Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Dolar 4,80 Troller kayıp. :D :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Abi ne oluyor sürekli bindelik dilimde de olmsa yükseliyor.
4,8037 idi 4,8081 oldu

---- Mesajlar birleştirildi ----

4,8109 hayırlı uğurlu olsun.

Son düzenleyen moderatör:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
4.58'ken almadık, tüh! Amaaan, bunlara her şey müstehak ama olan bize de oluyor işte.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yine şahlanıyoruz hep şahlanıyoruz. Şahlanmaj çok zevkli :D
Screenshot_20180711-184947.jpg

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Allahın verdiği beyni kullanmayıp, oy kullanan cahillere sesleniyorum, Allah sizin gibi nankörleri bildiği gibi yapsın.

Nerde o ben dolar yükselmeye devam edicek dediğimde hayır, her şey normalde dönücek çok şükür diyen tek haneli zekalılar.

Yeni bakanlar açılınca Hamd olsun, şükürler olsun, Allah hayrılara vesile etsin diyip Alllahın verdiği beyni elinin tersiye itip, Damadını devletin hazinesinin, maliyesinin, ekonomisinin başına geçirirken hiç mi düşünmediniz bunun dünyada ki ticaret boyutunda adaleti ne derece aşağı çekip doların yukarı ivmelenmesini sağlacağını ?

Benimki de laf işte. Bunlarda o kafa var ya sanki.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Allahın verdiği beyni kullanmayıp, oy kullanan cahillere sesleniyorum, Allah sizin gibi nankörleri bildiği gibi yapsın.

Nerde o ben dolar yükselmeye devam edicek dediğimde hayır, her şey normalde dönücek çok şükür diyen tek haneli zekalılar.

Yeni bakanlar açılınca Hamd olsun, şükürler olsun, Allah hayrılara vesile etsin diyip Alllahın verdiği beyni elinin tersiye itip, Damadını devletin hazinesinin, maliyesinin, ekonomisinin başına geçirirken hiç mi düşünmediniz bunun dünyada ki ticaret boyutunda adaleti ne derece aşağı çekip doların yukarı ivmelenmesini sağlacağını ?

Benimki de laf işte. Bunlarda o kafa var ya sanki.
SUS LAN ŞAHLANIYORUZ SENİ GİDİ KANI BOZUK DIŞ GÜÇLERİN OYUNCAĞI SENİ

Demeseler bari öyle değil mi? Bir tek o bahane kaldı çünkü. :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
1531332194914.png

Onlara göre halada doların değeri çok ucuz galiba. 1 dolar 20 Türk Lirası olunca mı müdahale etmeyi düşünecekler acaba?
Türkiye hiçten direk var olan bir ülke değil. Milyonlarca insanın emeği geçmiş bu ülkenin ekonomisini yerle bir ediliyor. Cidden yazık bizlere. Çektiğimiz acılar yetmiyormuş gibi.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Her ne kadar kendi hikayemizin kahramanı olsakta hayat her zaman bize kendimiz olma şansını tanımaz hikaye bizimdir ama kontrol kaderin elindedir..

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Çok değil bir kaç yıl sonra bileklerimi keserek intihar etmeyi planlıyorum. Yaşadıklarımın hiç bir mantıklı açıklaması yok.

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
7500 sayfa nedir arkadaş, veritabanın yarısını bu konu işgal ediyor olmalı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Marka fanboyluğu hastalıktır. Markacılık hastalıktır. Kim neyi iyi veriyorsa alın geçin.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Kendisi aşırı bir reyiz bağımlısı, tam bir aktroll kişilik. Ben ne diyorum o ne diyor.. Hani tek yaptığım şey Muharrem İnce'ye oy vermek..
af8913bd8ca006f9df798e55ee13e542.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendisi aşırı bir reyiz bağımlısı, tam bir aktroll kişilik. Ben ne diyorum o ne diyor.. Hani tek yaptığım şey Muharrem İnce'ye oy vermek..
Benim tahminin, hakikat ortaya çıktığında bu arkadaşlar kadar ağır dönen ve bu arkadaşlar kadar sert yamulan bir topluluğu daha şu ömrü hayatımızda göremeyeceğiz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hala aynı yerde otluyon dersin...
zamanında zamanın partisinin zamanın bakanı demişti bakan değilken.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Tartışmaya değmez, körü körüne inanan ve sorgulamayan birisi belli ki.

-Evrendeki en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
LoL muhabbeti açmayalım lütfen, elmas hesabım kalıcı olarak uzaklaştırıldı da.

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Bu ne ki, sadece doğal hakkım olan eleştirimi iktidara yapınca, malum kitle tarafından vatan haini ilan edildim.
Ne yazık ki herkes istediğini söyleyebiliyor, sosyal medyanın zararları işte. Bilmediği bir konuda istediği gibi konuşabiliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...