Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bixby Button Remapper tarzı programlar var , onlarla istediğin şekle büründürülüyor. Birkaç tanesini deneyip en sıkıntısız en sorunsuz olanı deneyebilir ve karar verirsin. ( 2 tanesini deneyip onlar içinden karar vermiştim, fakat isimleri birbirine çok benzer olduğundan bakıp hangileriydi bulamadım. Ücretsiz olanlardı kullandıklarım. 1 tanesi gerçekten çok esnek ve kullanışlı idi. ) ismini bulabilirsem genede yazarım.

Google Play'de Android Uygulamaları

şunun olma ihtimali var : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phascinate.bixbybuttonremapper
Ben şunu satın aldım. Çok daha kapsamlı bir program diğerine göre bilginiz olsun.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.bxactions.pro

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Galaxy Note8 (SM-N950F)
son güncelleme
Notify Update

Yazılım güncellemesi bunlarla sınırlı kalmamak üzere şunları içermektedir
Cihazınızdan en iyi sonuçları almak için lütfen cihazınızı güncel tutun ve yazılım güncellemelerini düzenli olarak kontrol edin.
※ Verilerin indirilmesi ve ilgili davranışlar nedeniyle cihazın sıcaklığı, yazılım yükseltmesi veya güncellemesi sırasında geçici olarak artabilir.

Yapı Numarası : N950FXXS3CRF1
Android sürümü : Oreo(Android 8.0.0)
Yayın Tarihi : 2018-06-22
Güvenlik yaması düzeyi : 2018-06-01
· Cihazınızın güvenliği iyileştirildi.

Yapı Numarası : N950FXXU3CRE5
Yayın Tarihi : 2018-05-27

Yapı Numarası : N950FXXS3CRD2
Yayın Tarihi : 2018-04-20

Yapı Numarası : N950FXXU3CRC1
Yayın Tarihi : 2018-03-23
Android Oreo ile Samsung Experience 9.0 yükseltmesi
Samsung Experience 9.0, sizin gibi kullanıcıların geri bildirimleri temel alınarak oluşturulan yeni, heyecan verici Samsung ve Google özellikleriyle Android Oreo'yu sunar.
Yükseltme sırasında güvende tutmak için önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririz.
Samsung Pay, Samsung Internet, Samsung Notes ve E-posta dahil olmak üzere bazı uygulamalar işletim sisteminizi güncellemeden önce tek tek güncellenmelidir.
İşte yenilikler.
Biyometrik bilgiler
Güvenliğinizi artırmak için biyometrik verileri (yüz, parmak izleri ve irisler) kullanan özellikler sadece güvenli ekran kilidi türleriyle (desen, PIN veya şifre) kullanılabilir. Güvenli olmayan bir ekran kilidi türüne (Kaydırma veya Hiçbiri) geçtiğinizde Samsung Pay ve Samsung Pass gibi uygulamalarda kilit açma ve doğrulama için biyometrik doğrulama askıya alınır. Mevcut olarak güvenli olmayan bir ekran kilidi türüyle biyometrik verileri kullanıyorsanız yükseltmeden sonra kullanabilmeye devam edeceksiniz ancak güvenli bir ekran kilidi türüne geçmeniz önerilir.
Quick Panel
- Bildirim kategorileriyle her uygulama için bildirimleri yönetin (sadece desteklenen uygulamalar).
- Şu anda görünmeyen bildirimler için bildirim panelinin altında simgeler gösterilecek.
Ana Ekran
- Uygulama içinde genel veya önerilen görevlerin kısayollarını göstermek için bir uygulamaya dokunup basılı tutun (sadece desteklenen uygulamalar).
- Uygulama simgelerindeki bildirim işaretleri, bildirim paneliyle bağlantılıdır. Bir konumdaki bildirimi temizlediğinizde diğer konumdaki bildirim de temizlenir.

Samsung Klavye
- Araç çubuğu yararlı işlevlere hızlı erişim sağlar.
- GIF klavyesi GIF'ler gönderebilmenizi sağlar.
- Daha çok yüksek kontrastlı klavye mevcuttur.

Sistem Performansı
- Performansı ve pil ömrünü iyileştirmek için arka plan servisleri kısıtlandı.
- Şu anda çalışan uygulamalar her zaman bildirim panelinde gösterilir.

