Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Moderatörler dünya görüşlerini açıklasınlar da ona göre konu açalım. Seçim başlığında 2 tane konu açtım. İkisi de yok olmuş. Seçim başlığını da
CHP-2018 ya da HDP-2018 yapın tam olsun. Keyfine gelmeyen, canının istemediği konuyu onaylamamak da nedir?

Reaksiyon puanı
5,172
Moderatörler dünya görüşlerini açıklasınlar da ona göre konu açalım. Seçim başlığında 2 tane konu açtım. İkisi de yok olmuş. Seçim başlığını da
CHP-2018 ya da HDP-2018 yapın tam olsun. Keyfine gelmeyen, canının istemediği konuyu onaylamamak da nedir?
Açtığın konu nedir...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Açacağınız konunun anlamlı, doğru ve karşı tarafa ve kimselere hakaret içermediği taktirde her konunuz, yorumunuz onaylanacaktır.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Açacağınız konunun anlamlı, doğru ve karşı tarafa ve kimselere hakaret içermediği taktirde her konunuz, yorumunuz onaylanacaktır.

Konu anlamlı, siyasi bir haber ve gerçek. Daha ne olması gerekiyor acaba? Muhalefetin aleyhine olan haberler anlamsız mı? İşinize gelmiyor diyelim. Tarafsız olun lütfen

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya da siz onayladığınız haber kaynaklarını ve konuları belirtin biz de ona göre konu açalım.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172

Konu anlamlı, siyasi bir haber ve gerçek. Daha ne olması gerekiyor acaba? Muhalefetin aleyhine olan haberler anlamsız mı? İşinize gelmiyor diyelim. Tarafsız olun lütfen

Ya da siz onayladığınız haber kaynaklarını ve konuları belirtin biz de ona göre konu açalım.
Haber niteliği bulunmayan bir haberi paylaşmışınız. Bu işlemi yapan moderatörün kararı çok doğru. Sizin en büyük eksiğiniz ne biliyor musunuz? Empati kuramıyorsunuz. Eğer biri Erdoğanın pkkyı desteklediğine dair haber diye bir konu açsa(onaylanmazdı ama) onaylandığını varsaysak ortalığı yıkardınız. Haksız mıyım?

Adminler neden oraya onaylama seçeneği ekledi biliyor musun? Forumu karıştırabilecek gönderileri engellemek için.

Ben şuanki moderatör kadrosu mesaj seçiyor cümlesini bir tek sizden duyuyorum. Ve malesef sadece bu atıflarlada yetinmiyorsunuz. Bizden bazılarını terör destekçiliği ile suçluyorsunuz. Bunlar çok ağır atıflar. Bence kendinize çeki düzen vernlmelisiniz. Eğer moderatörler mesaj seçiyor olsaydı en azından @|SeYYaH| yada @İsyankar97 burada olamazdı:)

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Allah şu atmosferi tatmayı bir gün bize de nasip eder inşallah.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
QUOTE="tiriviriap, post: 4586183, member: 549190"]

Haber niteliği bulunmayan bir haberi paylaşmışınız. Bu işlemi yapan moderatörün kararı çok doğru. Sizin en büyük eksiğiniz ne biliyor musunuz? Empati kuramıyorsunuz. Eğer biri Erdoğanın pkkyı desteklediğine dair haber diye bir konu açsa(onaylanmazdı ama) onaylandığını varsaysak ortalığı yıkardınız. Haksız mıyım?

Adminler neden oraya onaylama seçeneği ekledi biliyor musun? Forumu karıştırabilecek gönderileri engellemek için.

