Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
En küçük bir şeyden ban yiyorum. Şu anda bile banlıyım :D kasımda açılıcak hayırlısıyla.

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
neyden dolayı ban yediniz? :D
Steamde nasıl level atlanır adlı konu açtım. Konum yayımlanmadı bile sadece onaya gitti. Akşam geldiğimde kasım ayına kadar herhangi bir etkileşimde bulunamazsınız gibi bir yazı çıktı. Birkaç bot ismi paylaşmıştım büyük ihtimalle reklam sandılar. Arada kaynadık işte bekliyoruz bakalım :D

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Steamde nasıl level atlanır adlı konu açtım. Konum yayımlanmadı bile sadece onaya gitti. Akşam geldiğimde kasım ayına kadar herhangi bir etkileşimde bulunamazsınız gibi bir yazı çıktı. Birkaç bot ismi paylaşmıştım büyük ihtimalle reklam sandılar. Arada kaynadık işte bekliyoruz bakalım :D
bas git o siteden uğraşma bunlarla :D

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
bas git o siteden uğraşma bunlarla :D
Çoğu webmaster ve forum sitesinde varım. Onda da üyeliğim bulunsun takılırım diye kaydolmuştum. Ayrıca satış ortamım için yeni bir platform olarak gördüm. Bakalım durum böyle devam ederse dediğiniz gibi yapıcağım :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Çoğu webmaster ve forum sitesinde varım. Onda da üyeliğim bulunsun takılırım diye kaydolmuştum. Ayrıca satış ortamım için yeni bir platform olarak gördüm. Bakalım durum böyle devam ederse dediğiniz gibi yapıcağım :)
bence youtube panel işine başla, iyi para kazanırsın... ytpara var... orada satarsın abone, like vs.

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
bence youtube panel işine başla, iyi para kazanırsın... ytpara var... orada satarsın abone, like vs.
Genelde şu anlık steam üzerinden uğraşıyorum. Hesap kasıp satıyorum botlarla uğraşıyorum vs. Panel işini ise araştırıyorum. Çok sevdiğim bir abimin instagram paneli var. Panel scriptleri masraflı oluyor. Ayrıca data eklemek datan yoksa api çekme işi de var. Tam olarak bilgi sahibi olmadan bu ise girmek istemem açıkçası ;)

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Ben konu da fazla soru sormaktan ban yemiştim.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Bende oradan geldim. Siyaset konularında Recep Baltaş gibi SOL'culara kapak attık diye(Delillerle) 2023 yılına kadar ban attılar. Neyse öbür Dünya'da yanacaklar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Buyrun rezalet: Ekli dosyayı görüntüle 47152

Son düzenleme:

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bende technopat netten geliyorum, konu dışında bi derdimi anlattığım için gereksiz mesajlar yüzünden 1 ay ban yedim. Benim açıldı ama hiçte oraya gitmeye hevesim yok en sdn forumun ortamı kat kat daha iyi

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Bu her yer için geçerli değil mi?
Bence degil, dolarsiz rtakak :)
Ismimi degistirdim orada, MythStroke artik.

Modlar tarafindan duzenlenmis mesaji sdn ye yollayip kendinizi hakli cikartiyorsunuz diyorlar. Yahu zaten herkes biliyor ki onun duzenlendigini, ben duzenlenmemis eski halini soyluyordum fakat unuttum artik hangisine cevap verdim falan...

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bence degil, dolarsiz rtakak :)
Ismimi degistirdim orada, MythStroke artik.

Modlar tarafindan duzenlenmis mesaji sdn ye yollayip kendinizi hakli cikartiyorsunuz diyorlar. Yahu zaten herkes biliyor ki onun duzenlendigini, ben duzenlenmemis eski halini soyluyordum fakat unuttum artik hangisine cevap verdim falan...
Konuyu bilmiyorum ama son zamanlarda biraz damga yapıştıranlar çoğaldı cidden.
Gereği yapılır muhtemelen. MythStroke ;)

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Konuyu bilmiyorum ama son zamanlarda biraz damga yapıştıranlar çoğaldı cidden.
Gereği yapılır muhtemelen. MythStroke ;)
:D
Yo o değil, daha önce buralarda technopattan nefret ediyorum falan diye konular acmistim da ona gelen tepkiler o.
Technopat de beni yanlis anlamayin diye bir konu acmistim orda yazmislardi.

Bu arada her şeye troll diyorlar ya sövecem bigün...
Sırf aktif diye dolasiyordum orada...
Burasinin aktifligi duzelmis, buradayim artik...

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ben çift tabanca gidiyorum :)
Bir TP bir SDN ama TP'nin yeri ayrı.

FiRARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Screenshot_20200408-154620.png

Ban nasıl yenir görün yazım kuralı nasıl oluyor acaba

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Vallahi sizi bilmem ama Technopat'ta gerçekten çok bilgili insanlar var. Aklıma takılan soruları Google'da aratınca Technopat başlarda geliyor. Yazım kurallarının katı olması sebebiyle forum çok düzenli duruyor. YouTube kanalında format vb. şeyler hakkında bir sürü şeyler öğrendim. Kötü bir site değil. Ayrıca üyelik açmaya gerek duymadım.
Kötü yönleriyse tabii ki var.
Technopat sitesinde samimi bir ortam yok. Üyelik açmamama rağmen çok belli oluyor. Her şey çok resmi.
Dolayısıyla tercihim SDN olacaktır.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Ben de technopat forumda maxicepteki bir linki paylaşmıştım. 10 yıl ceza yedim.

Reaksiyon puanı
6,381
Technopat, Recep Baltaş'ı memnun etmek için açılmış bir forum gibi geliyor bana.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Beğenmiyorsanız çıkış butonu sağ üst köşede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit --- Burası sosyal değilmi? Yine yalnış yere yazdım bak. :(
?

Kapkaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bence her türlü bu forum daha iyi,daha samimi.Technopat çok kuralcı ve her şeye ban atıyor.Neyse ki böyle forumlar var da rahat rahat konu açıp sohbet edebiliyoruz.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Samimiyet olmadığı için hesap açma ihtiyacı bile duymadım ama bir sorun hakkında aratınca bile direk Technopat açıyor. Bilgili insan sayısı da baya fazla. Arada bilgi almak için uğruyorum. Onun dışında YouTube sayfaları da güzel çoğu bilgimi oradan öğrendim ama gerek samimiyeti gerek çok sıkı olmayan kurallarıyla tercihim SDN forum.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Şurda daha başlığa acil yardım yazanları gördükce çok da iyi yapıyorlar diyorum herzaman. Hem bu tip forum kurallarını ihlal edenlere hemde bunlara cevap verip devamını getirenlere uyarı şart başka akıllanmazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...