Edge ekranı
- Daha iyi Edge paneli görünürlüğü için iyileştirilmiş yazı tipi boyutu, renk ve diğer ayarlar.
- Konumunu değiştirmek için Edge paneli koluna dokunup basılı tutun.
- Uygulamalar için 3 yeni Edge aydınlatma efekti ve renk kişiselleştirme eklendi.

Kilit Ekranı ve Always On Display
- Kilit ekranı ve Always On Display için yeni saat şekilleri.
- İstediğiniz görünümü elde etmek için bildirimlerin şeffaflığını ayarlayın.

Smart View
- Başka bir ekrana yansıtırken telefonunuzun ekranının kararmasını sağlayın.

Samsung account
- Çoklu uygulamalar için hesap ayarlarınızı ve profil bilgilerinizi kontrol edin.
- Profil bilgilerinize ve hesap ayarlarınıza erişmek için ana Ayarlar sayfasında profil resminize dokunun.

Samsung Cloud
- Sadece Samsung Cloud'da depolanan fotoğrafları ve notları görüntüleyip yönetin.
- Her tür dosyayı Samsung Cloud Drive'da depolayın.
- Silmek veya geri yüklemek için yedeklerinizden belirli ögeleri seçin.
- Her bir yedeğin ne kadar büyük olduğunu ve kaç öge içerdiğini görün.

Samsung Dual Messenger
- İki hesabı aynı anda kullanabilmek için bir mesajlaşma uygulamasının ikinci kopyasını yükleyin. Telefon numaralarını kullanarak hesapları doğrulayan uygulamalar için her hesapta farklı bir telefon numarasına ihtiyacınız olur.
- İkinci hesabı yüklemek için Ana ekranda veya Uygulamalar ekranında bir mesajlaşma uygulamasına dokunup basılı tutun ya da Ayarlar - Gelişmiş özellikler - Dual Messenger bölümüne gidin.

Cihazımı Bul
- Telefonunuz kaybolduğunda Güvenli Klasör'ü Samsung Cloud'a uzaktan yedekleyin.
- Cihazımı Bul özelliğini kullanarak Samsung Pass'i kilitleyin.

Samsung DeX
- Samsung DeX'i faresiz kullanmak için telefonunuzu dokunmatik yüzey olarak kullanın.
- Ekranınıza daha iyi şekilde sığmak için birden fazla çözünürlük (HD+/FHD/WQHD) desteği eklendi.

Diğer iyileştirmeler
- Bluetooth artık, AAC ve Sony LDAC gibi yüksek kaliteli ses kodeklerini destekler.
- Video oynatıcıda otomatik tekrar ve 2x hız seçeneği bulunur.
- Ses Kaydedici, kayıt sırasında aramaları rahatça engellemek için akıllı ipuçları sunar.
- E-posta, Microsoft Exchange ActiveSync e-postalarını işaretlemenizi sağlar.
- Samsung Health'in yeni yapışkan bildirimi adım sayınızı bir bakışta görebilmenizi sağlar.
- Saat artık Yatay mod ve zamanlayıcı sesi seçeneklerini içerir.
- Dijital saat widget'ı, üstüne dokunduğunuzda doğrudan Saat uygulamasına gider.
- Samsung Pass'e üçüncü taraf uygulamalarındaki kullanıcı adlarını ve şifrelerini yönetme özelliği eklenmiştir.

Yapı Numarası : N950FXXU3BRA8

Android sürümü : Nougat(Android 7.1.1)

Yayın Tarihi : 2018-02-13

Yapı Numarası : N950FXXU2BQKG

Yayın Tarihi : 2017-12-15

· Takvim, Galeri, Ses Kaydedici, Hatırlatıcı güncellendi
· Samsung DeX hatası çözüldü.

Yapı Numarası : N950FXXS1AQK9

Yayın Tarihi : 2017-12-04

Yapı Numarası : N950FXXU1AQI1

Yayın Tarihi : 2017-09-12

· Kamera uygulamasının dengesi iyileştirildi.
· Kablosuz şarj uygulamasının dengesi iyileştirildi.
· Cihazın genel performansı geliştirildi.

Galaxy Note8 (SM-N9500)
Notify Update
Build Number : N9500ZHU2CRD7

Android version : Oreo(Android 8.0.0)

Release Date : 2018-05-08

- Other bug fixes
ㆍFixed the issue that sometimes Wi-Fi signal not detected.