Ben şuanki moderatör kadrosu mesaj seçiyor cümlesini bir tek sizden duyuyorum. Ve malesef sadece bu atıflarlada yetinmiyorsunuz. Bizden bazılarını terör destekçiliği ile suçluyorsunuz. Bunlar çok ağır atıflar. Bence kendinize çeki düzen vernlmelisiniz. Eğer moderatörler mesaj seçiyor olsaydı en azından @|SeYYaH| yada @İsyankar97 burada olamazdı:)[/QUOTE]

Neyse güldüm geçtim :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Ben şuanki moderatör kadrosu mesaj seçiyor cümlesini bir tek sizden duyuyorum. Ve malesef sadece bu atıflarlada yetinmiyorsunuz. Bizden bazılarını terör destekçiliği ile suçluyorsunuz. Bunlar çok ağır atıflar. Bence kendinize çeki düzen vernlmelisiniz. Eğer moderatörler mesaj seçiyor olsaydı en azından @|SeYYaH| yada @İsyankar97 burada olamazdı:)

Neyse güldüm geçtim :)[/QUOTE]
Size tavsiyem birazda öz eleştiri yapmanız. Sürekli başkalarını eleştiriyorsunuz ama başkası size bir şey dediği zaman adamı ciddiye almıyorsunuz. Arkadaş o kadar yazmış tane tane açıklamış. Siyaset yüzünden karşıt görüşlü olsun olmasın başkasına saldırmanın bir anlamı yok.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Neyse güldüm geçtim :)
Size tavsiyem birazda öz eleştiri yapmanız. Sürekli başkalarını eleştiriyorsunuz ama başkası size bir şey dediği zaman adamı ciddiye almıyorsunuz. Arkadaş o kadar yazmış tane tane açıklamış. Siyaset yüzünden karşıt görüşlü olsun olmasın başkasına saldırmanın bir anlamı yok.[/QUOTE]

Ben yapılan açıklamaya güldüm. Neymiş haber niteliği yokmuş? Buna da mı siz karar veriyorsunuz? Siyasi bir haber ve en önemlisi işinize gelmiyor, taraf tutuyorsunuz. Konu eğer HDP AKP'Yİ DESTEKLEYECEK şeklinde olsaydı saniyesinde onaylanırdı. Ki yapılan haber, yorum ya da bir iddia değil, HDP lilerin açıklaması. Daha ne olması gerekiyordu? Resmi Gazete'de mi yayınlanmalıydı? Kusura bakmayın moderasyon konusunda sıkıntı var.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
İşbaşı günü olunca sevilmiyor. :D
Benimde ilk iş günü deneyimim anam ağladı.

Size tavsiyem birazda öz eleştiri yapmanız. Sürekli başkalarını eleştiriyorsunuz ama başkası size bir şey dediği zaman adamı ciddiye almıyorsunuz. Arkadaş o kadar yazmış tane tane açıklamış. Siyaset yüzünden karşıt görüşlü olsun olmasın başkasına saldırmanın bir anlamı yok.

Ben yapılan açıklamaya güldüm. Neymiş haber niteliği yokmuş? Buna da mı siz karar veriyorsunuz? Siyasi bir haber ve en önemlisi işinize gelmiyor, taraf tutuyorsunuz. Konu eğer HDP AKP'Yİ DESTEKLEYECEK şeklinde olsaydı saniyesinde onaylanırdı. Ki yapılan haber, yorum ya da bir iddia değil, HDP lilerin açıklaması. Daha ne olması gerekiyordu? Resmi Gazete'de mi yayınlanmalıydı? Kusura bakmayın moderasyon konusunda sıkıntı var.[/QUOTE]
Sorun var ve beğenmiyor iseniz gidebilirsiniz.Hani ülkedeki yönetimi beğenmeyen insanlarada böyle diyorsunuz ya siz.

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Ben yapılan açıklamaya güldüm. Neymiş haber niteliği yokmuş? Buna da mı siz karar veriyorsunuz? Siyasi bir haber ve en önemlisi işinize gelmiyor, taraf tutuyorsunuz. Konu eğer HDP AKP'Yİ DESTEKLEYECEK şeklinde olsaydı saniyesinde onaylanırdı. Ki yapılan haber, yorum ya da bir iddia değil, HDP lilerin açıklaması. Daha ne olması gerekiyordu? Resmi Gazete'de mi yayınlanmalıydı? Kusura bakmayın moderasyon konusunda sıkıntı var.
Taraf biz değil siz tutuyorsunuz. Haber diye paylaştığınız siteler YeniAkit ve AHaber. Bu kanalların zaten sürekli hükümet yanlısı propaganda yaptığını herkes biliyor buna yalan haberde dahil. Belki bu yüzden haber niteliği yoktur.

