Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
16,118
eşekler kovalasın alayını onlara develer de katılsın alayını kıtlasınlar...
私は正方形の心に入れた
bu ne ya? bir yerde gördüm ...

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Erken Seçim 2018 bölümünde mesaj yazan arkadaşlar. Lütfen hakaret içeren mesajlar yazmayın. Denetimden geçmeyecektir.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Seçimden dolayı olsun olmasın daha önceden tartışalım tartışmayalım beni seven sevmeyen nefret eden herkese teşekkür ederim.Benimle bu forumu paylaştınız guzel konularımız oldu insanlara yardımcı olduk sevindik mutlu olduk sohbet ettik güldük neşelendik şehit kavga vb. haberler geldi üzüldük.Yeri geldi ekonomi yeri geldi eğitim yeri geldi ana konu teknoloji tartıştık.Abilerim ablalarım kardeşlerim sevgili üyeler ... Bundan sonra yakın zamanda açtığım WT konusu dışında forumda aktif olmayacağım.Anlayacağınız @Fragger,@eronis diğer üyler ve her ne kadar denese de başaramayan @utkuversus un yolundan gideceğim. Bana çok yardımınız dokundu buradan ve sizden birçok şey öğrendim.Ne yaşanırsa yaşansın ya da ne yazılırsa yazılsın hepinizden razıyım ben hakkımı helal ettim sizde edin.Yarın itibariyle beni WT konusunda görebileceksiniz.Hepinizi tek tek etiketlemek isterdim ancak uzun suredir forumda göremediğim insanlar var.Veya aslında çok sevdiğim ama üye olarak ismini görünce hatırlayacağım.Eğer telegram gibi başka platformlarda üyleiğiniz varsa verebilirsiniz bana oradan ister wt ister başka konularda soru sorabilir veya müsaitsem konuşabiliriz.Uzun tuttum farkındayım ama en sonuna geldim.En ama en önemlisi kendinize çok iyi bakın.Benim gibi yapmayın gelip geçici gündemler yüzünden ne canınızı sıkın ne kalp kırın ne de başkalarinın sizi daraltmasına izin verin.Hoşçakalın !!!

Dayanamadım yine :)
@Murat Burç
@F1kan (abi senin telegram açman şart bu kardeşinin senden öğreneceği çok şey var)
@syfsn
@HalktanBiri
@ConfickerBelasi
@by efsane
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Cyb3r_K1ng
@Mrtaltg
@rawkid
@Ben Kenobi
@Sucrofe

(ismini unuttuğum kusura bakmasın ya da telegramı olan beni etiketlesin)

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Seçimden dolayı olsun olmasın daha önceden tartışalım tartışmayalım beni seven sevmeyen nefret eden herkese teşekkür ederim.Benimle bu forumu paylaştınız guzel konularımız oldu insanlara yardımcı olduk sevindik mutlu olduk sohbet ettik güldük neşelendik şehit kavga vb. haberler geldi üzüldük.Yeri geldi ekonomi yeri geldi eğitim yeri geldi ana konu teknoloji tartıştık.Abilerim ablalarım kardeşlerim sevgili üyeler ... Bundan sonra yakın zamanda açtığım WT konusu dışında forumda aktif olmayacağım.Anlayacağınız @Fragger,@eronis diğer üyler ve her ne kadar denese de başaramayan @utkuversus un yolundan gideceğim. Bana çok yardımınız dokundu buradan ve sizden birçok şey öğrendim.Ne yaşanırsa yaşansın ya da ne yazılırsa yazılsın hepinizden razıyım ben hakkımı helal ettim sizde edin.Yarın itibariyle beni WT konusunda görebileceksiniz.Hepinizi tek tek etiketlemek isterdim ancak uzun suredir forumda göremediğim insanlar var.Veya aslında çok sevdiğim ama üye olarak ismini görünce hatırlayacağım.Eğer telegram gibi başka platformlarda üyleiğiniz varsa verebilirsiniz bana oradan ister wt ister başka konularda soru sorabilir veya müsaitsem konuşabiliriz.Uzun tuttum farkındayım ama en sonuna geldim.En ama en önemlisi kendinize çok iyi bakın.Benim gibi yapmayın gelio geçici gündemler yüzünden ne canınızı sıkın ne kalp kırın ne de başkalarinın sizi daraltmasına izin verin.Hoşçakalın !!!

@Murat Burç
@F1kan (abi senin telegram açman şart bu kardeşinin senden öğreneceği çok şey var)
@syfsn
@HalktanBiri
@ConfickerBelasi
@by efsane
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Cyb3r_K1ng
@Mrtaltg
@rawkid
@Ben Kenobi
@Sucrofe

Helal olsun kardeşim. Allaha emanet ol. :)
Kısmet avatarını değiştirdiğin güneymiş. :D

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Sandık oranı ile rakamsal oranı farklı.
Henüz 20 milyondan fazla sayilmamis oy var.
Küçük sandıklar açıldı ve tamamlandı şu ana kadar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
https://forum.shiftdelete.net/threads/sdn-forum-erken-secim.567353/ bakın burada belirtmişim erken secim harici siyaset konuşulmayacağını yoksa mesajlarını sileceğimi açıkca belirtmişim ve halen bu duruma göre inatla burayı kullanmak istemenizde özellikle art niyet aramaya başlıyacam bende lütfen bu son olsun erken secim harici siyaset yasak
Fasa fiso
Açın o zaman erken seçimdeki denetimi. adam gibi tartışamıyoruz bile habire onay bekliyoıruz. Sizin ne tarafta olduğunuz belli. Sizin demeyeyim ama onaylamayan kimse.
Oy çalınma videosu paylaşıyorum. Onaylamıyorlar. :D :D Niye acaba.
Sandık oranı ile rakamsal oranı farklı.
Henüz 20 milyondan fazla sayilmamis oy var.
Küçük sandıklar açıldı ve tamamlandı şu ana kadar.
AA'ya güven olur mu hiç? :D :D

