Türkiye'in İlk Spor Odaklı Dijital Platformu - S Sport Plus

Bu konuyu okuyanlar

Eagle28

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Premier Lig, Formula1, NBA, Çin Ligi, MotoGP, Tenis ve Dönüş turnuvalarını telefon, tablet, bilgisayar'dan, chromecast ya da air play ile TV'den canlı izleme olanağı sağlayan OTT platformu açılmış. Play Store ya da Apple Store'dan uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Şuan site de geçmişte yayınlanan bir çok Premier lig, NBA, Formula1 ve dövüş sporları izlenebiliyor. Yayınlar HD yayın formatında.

30 gün ücretsiz deneme süresi var üye olup deneyebilirsiniz beğenmezseniz iptal edip ücret ödemeyebilirsiniz. Ben içeriklere baktım yayın kalitesi iyi özellikle F1, NBA ve Premier lig tutkunları için ideal bir platform gibi.

İki farklı üyelik tipi var Aylık: 17.99 TL Yıllık: 159.99 TL , üye olurken kredi kartı bilgilerini alıyor ama ücret çekilmiyor. 30 gün sonra üyelik tipinize göre ücret çekiliyor. 30 gün içinde iptallerde ücret alınmıyormuş.

barankara94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
www.ssportplus.com

Premier Lig, Formula1, NBA, Çin Ligi, MotoGP, Tenis ve Dönüş turnuvalarını telefon, tablet, bilgisayar'dan, chromecast ya da air play ile TV'den canlı izleme olanağı sağlayan OTT platformu açılmış. Play Store ya da Apple Store'dan uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Şuan site de geçmişte yayınlanan bir çok Premier lig, NBA, Formula1 ve dövüş sporları izlenebiliyor. Yayınlar HD yayın formatında.

30 gün ücretsiz deneme süresi var üye olup deneyebilirsiniz beğenmezseniz iptal edip ücret ödemeyebilirsiniz. Ben içeriklere baktım yayın kalitesi iyi özellikle F1, NBA ve Premier lig tutkunları için ideal bir platform gibi.

İki farklı üyelik tipi var Aylık: 17.99 TL Yıllık: 159.99 TL , üye olurken kredi kartı bilgilerini alıyor ama ücret çekilmiyor. 30 gün sonra üyelik tipinize göre ücret çekiliyor. 30 gün içinde iptallerde ücret alınmıyormuş.

---- Mesajlar birleştirildi ----

az önce uygulamayı play store'dan telefonuma indirdim içerisinde yüzlerce başta premier lig NBA olmak üzere içerikler var bir kaç tanesine baktım görüntü kalitesi iyi canlı yayınlanan voleybol maçı vardı bi süre baktım donma takılma olmadı haftasonu formula 1'i canlı yayınlanacakmış bakıcam izlenimlerimi paylaşırım bu arada bu platform Sadettin Saran'ın firması olan Saran Medya'ya aitmiş.

Son düzenleme:

catzmusic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değişik aletlerde android app ve web platforumlarda denedim hiç bir canlı yayın maçını seyredemedim 30 saniyede donma bağlant hatası veriyor aklı olan bu sorunların çözülmesini bekler abone olmak için piyasada ki rakipleri içinde en kötü hizmet bunlarda..