Son düzenleme:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Konu eğer HDP AKP'Yİ DESTEKLEYECEK şeklinde olsaydı saniyesinde onaylanırdı.

Nereden biliyorsunuz onaylanacağını, denediniz mi? Zaten reisin "Diyarbakır BOP'un yıldızı olabilir" dediğini, Barzani ile kol kola olduğunu bilmeyen yok; öyle bir konu açan olmaz. :D

Reaksiyon puanı
602
Bu renk bence iyi olmadı. Hangi renk sizce güzel olabilir?
illustrator.PNG

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Taraf biz değil siz tutuyorsunuz. Haber diye paylaştığınız siteler YeniAkit ve AHaber. Bu kanalların zaten sürekli hükümet yanlısı propaganda yaptığını herkes biliyor buna yalan haberde dahil. Belki bu yüzden haber niteliği yoktur.

:D Ya ben tabi taraf olacağım, kendi görüşümü paylaşacağım. Karşı görüşlü birisi de RTE Pkk'yı destekliyor vs diyecek. Bundan daha doğal ne olabilir? Ben üyeyim, siz de yönetici. Burada taraf olmaması gereken sizsiniz, yani yöneticiler. Konuları kendi süzgecinizden geçirmeden ve forum kurallarına uygunluğuna bakarak onaylayacaksınız.

Reaksiyon puanı
5,172
:D Ya ben tabi taraf olacağım, kendi görüşümü paylaşacağım. Karşı görüşlü birisi de RTE Pkk'yı destekliyor vs diyecek. Bundan daha doğal ne olabilir? Ben üyeyim, siz de yönetici. Burada taraf olmaması gereken sizsiniz, yani yöneticiler. Konuları kendi süzgecinizden geçirmeden ve forum kurallarına uygunluğuna bakarak onaylayacaksınız.
Kardeşim biz mi sana anlatamıyoruz yoksa sen mi anlamaya çalışmıyorsun. Biz ortalığı karıştıracak konu başlıklarını engelliyoruz. Zaten sdn forum siyaset yanlısı bir yer değil. Seçim dönemi dışında siyasete izin verilmiyor. Eğer bu durumdan memnun değilsen başka yerlere gidebilirsin. İlk başta fragger in sana karşı verdiği tepkiyi anlayamamıştım ama şimdi harbiden anlıyorum.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Naber gençler?

siyasi konulara yaş sınırı konsun 40 altı yazamasın.

Sen yazabilecek misin o zaman Config :D

Hahah, Allah'tan korkun. Konu siyaset dahi olsa korkun :D

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
siyasi konulara yaş sınırı konsun 40 altı yazamasın.
60 yaş üstü de yazmasın o zaman.Tüpsüzlükten bir parçaları eksik kalmış sanki.Baksanıza unutmuyorlar.

+Abi benzin fiyatlarına bak.
-Bizim zamanımızda tüp kurukları vardı.
+Et alamıyoruz doktora gittim demir eksikliği var sende et ciğer ye dedi doktorlar dışındakiler et yiyemiyomuş dedim çıktım.
Yemek yapacak tüp yoktu tüp.
+Abi dokar kaç lira olmuş ya gördün mü ne zamandır araba alayım diyordum bak iş yerinede bilgisayar alacaktım.
-Bizim günlerimiz tüp kuruklarında geçti işten atıldı çoğu insan tüp kurugunda telef oldu.
+Çocukları sokağa da salamıyoruz abi.Çocuk kaçırma tecavüz olayları artmış.
-Biz çocukken ne oynaması tüp kuyruğunda beklerdik.
+Abi ülke eko omisi bitmiş ülke krize gidiyor diyorlar.
-E tüp ...
+Yuh ebesinin !!! Adam yememiş içmemiş tüp kuyruğunda beklemiş.Nasıl hafıza arkadaş ya adımı hatırlamıyor bunak moruk 50 yıl öncesinin olayını hatırlıyor.Kesin oy pusulasına oy atarken kapidaki kararını unutmuştur.

Abi trol raporlardan da bir vazgeçsen de rahatlasak? :D
Mesela ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...