Google now launcher çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Mericglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar j5 2016 Android 6.1.1 kullanıyorum. Google now türkiye için açıldı diyor herkes ama google asistan launcher I yüklüyorum açmak istediğim de bana varsayılan tarayıcı değil varsayılan olarak ayarla diyor. Bende tamam diyorum ama listede google now launcher gözükmüyor. Bu yüzden google now launcher I bir türlü açamıyorum.arayuzu değiştirmek istiyorum touchwiz çok kasıyor ama bu da yüklenmiyor. Diğer launcherleri denedim listede görünüyor ama google launcher görünmüyor. Arayuzu saf android gibi yapmak istiyorum tamamen herşeyiyle çünkü telefon çok kasıyor.
Screenshot_20180512-132217.jpg
Screenshot_20180512-132210.jpg

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Nougat 7.1.1 güncellemesi J5 2016 için geldi. Güncellerseniz sorunlarınız azalır. Güncel sürüm kullanın.

Mericglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya birden fazla konu açmayın diyosunuz ama cevap vermiyosunuz diğer konuyu kapatacaginiza bi çözüm söyleseydiniz lütfen ya telefonumun androidi zaten 7.1.1 ben saf android arayüz kullanmak istiyorum yardımcı olun lütfen ya

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonum en güncel sürümde zaten kasıyor sürekli lütfen bi yardımcı olun saf androide nasıl geçebilirim
Nougat 7.1.1 güncellemesi J5 2016 için geldi. Güncellerseniz sorunlarınız azalır. Güncel sürüm kullanın.

Ya birden fazla konu açmayın diyosunuz ama cevap vermiyosunuz diğer konuyu kapatacaginiza bi çözüm söyleseydiniz lütfen ya telefonumun androidi zaten 7.1.1 ben saf android arayüz kullanmak istiyorum yardımcı olun lütfen ya

Telefonum en güncel sürümde zaten kasıyor sürekli lütfen bi yardımcı olun saf androide nasıl geçebilirim
Orda yanlış yazmışım kusura bakmayın 7.1.1 zaten

Son düzenleme:

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
6.1.1 yazmışsınız ondan demiştim.
Saf androidi gerçekten kullanmak istersen telefonun için yapılmış Custom Rom'ları deneyebilirsin. Ama bu garantiyi devre dışı bırakır.

Mericglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6.1.1 yazmışsınız ondan demiştim.
Saf androidi gerçekten kullanmak istersen telefonun için yapılmış Custom Rom'ları deneyebilirsin. Ama bu garantiyi devre dışı bırakır.
Google now launcher da aynı işi görmüyor mu

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Varsayılanları temizle ayarlardan o şekilde tekrar dene