- Performance improvement
ㆍSmart Octopus performance enhancements

Build Number : N9500ZHU2CRD5

Android version : Oreo(Android 8.0.0)

Release Date : 2018-04-24

Samsung Experience 9.0 upgrade with Android Oreo

Samsung Experience 9.0 brings you Android Oreo, with exciting new features from Samsung and Google based on feedback from users like you.

We recommend that you back up your important data to keep it safe during the upgrade.
Some apps, including Samsung Pay, Samsung Internet, Samsung Notes, and Email, should be updated individually before you can update your OS.

Here’s what’s new.

Quick Panel
- Manage notifications for each app with notification categories (supported apps only).
- Icons will be shown at the bottom of the notification panel for notifications that aren't currently visible.

Home Screen
- Touch and hold an app to display shortcuts to common or recommended tasks within the app (supported apps only).
- Notification badges on app icons are linked with the notification panel. Clear a notification in one location, and it will also be cleared in the other location.

Samsung Keyboard
- The toolbar gives quick access to useful functions.
- The GIF keyboard lets you send GIFs.
- More high-contrast keyboards are available.

System Performance
- Background services are limited to improve performance and battery life.
- Currently running apps will always be shown in the notification panel.

Edge screen
- Improved font size, color, and other settings for better Edge panel visibility.
- Touch and hold the Edge panel handle to change its position.
- Added 3 more Edge lighting effects and color customization for apps.

Lock Screen and Always On Display
- New clock styles for the Lock screen and Always On Display.
- Adjust the transparency of notifications to get the look you want.

Smart View
- Let your phone's screen go dark when mirroring to another screen.

Samsung account
- Control your account settings and profile information for multiple apps.
- Tap your profile picture on the main Settings page to access your profile information and account settings.

Samsung Cloud
- View and manage photos and notes stored only in Samsung Cloud.
- Store any type of file in Samsung Cloud Drive.
- Select specific items to delete or restore from your backups.
- See how big each backup is and how many items it contains.

Samsung DeX
- See more apps at once by changing the app list view to full-screen.
- Use Game launcher in Samsung DeX for a full-screen gaming experience.
- Added support for 2 additional Samsung covers (LED View Cover, Clear View Standing Cover).

Other improvements
- Bluetooth now supports high-quality audio codecs, including AAC and Sony LDAC.
- Voice Recorder provides smart tips to conveniently block calls while recording.
- Email lets you flag Microsoft Exchange ActiveSync emails.

Build Number : N9500ZHS2BRC2

Android version : Nougat(Android 7.1.1)

Release Date : 2018-03-27

- The latest Android security patch has been applied.
ㆍDevice security has been further enhanced.

Build Number : N9500ZHU2BRB6

Release Date : 2018-03-19

Build Number : N9500ZHU2BRB1

Release Date : 2018-02-08

- Other bug fixes
ㆍFixed an application force closed issue with specific SIM card inserted.
- Improved performance
ㆍPerformance of media scanner improves.

Build Number : N9500ZHU2BRA2

Release Date : 2018-01-25

- Other bug fixes
ㆍFixed an issue that the Camera Live Foucs function does not run on some device.

Build Number : N9500ZHU2BQL1

Release Date : 2018-01-03

- A guide pop-up appears when some compatibility problems occur.
- Other bug fixes
ㆍFixed an issue that of forcibly terminating when executing the menu with the contact application.

Build Number : N9500ZHU2BQK4

Release Date : 2017-12-08

Build Number : N9500ZHU2BQK1

Release Date : 2017-11-21

- Improved performance
ㆍCamera/Gallery application The related functions of Live Focus have been improved.

Build Number : N9500ZHU1AQJ1

Release Date : 2017-10-18

- Improved performance
ㆍThe Success rate of face recognition improved.
ㆍThe stability of the fingerprint recognition function improves in the state of Dual messenger.
ㆍThe stability of automatic brightness operation improved.
- Added new feature
ㆍAdded Bixby Vision Shopping function.
- Other bug fixes
ㆍFixed an issue that the Air Command function does not intermittently work is solved.

