Ekranın sağ tarafında 3 cm'lik boşluk oluştu

Bu konuyu okuyanlar

Komutan Logar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Ben Uyandım pc de takılıyım dedim steamde stick fight the game diye bi oyun var onu oynuyordum sonra ekran çözünürlüğümü değiştirdi fakat masaüstüne gelip ekran çözünürlüğüme baktığımda çözünürlük normaldi başka bi çözünürlüğe alıyorum onda bi sıkıntı olmuyor ama normalde sağ tarafda 3 cm lik yaklaşık siyah bölge var ve ekran hafif sola kaydı ne yapmam gerekli umarım anlatabilişimdir

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar Ben Uyandım pc de takılıyım dedim steamde stick fight the game diye bi oyun var onu oynuyordum sonra ekran çözünürlüğümü değiştirdi fakat masaüstüne gelip ekran çözünürlüğüme baktığımda çözünürlük normaldi başka bi çözünürlüğe alıyorum onda bi sıkıntı olmuyor ama normalde sağ tarafda 3 cm lik yaklaşık siyah bölge var ve ekran hafif sola kaydı ne yapmam gerekli umarım anlatabilişimdir

Monitörün ayarlarından ekran ölçeklendirme ayarından yapabilirsin.

Komutan Logar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Monitörün marka/modeline göre değişir. Monitörün önünde tuşlar vardır o tuşları biraz kurcalarsan yapabilirsin.
teşekkürler ben bi uğraşıyım

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkadaşlar teşekkürler ben ince ayar yaparak hallettim herşeyini elimle teşekkürler herkese

Son düzenleme: