bir de her saat başı duruyor bilgisayar da bile.vpn sayesinde yanlış bişiy yapsan bile yakayı ele vermemiş oluyorsun.vpn kurmazsan saat başı otomatik denetliyor devletler.bunu hissedebiliyorum.
vpnsiz de bir siteye bağlanmak en az 15-30 dakika ya da hiç bağlanmıyor.başka çözüm önerisi olan ?

Son düzenleme:

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
purevpn ve expressvpn şuana kadar en iyileri

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
hepsini kullandım.en az 100 tane vpn kullandım.teker teker inceledim.ama normal internette iyi olabilir ama deep webi denetliyen var.
değişik dwğişik şeyler var.programsız androidden ayarlardan vpn nasıl kuracağiz ?

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
hepsini kullandım.en az 100 tane vpn kullandım.teker teker inceledim.ama normal internette iyi olabilir ama deep webi denetliyen var.
değişik dwğişik şeyler var.programsız androidden ayarlardan vpn nasıl kuracağiz ?

ücretsiz bi servisler var haftalık vpn sunucuları dağıtıyorlar windows'ta kurmayı biliyorsan android'de de aynı

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
tor guard vpn kurayım ya da tor bilmem ney vpn.arkadaşım öyle dedi.kod yazıp vpn yapmaya üşeniyorsan ya da bişiy bilmiyorsan tor ekibi tarafından yapılan vpnlere girebilirsin dedi.çünkü tor ekibi daha iyi biliyor dedi arkadaşım .kendisi kullanmış tor ağı üzerinde daha etkili diyor.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
onu da denedim tora bazen bağlanıyor devlet bazen engelliyor.vpn kurarsan anında bağlanıyor orbota da.vpn kurdun mu ?ceza dinlemiyor.bir süre idare edip sonra tutukluluk yapıyor ya da bazı onion sitelere girmiyor.bilgisayardab program yapıp charter webe kadar girdim ama bilgisayar pek kullanamadığım için şu sıralar androidden giriyorym.bunu kesin ayrıntılı bir çözümü var mı ?

bir de her saat başı duruyor bilgisayar da bile.vpn sayesinde yanlış bişiy yapsan bile yakayı ele vermemiş oluyorsun.vpn kurmazsan saat başı otomatik denetliyor devletler.bunu hissedebiliyorum.
vpnsiz de bir siteye bağlanmak en az 15-30 dakika ya da hiç bağlanmıyor.başka çözüm önerisi olan ?
bu arada THT den onion adreslerine bakıyorsun tor ayarlarında yüksek güvenliği normal güvenlik yap performans artabilir

tor haricinde başka bir tarayıcı daha deep web e giriyor onun adını hatırlamıyorum ama onu araştır ondan girersen belki performans artar

Son düzenleme:

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
orfox ayarlarında hangisini seçeyim.standart ,safer,safest.standart seçili .müsik şeyine filan girmiyor.

buldum buldum.link bu.
https://play.google.com/store/apps/details?id=onion.fire
ama sizde işe yarar mı ?bilemem.çünkü telefonumda çalışıyor tabletimde çalışmıyor.
eskisinden daha iyi.
böyle konuşa konuşa tartışa tartışa yeni şeyler öğreniyoruz.çook saol.

tarayıcı süper jet gibi ama hala bazı yerlere giremiyor.bu tavsiye için saol.bir de hala ekran görüntüsü alınamıyor.ama hız anında giriyor hiç bekleme yok.bazı yerlere hala giremiyor.

bunu tor nasıl kullanılır ?diye ayrı konu açacağım zaten.tor kullanımı detaylı diye.herrkes bildiklerini yazar oraya.

Konuyu açıyorum adı Tor ağı kullanımi.

Son düzenleme:

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
orfox ayarlarında hangisini seçeyim.standart ,safer,safest.standart seçili .müsik şeyine filan girmiyor.

buldum buldum.link bu.
https://play.google.com/store/apps/details?id=onion.fire
ama sizde işe yarar mı ?bilemem.çünkü telefonumda çalışıyor tabletimde çalışmıyor.
eskisinden daha iyi.
böyle konuşa konuşa tartışa tartışa yeni şeyler öğreniyoruz.çook saol.

tarayıcı süper jet gibi ama hala bazı yerlere giremiyor.bu tavsiye için saol.bir de hala ekran görüntüsü alınamıyor.ama hız anında giriyor hiç bekleme yok.bazı yerlere hala giremiyor.

bunu tor nasıl kullanılır ?diye ayrı konu açacağım zaten.tor kullanımı detaylı diye.herrkes bildiklerini yazar oraya.

Konuyu açıyorum adı Tor ağı kullanımi.
artık performansın normal mi

standart ı seç

Son düzenleme:

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
daha düşük varsa onu seç

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
bilmiyorum bak bu işe yarayabilir.bu tartışmalar bana çok şey kattı.40 yıl düşünsem orfox harici programın girdiğini bilemezdim.orfox =bilgisayardaki internet explorer.fire.onion browser=bilgisayardaki chrome.aradaki fark.

dediğini deneyeceğim.belki vardır.dediğin gibidir.

Son düzenleme:

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Ben iPhone'da Opera VPN kullanıyorum gayet hızlı fakat tek bir sorunu var ara sıra Arapça, Rusça falan oluyor. Benden mi kaynaklanıyor bilmem nfasufasıufbsuas.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Ben iPhone'da Opera VPN kullanıyorum gayet hızlı fakat tek bir sorunu var ara sıra Arapça, Rusça falan oluyor. Benden mi kaynaklanıyor bilmem nfasufasıufbsuas.
hayır.dediklerin genel sorunlar.yapandan kaynaklanıyor.

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
turbo vpn güzel.onu tercih edebilirsiniz

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
vpn ıp yi belli ediyor tarayıcı vpn si lazım o da 1 tor 2 microsoft...(ismini tam hatırlamıyorum ):D:D

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Son düzenleme: