Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Odoganfcb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün teknosayı falan gezdim ama tatmin edici bir telefon bulamadım maalesef. Fazla ısınmayan pubg mobil oyununu rahat oynatabilecek Snapdragon 635 adeno 506 kronik sorunu Vs. olmayan1300 1400 TL ye bir telefon önerisi istiyorum. Xiomi markalardan almak istemiyorum!..

Son düzenleyen moderatör:

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ya sizi sürüyle mi gönderiyorlar tamam böyle direk uyarmakta yardım bekleyen biri için sinir bozucu ama her yerin kuralları var.Forum kurallarını okudun mu ? Başlıkta acil imdat vb. kullanımı yasak üstelik bütün her şeyi büyük yazmakta (yazışma dilinde bağırmak anlamına gelir)

Odoganfcb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece acil telefon önerisine ihtiyacım vardı. Bu yüzden böyle bir şey yazdım.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Sadece acil telefon önerisine ihtiyacım vardı. Bu yüzden böyle bir şey yazdım.
Olabilir herlesin acele işi olabilir ancak forum kuralları bu ya neyse uğraşamam mod değilim bişey değilim niye uğraşıyon ki çak reportu kapansın konu

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Ya sizi sürüyle mi gönderiyorlar tamam böyle direk uyarmakta yardım bekleyen biri için sinir bozucu ama her yerin kuralları var.Forum kurallarını okudun mu ? Başlıkta acil imdat vb. kullanımı yasak üstelik bütün her şeyi büyük yazmakta (yazışma dilinde bağırmak anlamına gelir)
Gereği yapıldı ✅

---- Mesajlar birleştirildi ----

Forumumuzda acil yardım gibi başlıklı konular açıp ve büyük harflerle yazmak yasaktır. Forumda büyük harflerle yazmak bağırarak yazmak yasaktır lütfen forum kurallarına uyalım :)

Son düzenleme: