Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
30
Yine ben :) Verdiğim videoda, 1:07'de başlayan müziği bulabilen olursa çok büyük sevap işlemiş olacak gibi :D Çünkü film soundtrack'ında yok.

sdtttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar ceyhun yılmazın bir şiirindeki fın müziğini arıyorum 1 haftadır deli gibi arıyorum lütfen yardım olun bana..
yardımcı olursanız çok sevinirim beyler lütfen ilgilenin bulana kitap göndereceğim şiir kitabı teşekkürler.

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
benim aradığım şarkıyı bulmak zor hani çocukken bir şarkı duyarsınız ve o şarkının ismini bir yere yazmak veya kaydetmek aklınızdan geçmez benim aradığım şarkıda 2008 2009 tam hatırlayamıyorum bi konser tanıtımı vardı burda türk şarkıcılarda dahil birçok yabancı isim grup vardı neredeyse şarkıların hepsini beğenmişdim o şarkıları dinlemek için hergün akıllı tv de beklerdim
nasıl anlatayım bilmiyorum bi çalgı veya muzik aleti çalabilseydim o şarkıları cover yapabilirdim
sadece tanıtımdakı klipleri hatırlıyorum
şöyle bir klibi vardi bi kadın düşünün şarkı söylerken yüzü rengarenk oluyor gotye nin klibindeki kadın gibi ama bu dahada eski

lazselo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bi müzik vardı adını hatırlamıyorum eski bi müzik club tarzı dırıdıt dıt dıt dırıdıt dıt dıt çumayne çume çap çumayne çume çap diye hatırladığım sadece

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Merhaba arkadaşlar yilardir aradığım bir şarkı var şarkıyı hiç hatırlamıyorum şarkıcıyıda sadece klibi hatırlıyorum hareketli bir klipti. klipte bir zenci bir binanın duvarına montelenmiş bir platformda dans ediyor sokakta ve yer yer hızlı geçişler siyah beyaz bir klipti şarkı hip hop tarzı olabilir ve klipte bolca aksobasık hareketler sıkça yer alıyor biliyorum bulmam imkansız ama yine de şansımı deneyim.

Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar bu videodaki:

02:30-02:33 arasında şarkı hangisidir? 1 Aydır arıyorum bulamadım. :D
Video burada çalışmaya izni yok sanırım. Youtube'de izleyin derseniz açılacaktır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar bu videodaki:

02:30-02:33 arasında şarkı hangisidir? 1 Aydır arıyorum bulamadım. :D
Video burada çalışmaya izni yok sanırım. Youtube'de izleyin derseniz açılacaktır.
Buldum: Feint feat. CoMa –Snake Eyes

Son düzenleme:

DexcJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar selam. aradığım şarkı Wayne it gibi tekrarlayan bir sözü vardı. Animasyon bir klipti ve kedi oynuyordu klipte

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Selam Arkadaşlar. Bu parçanın adını bilen var mı? Shazam bile bulamadı :)

Selahattin25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsmi unutulan şarkı ve müzikler, Adını hatırlayamadığınız şarkı ve müzikler - Arama Bulma

sorukp9.png

Herkesin tek bir başlık altında, bu gibi sorunlarını tartışa bileceği bir yer, buyrun meydan sizin ..

Dip Not : Legal olmayan mp3leri forum üzerinden kesinlikle download edilebilir şekilde yansıtmak yasaktır.
Bu gibi alış verişlerinizi diğer yollardan sağlayınız.​
✂️ bu kısım nedir
Bu tarzın ismi ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarzın ismi ne ?

Son mesajlar