Parmağimizi kaydirinca ekrandakilerle birlikte kayan duvar kağidi

Bu konuyu okuyanlar

darkwalkertrt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Eskiden boyle duvar kağitlarim vardi şimdi bulamiyorum nasil yapicam arkadaşlar yardim edin. Bu duvarkağidinin bi özelliği mi olmasi lazim yoksa boyutuylami alakali. Bu tür duvarkağitlarini bulabileceğim biryer var mi?

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
tam olarak neyi kasdediyorsunuz anlamış değilim.anlarsam yazarım.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
mesela bir resim var, ekranda yalnızca bir kısmını görüyorsunuz kaydırarak resim ekranla birlikte hareket ediyor ve resmin görünmeyen tarafını gösteriyor.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
tamam.biliyorum ben onu benim tablette de oluyor ama her resimde olmuyor bazı kayabilen resimler var öyle oluyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
tamam.biliyorum ben onu benim tablette de oluyor ama her resimde olmuyor bazı kayabilen resimler var öyle oluyor.
android sürümü genelde 5'ten düşük oluyor o özelliğe sahip olan tabletlerde. sizinkinin android sürümü nedir?

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
ssmsung galaxy note 5 android 7.0 sürümü.bir de bu kayan resimleri nerede bulabilirim ?şimdi ben de merak ettim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
ssmsung galaxy note 5 android 7.0 sürümü.bir de bu kayan resimleri nerede bulabilirim ?şimdi ben de merak ettim.
Allah Allah. genelde tabletlerde oluyor o. ben de merak ettim ama launcher yardımıyla yapılabilir galiba.

edit: bir forumda buldum ama forum linki atmak yasak..

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Allah Allah. genelde tabletlerde oluyor o. ben de merak ettim ama launcher yardımıyla yapılabilir galiba.

edit: bir forumda buldum ama forum linki atmak yasak..
forum linki değil.fotoğraf ve launcher mi her neyse onu at.nasıl yapılcağini söyle yaparım ben.