Build Number : N9500ZHU1AQI9

Release Date : 2017-09-28

- Other bug fixes
ㆍFixed an issue that Line app's camera function does not work.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Screenshot_20180623-114326_Software update.jpg

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Güncellemeden sonra telefon dahada hızlandı zaten hız konusunda bi şikayetim yoktu ama pil performansı dahada kötü oldu biyerden alıp diğerine vermişler gibi olmuş

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Güncellemeyi yükleyen varmı pil durumları nasıl eskiden bir gün giden bataryamı şimdi akşam şarja takmak zorunda kalıyorum ki bütün gün evde wifiye bağlıyım 4.5 g açık değil

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Telefonu sıfırlayıp yeniden kurdum kendine geldi güncelledikten sonra sıfırlayıp temiz bi kurulum yapmanızı tavsiye ederim

ataloko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler note 8'imi yeni aldım ama ön kamerada arka plana bokeh efektini bulamadım ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note8 kullananlarda sorun pil, hız değil. Samsung yanlış bir adım atmış.
Pildede gelişme var ben temiz kurulum yaptım pilde kendine geldi güncellemeden sonra çok kötüydü

---- Mesajlar birleştirildi ----

İyi günler note 8'imi yeni aldım ama ön kamerada arka plana bokeh efektini bulamadım ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misiniz?
Kamerayı aç arka kameradan ön kameraya geçiş yap selfie ekranı geldikten sonra ekranı sağa kaydır orda seçmeli odak var onu kullanacaksın

Son düzenleme:

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
yeni güncellemeyle ısınma sorunu çözüldü galiba.yada bana öyle geliyor :D
daha önce internet kullanırken telefonum ısınıyordu.şimdi oyun oynuyorum hiç ısınma olmuyor..yada hava nın durumuna göre telefonda ısınıyor olabilir.hava şartları telefonu etkiler mi ?

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar benim note 8 in sensörleri bozuldu daha önce başına gelen oldumu ?

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Yeni guncelleme geldi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180708-220707_Software update.jpg
    Screenshot_20180708-220707_Software update.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 335

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Telefonu aldığımdan bu zaman kadar hiçbir güncellemeyi yapmadım ihtiyaç duymadım merak ettiğim yeni gelen güncellemelerle volte uygulamısında sorun yaşarmıyız nova launcher ile bu sorunu ortanadan kaldırmıştık.

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Telefonu aldığımdan bu zaman kadar hiçbir güncellemeyi yapmadım ihtiyaç duymadım merak ettiğim yeni gelen güncellemelerle volte uygulamısında sorun yaşarmıyız nova launcher ile bu sorunu ortanadan kaldırmıştık.

Bahsettiğim SM-N9500 ithalatçı garantili cihaz bilgisi olan arkadaşlarımız bu konuda önerilirini belirtirse memnun olacağız şimdiden teşekkürler.

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bahsettiğim SM-N9500 ithalatçı garantili cihaz bilgisi olan arkadaşlarımız bu konuda önerilirini belirtirse memnun olacağız şimdiden teşekkürler.

ben 2 note8 varyasyonunu kullandım.
1. si N9500 günceldijital ithalatcı garantili SD835 olan çift simli yani sendeki Delta garantilidir sanırsam, aynısı tıpkısı işte. onda oreo ya geçmedik VOLTE vs sıkıntısı özcandelikanlı nın yöntemiyle çözüp denemeler yaptım sıkıntı sorun yok idi. ( Başka bir N9500 de ise android 8 e geçtik VoLTE artık olmuyor )
bunun çözümü şimdilik maalesef yok. Yapanların da şebeke sorunları oluyor kopuyor uçuyor bağlanmıyor vs vs. Yani görüntüde yaptım diyenlere inanma, Yapan birkaç kişi cihazı çok sorunlu hale getirmişler. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde şebeke ve başka sorunlar ortaya çıkmış.

Android 7 Marsmallow en kararlı sürümde kalıp ÖzcanDelikanlının yöntemi ile VoLTE ye devam .

Ama bankacılık işlemleri , güvenlik öncelik işse hani en son sürümlerde hep GÜVENMLİK GÜNCELLEMESİ, KARARLILIK vs yazdığından VoLTE den vaz gecersen geri dçnemewssin sorun ne kadar sürede çözülür ise, ki çok ta uzamayacak tır yani deli gibi CUSTOM ROM beklentileri var. Yani cihaz çıkalı 1 yıl olucak çok zorladı bu N9500 serisi milleti, custom rom için emin değilim yapan paralı satan dahi var diye duyumlar var, neyse BENCE sabret kal eski sürümde , zaten ben hiç sıkıntı yaşamadım ama birader aldı N9500 ü sanırım o fabrika ayarlarına dönmüştü belkide güncelleyip kullanıyordur sıon durumu bilmiyorum. VoLTE de bende takıntı değil illa olsun veya olmazsa olmazım değil.

2. si N950FD çift simli TUR CSS li bunda Oreo son sürüm var ve T.TelekomAvea ha HD+ , Vodofone hatta 4.5G Volte olayı için operatörümü arayip işlemler yaptırtıp, yazılı başvurup, sms atıp vs vs ile açtırttım. Hatta aslında direkt görüyormuş TUR Türkiye CSS sebebli.
N950FD yi anında güncelliyorum hatta burdan duyurmadan günler öncesinden manuel kontrol edip güncelliyorum genelde. sıkıntı yok.

android 7 de kalıp VoLTE nin keyfini sür eğer sıkıntı sorun vs yok ise, göreceli kavram olsada eğer çok pil sorunun sıkıntın TAKINTIN yok ise güncelleme N9500 lerde biraz pil iyileştirmesi ( bazıları tersini söylüyor ) parmak izi, iristarayıcı hızlanması gibi iyileşmeler söyleniyor.

Bu arada kıyas yapar isem N9500 olan bence daha başarılı. bir milimde olsa gönlümü fethetmiş durumda. Kamera yönünden performans yönünden radyo açısından vs... Ama güncelleme hızı VoLTE uğraşmadan kullanımı yönünden ise N950FD iyi olabilir . Tercih kullanımlara bağlı. Kamera bişe bariz bu iyi şu iyi demek çok yanlış aslında ama nedense N9500 daha hitap etti bana.

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
ben 2 note8 varyasyonunu kullandım.
1. si N9500 günceldijital ithalatcı garantili SD835 olan çift simli yani sendeki Delta garantilidir sanırsam, aynısı tıpkısı işte. onda oreo ya geçmedik VOLTE vs sıkıntısı özcandelikanlı nın yöntemiyle çözüp denemeler yaptım sıkıntı sorun yok idi. ( Başka bir N9500 de ise android 8 e geçtik VoLTE artık olmuyor )
bunun çözümü şimdilik maalesef yok. Yapanların da şebeke sorunları oluyor kopuyor uçuyor bağlanmıyor vs vs. Yani görüntüde yaptım diyenlere inanma, Yapan birkaç kişi cihazı çok sorunlu hale getirmişler. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde şebeke ve başka sorunlar ortaya çıkmış.

Android 7 Marsmallow en kararlı sürümde kalıp ÖzcanDelikanlının yöntemi ile VoLTE ye devam .

Ama bankacılık işlemleri , güvenlik öncelik işse hani en son sürümlerde hep GÜVENMLİK GÜNCELLEMESİ, KARARLILIK vs yazdığından VoLTE den vaz gecersen geri dçnemewssin sorun ne kadar sürede çözülür ise, ki çok ta uzamayacak tır yani deli gibi CUSTOM ROM beklentileri var. Yani cihaz çıkalı 1 yıl olucak çok zorladı bu N9500 serisi milleti, custom rom için emin değilim yapan paralı satan dahi var diye duyumlar var, neyse BENCE sabret kal eski sürümde , zaten ben hiç sıkıntı yaşamadım ama birader aldı N9500 ü sanırım o fabrika ayarlarına dönmüştü belkide güncelleyip kullanıyordur sıon durumu bilmiyorum. VoLTE de bende takıntı değil illa olsun veya olmazsa olmazım değil.

2. si N950FD çift simli TUR CSS li bunda Oreo son sürüm var ve T.TelekomAvea ha HD+ , Vodofone hatta 4.5G Volte olayı için operatörümü arayip işlemler yaptırtıp, yazılı başvurup, sms atıp vs vs ile açtırttım. Hatta aslında direkt görüyormuş TUR Türkiye CSS sebebli.
N950FD yi anında güncelliyorum hatta burdan duyurmadan günler öncesinden manuel kontrol edip güncelliyorum genelde. sıkıntı yok.

android 7 de kalıp VoLTE nin keyfini sür eğer sıkıntı sorun vs yok ise, göreceli kavram olsada eğer çok pil sorunun sıkıntın TAKINTIN yok ise güncelleme N9500 lerde biraz pil iyileştirmesi ( bazıları tersini söylüyor ) parmak izi, iristarayıcı hızlanması gibi iyileşmeler söyleniyor.

Bu arada kıyas yapar isem N9500 olan bence daha başarılı. bir milimde olsa gönlümü fethetmiş durumda. Kamera yönünden performans yönünden radyo açısından vs... Ama güncelleme hızı VoLTE uğraşmadan kullanımı yönünden ise N950FD iyi olabilir . Tercih kullanımlara bağlı. Kamera bişe bariz bu iyi şu iyi demek çok yanlış aslında ama nedense N9500 daha hitap etti bana.

Son güncellemeyi yapan arkadaşlarımız sorunsuz diyebilirlermi

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Edge uygulamalari telefonun sol tarafindan cikmaya basladi.eskisigibi nasil duzeltebilirim

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Edge uygulamalari telefonun sol tarafindan cikmaya basladi.eskisigibi nasil duzeltebilirim
Edge panelini aç altta ayarlar tuşu var oraya tıkla sonra sağ üstte 3 nokta olacak oraya tıkla orda edge panel kolu yazıyo ordan ayarlayabilirsin

Mustafa Beyazkoç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Telefonum, n950fd, yurt dışından alındı. Birkaç sorum olacak,

- Aşağıdaki ilk görsel telefonun VOLTE özelliğinin aktif olduğunu anlamak için yeterli mi? Başka bir ayar gerekir mi?

- telefonda bu özelliğin açık olduğunu anlamak için bu menü yeterli ise; servis sağlayıcı operatörün (benimki türk telekom) sim kartımı VOLTE ye açmasından başka engel kalmıyor mu? (Mesaj gönderdim "telefonun uyumsuz" cevabı geldi)

- bütün bu yazdıklarıma rağmen, "türkiye yazılımı yüklemeden bu iş olmaz" diyorsanız, ikinci ve üçüncü görsellerdeki bilgiler, bu yazılımın türkiye ye uyumlu mu, uyumsuz mu olduğunu gösteriyor. Şayet uyumsuzsa ve yeni yazılım yüklemem gerekiyorsa, bu yeni yazılımı yüklemenin, benim telefonuma bir dez avantajı var mı?(meselâ güncelleme alamamak, bazı özelliklerin çalışmaması falan gibi)

Son olarak, bu volte özelliği çalışır duruma gelince, nasıl anlıyacağın, test etmenin ya da çalışır olduğunu görmenin yolu nedir?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

20180713_032849.jpg SmartSelect_20180713-032602_Photo Editor.jpg SmartSelect_20180713-032705_Photo Editor.jpg

Son düzenleme:

lilamanela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
iPhone 6s plustan geçiş yaptım note 8 e hız konusunda herhangi bir şikayetim yok fakat batarya performansı benim 2 yıllık 6s plusımdan bile daha kötü bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
iPhone 6s plustan geçiş yaptım note 8 e hız konusunda herhangi bir şikayetim yok fakat batarya performansı benim 2 yıllık 6s plusımdan bile daha kötü bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
Batarya gün geçtikçe açılacaktır cihazı ne zaman aldınız ?

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
3 ay oldu telefonu alalı
Telefonunuzu şarja takın ardından sağ üst bilidirim bölümde şarj oluyor yazısına tıklayın ardından sağ üst tarafta : üç nokta üst üste ye tıklayın gelişmiş ayarlar tıklayın ikinci satırda hızlı kablolu şarjı yazısını göreceksiniz telefonunuzu şarjdan çıkarın hızlı şarjı kapatın tekrar şarja takın güle güle kullanın ;) telefon normal olarak 1 saatte dolması gerekirken daha geç tam şarj oluyor aynı şekilde daha uzun süre kullanarak karşılığını alacaksınızdır emin olun.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
3 ay oldu telefonu alalı
6.3 inç Ekran 3300 mah batarya olmasına rağmen benim şahsi görüşüm bataryası çok iyi dayanıyor s7 edgete kullanmıştım 5.5 inç Ekran 3600mah batarya olmasına rağmen batarya olarak note 8 daha başarılı işlemci avantajından dolayı