Monster Mekanik Klavye

Bu konuyu okuyanlar

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yaklaşık 1 ay sonra felan monster notebook alacağım.Klavyesini 200 tl ye mekanik olsun istiyorum.Monsterin laptoplara koyduğu mekanik klavye dışarıda bi ortamda ör. üniversitede vb. ses fazlalığı ve buna bağlı rahatsızlık verir mi?Teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kesinlikle yapacaktır. Hele hele kütüphane vb. sessiz ortamlarda çok fazla dikkat çeker. Evde bile yalıtım çok iyi değilse yan odadan duyulması gayet muhtemel. Yurtta falan kalacaksan arkadaşların çok rahatsız olur özellikle ders çalışacakları zamanlarda.

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kesinlikle yapacaktır. Hele hele kütüphane vb. sessiz ortamlarda çok fazla dikkat çeker. Evde bile yalıtım çok iyi değilse yan odadan duyulması gayet muhtemel. Yurtta falan kalacaksan arkadaşların çok rahatsız olur özellikle ders çalışacakları zamanlarda.

Diğer türlü de klavyenin çabuk bozulması sorunu var.Uzun ömürlü olsun istiyorum.Monsterinkinin farklı bir yapıda olduğunu duydum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Diğer türlü de klavyenin çabuk bozulması sorunu var.Uzun ömürlü olsun istiyorum
Hunharca kullanılmadığı veya bir şey dökülmediği sürece laptop klavyeleri kolay kolay bozulmaz merak etme. Tabi amacın 8-10 yıl kullanmaksa orası ayrı. Olmadı 200-250 TL ye bir tane harici kaliteli klavye alırsın kimsenin olmadığı zamanlarda onu kullanırsın.

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hunharca kullanılmadığı veya bir şey dökülmediği sürece laptop klavyeleri kolay kolay bozulmaz merak etme. Tabi amacın 8-10 yıl kullanmaksa orası ayrı. Olmadı 200-250 TL ye bir tane harici kaliteli klavye alırsın kimsenin olmadığı zamanlarda onu kullanırsın.

mantıklı geldi.Teşekkürler

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
mekanik klavyeler sazan.avi diğerlerinden farkı yok sesli olunca herkes kıl olur fare de sesli ise daha da kıl olurlar özellikle geceleri kapına gelirler...
şimdiden geçmiş olsun.