Reaksiyon puanı
16,118

yorumsuz...
telegramım yok zaten kakao ve telegram tarih olucak hatta kahve bile tarih olucak o gün gelince çok ağlarsınız Cumhuriyet ve Laiklik düşmanları.

hayvan ve doğa düşmanları.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Seçimden dolayı olsun olmasın daha önceden tartışalım tartışmayalım beni seven sevmeyen nefret eden herkese teşekkür ederim.Benimle bu forumu paylaştınız guzel konularımız oldu insanlara yardımcı olduk sevindik mutlu olduk sohbet ettik güldük neşelendik şehit kavga vb. haberler geldi üzüldük.Yeri geldi ekonomi yeri geldi eğitim yeri geldi ana konu teknoloji tartıştık.Abilerim ablalarım kardeşlerim sevgili üyeler ... Bundan sonra yakın zamanda açtığım WT konusu dışında forumda aktif olmayacağım.Anlayacağınız @Fragger,@eronis diğer üyler ve her ne kadar denese de başaramayan @utkuversus un yolundan gideceğim. Bana çok yardımınız dokundu buradan ve sizden birçok şey öğrendim.Ne yaşanırsa yaşansın ya da ne yazılırsa yazılsın hepinizden razıyım ben hakkımı helal ettim sizde edin.Yarın itibariyle beni WT konusunda görebileceksiniz.Hepinizi tek tek etiketlemek isterdim ancak uzun suredir forumda göremediğim insanlar var.Veya aslında çok sevdiğim ama üye olarak ismini görünce hatırlayacağım.Eğer telegram gibi başka platformlarda üyleiğiniz varsa verebilirsiniz bana oradan ister wt ister başka konularda soru sorabilir veya müsaitsem konuşabiliriz.Uzun tuttum farkındayım ama en sonuna geldim.En ama en önemlisi kendinize çok iyi bakın.Benim gibi yapmayın gelip geçici gündemler yüzünden ne canınızı sıkın ne kalp kırın ne de başkalarinın sizi daraltmasına izin verin.Hoşçakalın !!!

@Murat Burç
@syfsn
@HalktanBiri
@ConfickerBelasi
@by efsane
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Cyb3r_K1ng
@Mrtaltg
@rawkid
@Ben Kenobi
@Sucrofe

Hakkım varsa helal olsun. Keşke gitmeseydin.

Reaksiyon puanı
602

yorumsuz...
telegramım yok zaten kakao ve telegram tarih olucak hatta kahve bile tarih olucak o gün gelince çok ağlarsınız Cumhuriyet ve Laiklik düşmanları.

hayvan ve doğa düşmanları.
ConfickerBelasi bende hangi Android sürümü var çok eski. :D
Android-x86.PNG

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bana tatil yapmak şart sanırım. Yorgunluk ve biraz da uyku hissediyorum. :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Evet olaylar başladı.Kendini akıllı sanan bazı parti magandaları silah atıyorlar.Sizin yüzünüzden masum olan bir insan eve do erken olse ne olacak.Haysiyetsizler sizin yüzünüzden Wt ye gidemedim.İnsan olun insan.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Evet olaylar başladı.Kendini akıllı sanan bazı parti magandaları silah atıyorlar.Sizin yüzünüzden masum olan bir insan eve do erken olse ne olacak.Haysiyetsizler sizin yüzünüzden Wt ye gidemedim.İnsan olun insan.
Bizim burada da durum aynı.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Bizim burada da durum aynı.
Bu nedir kardeşim ya dünyanın baska neresinde var silahla sevinmek kavga çıkartmak mahalle meydanında ses yükseliyor ne oldu bilmiyorum biri can vermis bile olabilir aha bak yazarken bir şarjor daha siktı kafadan bacaklilar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bunların hepsine emniyet açık şarjör dolu namlu yağlıylek o silaha oturtacaksın sonra da o silahla 100 metre koşusuna çikartacaksın silah patlarsa olecek patlamazsa arkası ikiye ayrilacak.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,171

@Murat Burç
@syfsn
@HalktanBiri
@ConfickerBelasi
@by efsane
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Cyb3r_K1ng
@Mrtaltg
@rawkid
@Ben Kenobi
@Sucrofe

Yeri geldi ben gittim Murat gitti utku gitti...
Yinede sen bu işin ucunu açık burak. forumda siyaset yasaklanınca belki geri dönersin.

Bu arada seni telegram ile tanıştıran kardeşinide unutma:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yinede sen bu işin ucunu açık burak. forumda siyaset yasaklanınca belki geri dönersin.

Ben gitmedim beni banladırlar.
Ama dur 1 günlüğüne gitmiş olabilirim.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Bunların hepsine emniyet açık şarjör dolu namlu yağlıylek o silaha oturtacaksın

Unuturmuyum hiç zaten dediğim gibi tam değil sadece konulara bakarım belki biraz ve WT konusuna yazarım burda basladım burdan bitirelim.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Konunun adı "Söyle Rahatla", ben de söyleyerek rahatlıyorum: "Türkiye kaybetti". İnşallah yanılırım, hayırlı uğurlu olsun.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Erken Seçim 2018 bölümünde görüyorum. Bazıları oy çalıyorlar diyor. Yalan haber yapıyorlar. Onlara sesleniyorum, bunu ispatlayın. İftira ile olmaz. Buna Youtubedeki editli videolar dahil değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...